Vélemények - ZERO sós karamell szirup - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A ZERO sós karamell szirup minden édesszájú kedvence lesz, aki szeretne valami finomat enni felesleges cukor és zsír nélkül. Ezek ugyanis egyáltalán nem találhatóak meg a szirupban, így alacsony kalóriatartalmú. Mégis elvarázsol édes ízével, ami tökéletes palacsintán, zabkásán vagy desszerteken.

1 990 Ft
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

ZERO sós karamell szirup - GymBeam

4.3
Értékelési átlag 948 értékelésből
(632 értékelés)
(138 értékelés)
(82 értékelés)
(31 értékelés)
(64 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vevők elsősorban a cukormentes karamell ízt dicsérik, amelyet gyakran kellemesen könnyednek, nem túl édesnek, és kielégítőnek írnak le anélkül, hogy túlzottan műinek ízlene. Remekül működik palacsintán, zabkásán, joghurton, gofrin és kávéban is: jó karamellillatot ad, és a mindennapi használatra is kellemesen kiegyensúlyozott állagú. Összességében az érzelmi megítélés nagyon pozitív, bár néhány vegyes vélemény van az íz hasonlóságáról és az állag vastagságáról.

  • Karamell íz
    |
  • Nem túl édes
    |
  • Jó illat
    |
  • Kávéban is jól használható
    |
  • Nagyszerű desszertekhez
    |
  • Kielégítő sóvárgás esetén

AI által generálva 948 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Maggie

Ellenőrzött vásárlás
Amikor megláttam ezt a szirupot, azt hittem, hogy nem látok jól. (Vannak mások is). Ideje volt valami ilyesmit csinálni, ha nulla kalóriás csokoládé még nem létezik :-)) Találni nulla cukrot és 100
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Kevin

Ellenőrzött vásárlás
Sokáig haboztam, hogy megrendeljem-e ezt a terméket, mivel olyan negatív vélemények eltántorítottak, mint például: rossz íz. Nos, sok más pozitív hozzászólást is láttam itt, úgyhogy gondoltam
Vélemények Magyarországon (176)
Ellenőrzött vásárlások (836)
Pozitív (844)
Negatív (95)
Vélemények más országokban (772)
  • filip

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 08.

    Érdekes íz, mintha nem egészen olyan lenne, mint a sós karamell íze, de így is remek kiegészítő az overnight zabkásához.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • V.G.

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 08.

    A legjobb sajt túróhoz
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • ARKADIUSZ K.

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 07.

    Rendben
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • funsimi

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 07.

    jó az íze, de kissé kevésbé kifejező
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Titianus

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 07.

    Nagyon könnyű, mesterséges érzetű és rendkívül vékony, úgyis tartóssága is
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Kiwi

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 07.

    Sajnos nem ízlett.???? Az íze nem hasonlított a karamellre.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • calin

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 07.

    érdemes
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • E.K.

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 07.

    Nem igazán jött be az állaga (túl híg) és az íze sem.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • [email protected]

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 06.

    Rendben
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • kazer88

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 06.

    jó édesítőszer
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még