Vélemények - ZERO sós karamell szirup - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A ZERO sós karamell szirup minden édesszájú kedvence lesz, aki szeretne valami finomat enni felesleges cukor és zsír nélkül. Ezek ugyanis egyáltalán nem találhatóak meg a szirupban, így alacsony kalóriatartalmú. Mégis elvarázsol édes ízével, ami tökéletes palacsintán, zabkásán vagy desszerteken.

1 990 Ft
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már csütörtök 6. 25. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

ZERO sós karamell szirup - GymBeam

4.3
Értékelési átlag 944 értékelésből
(629 értékelés)
(138 értékelés)
(81 értékelés)
(31 értékelés)
(64 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vevők elsősorban a cukormentes karamell ízt dicsérik, amelyet gyakran kellemesen könnyednek, nem túl édesnek, és kielégítőnek írnak le anélkül, hogy túlzottan műinek ízlene. Remekül működik palacsintán, zabkásán, joghurton, gofrin és kávéban is: jó karamellillatot ad, és a mindennapi használatra is kellemesen kiegyensúlyozott állagú. Összességében az érzelmi megítélés nagyon pozitív, bár néhány vegyes vélemény van az íz hasonlóságáról és az állag vastagságáról.

  • Karamell íz
    |
  • Nem túl édes
    |
  • Jó illat
    |
  • Kávéban is jól használható
    |
  • Nagyszerű desszertekhez
    |
  • Kielégítő sóvárgás esetén

AI által generálva 944 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Maggie

Ellenőrzött vásárlás
Amikor megláttam ezt a szirupot, azt hittem, hogy nem látok jól. (Vannak mások is). Ideje volt valami ilyesmit csinálni, ha nulla kalóriás csokoládé még nem létezik :-)) Találni nulla cukrot és 100
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Kevin

Ellenőrzött vásárlás
Sokáig haboztam, hogy megrendeljem-e ezt a terméket, mivel olyan negatív vélemények eltántorítottak, mint például: rossz íz. Nos, sok más pozitív hozzászólást is láttam itt, úgyhogy gondoltam
Vélemények Magyarországon (175)
Ellenőrzött vásárlások (835)
Pozitív (843)
Negatív (95)
Vélemények más országokban (769)
  • Kristóf

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 24.

    ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Costin

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 24.

    Hasznosnak találta a véleményt?
  • sirop

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 24.

    Hasznosnak találta a véleményt?
  • rop

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 23.

    rendben
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ivan

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 23.

    Kalóriamentes finom szirup
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Vojtěch

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 23.

    Nem túl édes, de karamellás íze van.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Perfect

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 23.

    Tökéletes
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • nika

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 22.

    ízletes és egészséges termék
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Jakub

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2026. 03. 22.

    Felső
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • am

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 22.

    ajánl
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még