Vélemények - ZERO Cookies & Cream szirup - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A ZERO Cookies & Cream szirup egy alacsony kalóriatartalmú szirup, amely bármilyen édes ételhez illik. Cukormentes, zsírmentes és alacsony kalóriatartalmú, így ideális a különböző alacsony kalóriatartalmú diéták részeként, ha nem szeretnéd megvonni magadtól az édes ízt. Tökéletes gofrihoz, palacsintához, zabkásához és bármilyen desszerthez, amelyet új ízjegyekkel szeretnél gazdagítani.

1 990 Ft
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

ZERO Cookies & Cream szirup - GymBeam

4
Értékelési átlag 675 értékelésből
(406 értékelés)
(79 értékelés)
(46 értékelés)
(35 értékelés)
(109 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vélemények nagyrészt megoszlanak, de sok vásárló, aki szereti, dicséri a közeli Oreo-keksz ízt, a sűrű, krémes állagot, valamint a sokoldalúságot palacsintában, zabkásában, joghurtban és kávéban, gyakran kevés vagy semmilyen kellemetlen utóíz mellett. Ugyanakkor egy jelentős csoport túl savanyúnak és vegyszeresnek találja az ízét, és néha kellemetlen állagként írja le, vagy akár olyan problémákról is beszámol, hogy nem keveredik el jól.

  • Oreo-ízt idéz
    |
  • Sűrű, krémes állag
    |
  • Remek sütéshez
    |
  • Kevés vagy nincs kellemetlen utóíz
    |
  • Sokoldalú felhasználás
    |
  • Kellemes édesség

AI által generálva 675 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Beatrice

Ellenőrzött vásárlás
Az ár, a teljesítmény, a termék és a szállítás nagyon jó. Remek bolt. Mindig örömömre szolgál.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Alex

Ellenőrzött vásárlás
Talán ha egy másik ízt vennénk, jobb lenne, a szósz szuper jól néz ki és finom az állaga, de az íze teljesen borzalmas, fff savanyú, és 4 másodperc után robbanásszerűen érezhető a kémiai édesség.
Vélemények Magyarországon (123)
Ellenőrzött vásárlások (586)
Pozitív (528)
Negatív (144)
Vélemények más országokban (552)
  • zsofi

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 20.

    szuper
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Vasile

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 19.

    kiváló
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Rob

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 19.

    Nagyon jó
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Károly L.

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 19.

    Nem rossz, kicsit mű íze van.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Petra

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 19.

    Diétába tökéletesen beépíthető ha valami édeset kíván az ember jó az állaga is!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • dani

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 19.

    nagyon finom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Андрій

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 19.

    íz
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • copcea

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 18.

    kenyér
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Vasi

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 18.

    Az íze rendben van, nem teljesen az én ízlésem szerint, de segít abban, hogy az étel egy kicsit jobb legyen.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Potlog G.

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 18.

    Nagyon jó és finom, és még csak nem is érződik rajta, hogy könnyű változat lenne.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még