Vélemények - Shaker fekete 700 ml - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Fekete shaker egy shaker 700 ml űrtartalommal, amely nem mérgező műanyagból készült. Klasszikus csavarható teteje van, valamint tartalmaz egy szitát is a kedvenc fehérje- vagy edzés előtti italunk tökéletes elkeverése érdekében. Egyszerű és praktikus shaker.

Színek

fekete
kék
zöld
narancssárga
sárga
fehér
1 790 Ft
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
További Információ
Vélemények

Shaker fekete 700 ml - GymBeam

4.2
Értékelési átlag 673 értékelésből
(433 értékelés)
(94 értékelés)
(57 értékelés)
(24 értékelés)
(65 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb vásárló elégedett ezzel a shakerrel a mindennapi használatra, kiemelve a kényelmes fogást, a mosás után is masszív, tartós érzetet, valamint a jó zárást, amely sok felhasználó szerint megakadályozza a szivárgást. A keverésről hatékonynak tesznek említést, és néhányan külön értékelik a mellékelt hálót. A leggyakoribb visszatérő hátrány az, hogy a nagyon sötét, nem átlátszó kialakítás miatt nehéz egyértelműen látni a folyadékszintet és az ml-es jelöléseket.

  • Sokak szerint szivárgásmentes
    |
  • Kényelmes fogni
    |
  • Mosás után tartós
    |
  • Hatékony keverés
    |
  • Jó zárás
    |
  • Belső hálóval rendelkezik

AI által generálva 673 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

cornel

Ellenőrzött vásárlás
Azért esett rá a választásom, mert nem mérgező műanyagból készült, szép praktikus kialakítású. Minden nap használom az edzőteremben, ennyi mosás után ugyanaz a termék, mint az első napon, az írás nem
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Андрій

Ellenőrzött vásárlás
A mínuszok közül nem lehet megnézni mennyi víz van a közepén,mert van jelölés,de matt.Pluszokból kényelmes kézben,szép, normál ár
Vélemények Magyarországon (79)
Ellenőrzött vásárlások (563)
Pozitív (582)
Negatív (89)
Vélemények más országokban (594)
  • šejkr

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 01. 17.

    nagy
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Максим

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 01. 14.

    Ellátja funkcióit. Nem szivárog, van rázópor adalékok hálója.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Cristian

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 01. 12.

    Ajándékba kaptam rendelésre, de 2x használtam és kidobtam. A fedél nem zár megfelelően. Igaz, az anyag, amiből készült, nincs szaga, nincs is vele semmi baj, de az a burkolat rosszul van átgondolva. Fel van csavarozva, mint egy normál vizes palackra (pl. az a kis rész, ahol megiszod a tartalmát). Vigyázni kell, hogy a helyére tegyem, és ha jól tettem is, elfolyt mellette. Inkább vedd ki az eladásból, a többi GymBeam termék nagyon rendben van, semmi közük ehhez a rossz minőségű shakerhez.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Віталій

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 01. 11.

    Egy közönséges shaker megbirkózik a funkciójával
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tomáš V.

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 01. 10.

    Nem látom mennyi tejet adok, de nem folyik és nagyon jó
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Sandor

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 01. 05.

    Végül egy elég nagy shaker, amiben könnyen elkészíthetek egy adag 70 gr-os gainert. Szintén van rajta egy szita, amely segít a keverék gyorsabb elkészítésében.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Monika

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 01. 03.

    Jó termék
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • David

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 01. 02.

    Remek, nincs mit hozzátenni
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Олександра

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 12. 23.

    Kiváló minőségű műanyag.Gyors szállítás
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Peepeepoopoo

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2023. 12. 20.

    Valamiért nem fér oda a szűrő, túl kicsi a palackba rakni és amikor belenyomom a fedőbe mindig újra kiugrik majd csak lebeg a shakerben
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még