Vélemények - Shaker kék 700 ml - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A kék shaker egy nagyszerű shaker 700ml űrtartalommal, amely nem mérgező műanyagból készült. Klasszikus csavarható teteje van, valamint tartalmaz egy szitát is a kedvenc fehérjeitalunk és edzés előtti italunk tökéletes elkeverése érdekében. Egyszerű és praktikus shaker.

Színek

kék
fekete
zöld
narancssárga
sárga
fehér
1 790 Ft
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már csütörtök 6. 25. nálatok
Részletek
További Információ
Vélemények

Shaker kék 700 ml - GymBeam

4.6
Értékelési átlag 166 értékelésből
(129 értékelés)
(20 értékelés)
(9 értékelés)
(5 értékelés)
(3 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók főként azt emelik ki, hogy ez a shaker megbízhatóan teljesíti a feladatát; a legtöbb értékelő dicséri a szivárgásmentes működést és a masszív, jó minőségű kivitelezést. Sokak szerint a mellékelt hálónak köszönhetően csomók nélkül, könnyen keverhető, továbbá egyszerű a tisztítása és mindennapi használatra is praktikus. A kisebb arány pedig olyan problémákról számol be, mint a szivárgás, a gyenge záródás vagy a fedél megrepedése, illetve néhányan megjegyzik, hogy a skála nehezen olvasható az átlátszatlan műanyagon.

  • Szivárgásmentes teljesítmény
    |
  • Csomók nélküli jó keverés
    |
  • Könnyen tisztítható
    |
  • Hosszan tartó, masszív kialakítás
    |
  • Praktikus mindennapi használat
    |
  • Jó háló a belsejében

AI által generálva 166 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Донка

Ellenőrzött vásárlás
Mindenhol használom - edzőteremben vagy sétálni a kicsivel. Nagyon kényelmes, ergonomikus és minőségi műanyagból készült. Az egyik legjobb shaker, amit valaha használtam.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Lukáš

Ellenőrzött vásárlás
Egyetértek az áttekintéssel, hogy jobb drágább, jobb minőségű shakert vásárolni. Bár ez olcsó, de rossz minőségű is. Nem jól zár, rosszul illeszkednek a szálak, nagyon vigyázni kell, ha jól zártuk.
Vélemények Magyarországon (22)
Ellenőrzött vásárlások (154)
Pozitív (158)
Negatív (8)
Vélemények más országokban (144)
  • misanek

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 09.

    Remek shaker, szép szín, de sajnos elvesztettem a kupakját :(
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • mammut90

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 08.

    jó minőség
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tanik

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 08.

    Egyszerű és praktikus shaker.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • july

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 07.

    ajánlom, megfelelő méret, szép szín
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Nikola

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 07.

    Körülbelül 5 éve használom, még mindig használható.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • samuel

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 05.

    top titkosítás
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Trevis

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 05.

    nem szivárgott (nem volt tömítetlen)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • mariusp

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 04.

    nem szaglik úgy,  mint egy tartósabb
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Klaudia

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 04.

    Tetszetős shaker, ajánlom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Martin

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 03.

    Rendben
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még