Vélemények - Shaker fekete 700 ml - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Fekete shaker egy shaker 700 ml űrtartalommal, amely nem mérgező műanyagból készült. Klasszikus csavarható teteje van, valamint tartalmaz egy szitát is a kedvenc fehérje- vagy edzés előtti italunk tökéletes elkeverése érdekében. Egyszerű és praktikus shaker.

Színek

fekete
kék
zöld
narancssárga
sárga
fehér
1 790 Ft
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már csütörtök 6. 25. nálatok
Részletek
További Információ
Vélemények

Shaker fekete 700 ml - GymBeam

4.2
Értékelési átlag 671 értékelésből
(431 értékelés)
(94 értékelés)
(57 értékelés)
(24 értékelés)
(65 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb vásárló elégedett ezzel a shakerrel a mindennapi használatra, kiemelve a kényelmes fogást, a mosás után is masszív, tartós érzetet, valamint a jó zárást, amely sok felhasználó szerint megakadályozza a szivárgást. A keverésről hatékonynak tesznek említést, és néhányan külön értékelik a mellékelt hálót. A leggyakoribb visszatérő hátrány az, hogy a nagyon sötét, nem átlátszó kialakítás miatt nehéz egyértelműen látni a folyadékszintet és az ml-es jelöléseket.

  • Sokak szerint szivárgásmentes
    |
  • Kényelmes fogni
    |
  • Mosás után tartós
    |
  • Hatékony keverés
    |
  • Jó zárás
    |
  • Belső hálóval rendelkezik

AI által generálva 671 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

cornel

Ellenőrzött vásárlás
Azért esett rá a választásom, mert nem mérgező műanyagból készült, szép praktikus kialakítású. Minden nap használom az edzőteremben, ennyi mosás után ugyanaz a termék, mint az első napon, az írás nem
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Андрій

Ellenőrzött vásárlás
A mínuszok közül nem lehet megnézni mennyi víz van a közepén,mert van jelölés,de matt.Pluszokból kényelmes kézben,szép, normál ár
Vélemények Magyarországon (79)
Ellenőrzött vásárlások (563)
Pozitív (582)
Negatív (89)
Vélemények más országokban (592)
  • Muck

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 08. 22.

    Nekem úgy tűnik, hogy kicsit folyik és rosszul zár, óvatosnak kell lenni és erős idegekkel kell hozzá
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Milan

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2023. 08. 19.

    A shaker tömít és jól néz ki. Az egyetlen mínusz az, hogy nem könnyű látni, hogy mennyi folyadék van a shakerben. Egyébként gyönyörű és könnyen kézbe fér. Ajánlom!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Marko

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2023. 07. 18.

    5
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Cj

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 07. 08.

    A minősége jó, és nagyon jól oldja a tartalmat.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Denisa

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2023. 07. 02.

    Elég jó minőségű shaker, de néha kicsit szivárog.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • andelk

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 06. 23.

    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Andrei

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 06. 21.

    Minőségi shaker ennyi pénzért
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Deni

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 06. 21.

    Szuper a shaker, néha gond a fedővel, hogy le tudja zárni, de találni kell hozzá egy csapást és egész szép. Nagyon sötét van, így nem látszik, hogy mennyi vizet öntöttél, de ez semmi, amivel nem lehet dolgozni az árért, egyáltalán nem rossz. Elégedettség.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Andrea

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 06. 09.

    Tökéletes. Nem igazán értem azokat a véleményeket, ahol valaki panaszkodik, hogy túl sötét a shaker, és nem látszik, mennyi víz van benne. Feketét akartál, megtetted. A célját teljesítette, felülről vagy fénnyel is mérhető, és mindig kitalálható. A fekete az fekete. <3
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • P. V.

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2023. 06. 06.

    Folyik mindenhol. Nulla
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még