Vélemények - Pure IsoWhey - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Pure IsoWhey egy prémium tejsavó izolátum, legalább 81% fehérjetartalommal, alacsony zsírtartalommal, cukorral és laktózzal. Ez ideális választássá teszi bárki számára, aki hatékonyan szeretné támogatni az izomnövekedést és fenntartást.

14 990 Ft(14 990 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Pure IsoWhey - GymBeam

4.5
Értékelési átlag 804 értékelésből
(599 értékelés)
(86 értékelés)
(41 értékelés)
(23 értékelés)
(55 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlói értékelések összességében erősen pozitívak ehhez a laktózmentes tejsavó-izoláthoz: a legtöbben kiemelik a kiváló fehérjetartalmat, a shakerben való jó keverhetőséget, valamint kellemes ízt, például vanília fagylaltot, sós karamellt és csokoládés mogyorót. Sokan azt is jelzik, hogy jól emészthető, nincs puffadás, és nincs kellemetlen tejíz. Kisebb arányban ugyanakkor megemlítik, hogy a batch-ek között változhat az íz vagy a formula, illetve időnként szemcsésséget, erős édességet vagy extra habosodást tapasztalnak.

  • Laktózmentes tolerancia
    |
  • Egyszerű shakeres keverés
    |
  • Kellemes ízprofil
    |
  • Nem jelentkezett puffadás
    |
  • Jó emészthetőség
    |
  • Magas fehérjetartalom

AI által generálva 804 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Peter

Ellenőrzött vásárlás
Sok megjegyzés az ízre és az oldhatóságra vonatkozik, és nem habzik se ide, se oda. Ha fehérjét keverünk egy klasszikus shakerben, akkor semmi gond, nem tudom, nagyon kedvesek ezek a modern "menő
A termék leghasznosabb negatív értékelése

David Dragomir

Ellenőrzött vásárlás
Kiváló terméke volt, egészen addig, amíg úgy döntött, hogy tönkreteszi. Sőt, káposzta legyen belőle. Sok szempontot változtatnak a címkén, kezdve attól, hogy már nem laktózmentes, egészen addig, hogy
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (123)
Ellenőrzött vásárlások (563)
Pozitív (714)
Negatív (78)
Vélemények más országokban (681)
  • Ignacio

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 09. 23.

    Ízesítés: vanília fagylalt
    Nagyon jó minőségű izolátum a legjobb áron a piacon.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Gergő

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 09. 20.

    Ízesítés: sós karamell
    Nagyon finom bár picit szemcsés marad de az Íze kárpótol!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tomáš

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 09. 19.

    Ízesítés: csokoládé mogyoró
    nagyszerű íz, végre találkoztam egy igazi baráttal, akinek ízlik és kielégíti az édesszájúmat
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Erik

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2021. 09. 10.

    Ízesítés: sós karamell, ízesítetlen
    Csak az Ön márkájával váltottam át a klasszikus proteinről az izolátumra, és nagyon elégedett vagyok. Az ára rendben van, nem értem, hogy kritizálhatja bárki is a habosságot, nekem abszolút nulla. Az oldhatósága nem ugyanaz, mint a klasszikus fehérjéé, de engem ez nem zavar. Megvan a sós karamell és az ízesítetlen variáció. A karamell finom, kellemes, de én inkább íz nélkül szeretem. Nekem minden ízesített még dupla vízmennyiségben is édes :) Éppen ezért nagyon örülnék, ha elkezdené árulni a 2500g-os ízesítetlen kiszerelést is. Csak ezen fogok dolgozni :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Мария

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 08. 31.

    Ízesítés: eperkrém
    Azért vettem ezt a fehérjét, hogy csökkentsem a napi kalóriabevitelt és lefogyjak pár kilót, és nagyon elégedett voltam. A fehérje minimális mennyiségű szénhidrátot tartalmaz - 1,7 g, és magas fehérjeszint - 21,5 g. Laktóz intoleranciám van, ezért a fehérje mellett döntöttem. Vízzel keverem, néha kókusztejjel vagy más növényi tejjel. Eper ízűt rendeltem, nagyon finom, közepesen gazdag, nem borzasztóan édes. Este szoktam bevenni edzés után, a vacsorát helyettesítem vele. Egy hónappal később már 4 kg-ot fogyott. Karnitint is szedek edzés előtt. Hetente 3x erőt és kardiót csinálok, ha lehet. Biztosan rendelek még
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Toni

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2021. 08. 24.

    Ízesítés: eperkrém
    Ez tökéletes
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Vladimír

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 08. 19.

    Ízesítés: csokoládé mogyoró
    Mivel laktózérzékeny vagyok, ez a tökéletes fehérje számomra. Vízben oldva az íze átlagos, de szójatejjel (mandula vagy csokoládé) kombinálva fényűző az íze.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tamás

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 08. 19.

    Ízesítés: csokoládé mogyoró, sós karamell
    A csokoládé-mogyoró és a sós karamell, ízre finom, teljesen jól oldódik.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • George

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 08. 17.

    Ízesítés: csokoládé mogyoró
    végül valami mesterséges íz nélkül. ajánlom CH.!!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Cam

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2021. 08. 13.

    Ízesítés: csokoládé mogyoró
    Ez egy jó fehérje, kivéve, hogy hihetetlenül édes! Miért kell egyáltalán édesítőszert hozzáadni?
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még