Vélemények - MoiMüv Protein Cookie - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A MoiMüv Protein Cookie egy ízletes süti, amelybe már az első kóstolás után beleszeretsz. Magas fehérjetartalommal büszkélkedhet, amely támogatja az izomnövekedést és -fenntartást, ráadásul rostforrás is. Természetesen kellemesen lágy állaga is van, aminek köszönhetően sokféleképpen felhasználhatod. Ez a fitt fehérjés keksz remekük jön egy kemény edzés után, egy kiadós kiránduláson vagy egy rohanó munkanap során.

990 Ft(13 200 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

MoiMüv Protein Cookie - GymBeam

4.7
Értékelési átlag 690 értékelésből
(569 értékelés)
(64 értékelés)
(27 értékelés)
(17 értékelés)
(12 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vevők elsősorban azért dicsérik ezeket a protein sütiket, mert nagyon finomak, puha, rugalmas (kaukázatosan rágós) állagúak, valamint kielégítő és energizáló nassolnivalót kínálnak. Sokan megjegyzik, hogy nem ízlenek túlságosan „porízűen”, és kiválthatnak egy klasszikus édes csemegét. A legtöbb ízt élvezetesnek és egyedinek írják le, olyan erős kedvencekkel, mint a dupla csokoládé és az áfonyás-fehér csokoládé, míg a sós karamell megosztja a véleményeket.

  • Kiváló íz
    |
  • Puha, rugalmas (kaukázatosan rágós) állag
    |
  • Kielégítő nassolnivaló
    |
  • Nem porízű
    |
  • Egyedi ízek
    |
  • Könnyen magával vihető útközben

AI által generálva 690 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Lucie

Ellenőrzött vásárlás
Soha életemben nem jutna eszembe fehérje "kekszet" venni, csokirajongó vagyok, ezért ízben inkább proteinszeletet cserélek helyette. A rendelésre ajándékba kaptam egy dupla csokis sütit, azzal a
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Daniel

Ellenőrzött vásárlás
Az első uzsonna, ami nagyon rossz nekem. Az elején teljesen lehetséges, de a második felétől nagyon erős és undorító utóíze van + sok cukor van benne. Nagyon szeretem a szalmakaramell, de ez még
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (104)
Ellenőrzött vásárlások (619)
Pozitív (659)
Negatív (30)
Vélemények más országokban (586)
  • Zsolt

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 10. 11.

    új íz, citrom fehércsokis valami eszméletlen, dupla csokisnál is jobb :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Никола

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 09. 28.

    Nagyon tetszik, a kekszek isteniek!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Duša

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 07. 15.

    Nagyon jó ízű és megfelelő mennyiségű fehérje.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Edi

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 05. 29.

    Ízesítés: dupla csokoládé
    A csokisak finomak, de az én ízlésemnek egy kicsit édesek. Személy szerint szerintem egy kicsit sok benne a cukor. Mivel az állaga elég puha, nem törik ki bennük a fogaid.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tia

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 05. 22.

    Dupla csokis - keményebb süti, szárazabb, mint a többi, nem túl édes, számomra a legkevésbé finom az eddig kóstoltak közül. Áfonya és fehér csokoládé - elég édes, közepesen kemény, furcsa íze van, de ettől függetlenül finom. A sós karamell kiváló, állagában, ízében, édességében pont megfelelő, nagyszerű kávéval.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • DJ Fit

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 05. 10.

    Ízesítés: áfonya-fehér csoki
    Bár a tápérték nem teljesen ideális, az íze finom és érdemes kipróbálni.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Simone

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 05. 03.

    Ízek sorrendjében: Áfonyás és fehér csokoládés, Dupla csokoládés, karamellás. Jó tápértékkel rendelkezik, de mindig a nagy kiszerelést ajánlom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Vladimir

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2025. 04. 29.

    Ízesítés: dupla csoki
    Benne volt a karácsonyi naptáramban, és miután megkóstoltam, rendeltem egy egész dobozzal. Számomra az egyik legjobb termék, ha édesszájú vagy és nem akarsz túl sokat enni..????
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Kefir

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 03. 30.

    Ízesítés: sós karamell
    Ez a Gymbeam klasszikusa. Rendeltem egy egész csomagot sós karamell ízzel. Természetesen egy hónap múlva lejáró garanciás áruk. Nem lehetséges.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Елла

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 03. 22.

    Ízesítés: dupla csokoládé, áfonya-fehér csoki, áfonya-fehér csokoládé
    A finom sütiket, mint minden hasonló fehérjes nassolni valót, könnyebben fogyasztható vízzel, összességében nagyon szerettem, beteheted a hátizsákba, táskába, és edzés után kapsz egy kis szénhidrátot és fehérjét.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még