Vélemények - MoiMüv Protein Cookie - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A MoiMüv Protein Cookie egy ízletes süti, amelybe már az első kóstolás után beleszeretsz. Magas fehérjetartalommal büszkélkedhet, amely támogatja az izomnövekedést és -fenntartást, ráadásul rostforrás is. Természetesen kellemesen lágy állaga is van, aminek köszönhetően sokféleképpen felhasználhatod. Ez a fitt fehérjés keksz remekük jön egy kemény edzés után, egy kiadós kiránduláson vagy egy rohanó munkanap során.

990 Ft(13 200 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

MoiMüv Protein Cookie - GymBeam

4.7
Értékelési átlag 690 értékelésből
(569 értékelés)
(64 értékelés)
(27 értékelés)
(17 értékelés)
(12 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vevők elsősorban azért dicsérik ezeket a protein sütiket, mert nagyon finomak, puha, rugalmas (kaukázatosan rágós) állagúak, valamint kielégítő és energizáló nassolnivalót kínálnak. Sokan megjegyzik, hogy nem ízlenek túlságosan „porízűen”, és kiválthatnak egy klasszikus édes csemegét. A legtöbb ízt élvezetesnek és egyedinek írják le, olyan erős kedvencekkel, mint a dupla csokoládé és az áfonyás-fehér csokoládé, míg a sós karamell megosztja a véleményeket.

  • Kiváló íz
    |
  • Puha, rugalmas (kaukázatosan rágós) állag
    |
  • Kielégítő nassolnivaló
    |
  • Nem porízű
    |
  • Egyedi ízek
    |
  • Könnyen magával vihető útközben

AI által generálva 690 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Lucie

Ellenőrzött vásárlás
Soha életemben nem jutna eszembe fehérje "kekszet" venni, csokirajongó vagyok, ezért ízben inkább proteinszeletet cserélek helyette. A rendelésre ajándékba kaptam egy dupla csokis sütit, azzal a
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Daniel

Ellenőrzött vásárlás
Az első uzsonna, ami nagyon rossz nekem. Az elején teljesen lehetséges, de a második felétől nagyon erős és undorító utóíze van + sok cukor van benne. Nagyon szeretem a szalmakaramell, de ez még
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (104)
Ellenőrzött vásárlások (619)
Pozitív (659)
Negatív (30)
Vélemények más országokban (586)
  • Bali

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 09. 14.

    Ízesítés: dupla csokoládé
    Rugalmas, jó ízű édesség megfelelő mennyiségű fehérjével. A dupla csoki sikeres volt.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Pepa

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 09. 12.

    Ízesítés: dupla csokoládé
    Nagyon finom, de nem száraz süti. Ha egy hegyen van, és szüksége van valamire, ami felemeli, hogy sikeresen teljesítsen egy bizonyos kilométert, ez a sütemény jól jön. Persze ez nem csak a hegyre való, hanem akkor is, ha a nap bármely szakában éhes vagy, az ebéd messze van, remek nassolni való, hogy túlélje a hátralévő kötelességeket a jól megérdemelt ebéd előtt. Elég laktató, de remek ízű
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Maxim

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 09. 11.

    Ízesítés: áfonya-fehér csoki
    Nagyon finom süti. Alkalmas például uzsonnára.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tomáš

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 09. 10.

    Ízesítés: dupla csokoládé, sós karamell, áfonya-fehér csoki
    Íz áfonyás fehér csokoládé Top dupla csokis szuper sós karamell jó
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Rebi

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2022. 08. 17.

    Ízesítés: sós karamell
    Konkrétan ilyen finom fehérje sütit még nem ettem. Isteni volt
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Míša

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 08. 11.

    Ízesítés: dupla csokoládé, áfonya-fehér csoki
    Nagyon finomak ezek a sütik, főleg a csokis. Kirándulni, éjszakai munkába viszem, vagy akár uzsonnának is. A keksz nagy, puha és tele van fehérjével. Ajánlom!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Beatris

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 08. 09.

    Ízesítés: dupla csokoládé, áfonya-fehér csoki
    Szuper finomak, nem túl édesek, sőt ideális fehérjében gazdag falatkák. Kaptam mintaként egy áfonyás és egy csokis sütit, a következő rendelés alkalmával magam is vásárolok
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Krizsa

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 07. 07.

    Ízesítés: dupla csokoládé, sós karamell, áfonya-fehér csoki
    Nem vártam sokat de egy kicsit mégis csalódtam az árához képest a kapott mennyiség elenyésző. Az ízesítéshez nagyjából rendben van pontosan ugyanolyan íze van mint bármelyik kommersz keksznek.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Agie

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2022. 06. 08.

    Ízesítés: dupla csokoládé, áfonya-fehér csoki
    Nagyon nagyon finom mindkettő. Érdekes volt, hogy ez volt az első proteines süti amit ettem és azt hittem mind ilyen :D Utána jó nagy csalódás volt a többi fűrészpor ízű, ehetetlen (ehhez képest) proteines süti Viszont ennyi pénzért nem fogom megvenni, ennyit azért messze nem ér... Pedig a normál árán doboz számra rendeltem
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • zuzu

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 05. 17.

    Ízesítés: dupla csokoládé
    nekem a legjobb fehérjefalat, bár kicsit mesterséges íze van, de mindegy, nem száraz, kellemesen szaftos
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még