Vélemények - MoiMüv Protein Cookie - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A MoiMüv Protein Cookie egy ízletes süti, amelybe már az első kóstolás után beleszeretsz. Magas fehérjetartalommal büszkélkedhet, amely támogatja az izomnövekedést és -fenntartást, ráadásul rostforrás is. Természetesen kellemesen lágy állaga is van, aminek köszönhetően sokféleképpen felhasználhatod. Ez a fitt fehérjés keksz remekük jön egy kemény edzés után, egy kiadós kiránduláson vagy egy rohanó munkanap során.

990 Ft(13 200 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

MoiMüv Protein Cookie - GymBeam

4.7
Értékelési átlag 691 értékelésből
(570 értékelés)
(64 értékelés)
(27 értékelés)
(17 értékelés)
(12 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vevők elsősorban azért dicsérik ezeket a protein sütiket, mert nagyon finomak, puha, rugalmas (kaukázatosan rágós) állagúak, valamint kielégítő és energizáló nassolnivalót kínálnak. Sokan megjegyzik, hogy nem ízlenek túlságosan „porízűen”, és kiválthatnak egy klasszikus édes csemegét. A legtöbb ízt élvezetesnek és egyedinek írják le, olyan erős kedvencekkel, mint a dupla csokoládé és az áfonyás-fehér csokoládé, míg a sós karamell megosztja a véleményeket.

  • Kiváló íz
    |
  • Puha, rugalmas (kaukázatosan rágós) állag
    |
  • Kielégítő nassolnivaló
    |
  • Nem porízű
    |
  • Egyedi ízek
    |
  • Könnyen magával vihető útközben

AI által generálva 691 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Lucie

Ellenőrzött vásárlás
Soha életemben nem jutna eszembe fehérje "kekszet" venni, csokirajongó vagyok, ezért ízben inkább proteinszeletet cserélek helyette. A rendelésre ajándékba kaptam egy dupla csokis sütit, azzal a
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Daniel

Ellenőrzött vásárlás
Az első uzsonna, ami nagyon rossz nekem. Az elején teljesen lehetséges, de a második felétől nagyon erős és undorító utóíze van + sok cukor van benne. Nagyon szeretem a szalmakaramell, de ez még
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (104)
Ellenőrzött vásárlások (619)
Pozitív (659)
Negatív (30)
Vélemények más országokban (587)
  • Марина

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 02. 22.

    Ízesítés: áfonya-fehér csoki
    2 ilyen sütit kaptam ajándékba, hihetetlenül finom falat! Sokáig nem érzed magad éhesnek! Mindenképpen próbáld ki, nem fogod megbánni!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Petr

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 02. 21.

    Ízesítés: dupla csokoládé
    Számomra talán még a Lennys&Larrysnél is jobban. A Double Choco vegán
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • KoksSztangowy

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 01. 12.

    Ízesítés: dupla csokoládé, sós karamell, áfonya-fehér csoki
    Az egyik legjobb süti, friss és jó.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Dan

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 12. 21.

    Ízesítés: dupla csokoládé, sós karamell, áfonya-fehér csoki
    Nagyon jó ízű, jó állagú. Következetes, teljes. Táplálkozási szempontból nekem kicsit sok kcal-nak tűnik, valószínűleg a zsír mennyiségétől.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Adam

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 11. 23.

    Ízesítés: dupla csokoládé, sós karamell, áfonya-fehér csoki
    Egyszerűen fincsi, remek ízű, én személy szerint a dupla csokit szeretem a legjobban, de a többi íz is jó, de nekem ez a nyerő. Erősít edzés előtt vagy után, vagy remek alternatívája a túrázásnak nassolni valóként.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Barbora

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 11. 19.

    Ízesítés: dupla csokoládé
    remek gyors édes uzsonna, általában a kocsiban eszem hazafelé az edzőteremből :D
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ivan

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 11. 17.

    Ízesítés: dupla csokoládé
    Nagyon jó és ízletes süti. Nem száraz, snacknek jó
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Balázs

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 11. 15.

    Nagyon finom, nagyon jó állag, nagyon szeretem, ajánlom mindenkinek, jóleső jutalom a nap végén (áfonya-fehércsoki)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Michal

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 11. 07.

    Ízesítés: dupla csokoládé, áfonya-fehér csoki
    Dupla csokoládé - remek ízű Édes fehér csokoládé - nagyszerű, de egy kicsit túl édes, legalábbis nekem.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Pápai

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 10. 26.

    Ízesítés: áfonya-fehér csoki
    Rettentő finom és tápláló az áfonya-fehér csoki
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még