Vélemények - MoiMüv Protein Cookie - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A MoiMüv Protein Cookie egy ízletes süti, amelybe már az első kóstolás után beleszeretsz. Magas fehérjetartalommal büszkélkedhet, amely támogatja az izomnövekedést és -fenntartást, ráadásul rostforrás is. Természetesen kellemesen lágy állaga is van, aminek köszönhetően sokféleképpen felhasználhatod. Ez a fitt fehérjés keksz remekük jön egy kemény edzés után, egy kiadós kiránduláson vagy egy rohanó munkanap során.

990 Ft(13 200 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már csütörtök 6. 25. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

MoiMüv Protein Cookie - GymBeam

4.7
Értékelési átlag 690 értékelésből
(569 értékelés)
(64 értékelés)
(27 értékelés)
(17 értékelés)
(12 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vevők elsősorban azért dicsérik ezeket a protein sütiket, mert nagyon finomak, puha, rugalmas (kaukázatosan rágós) állagúak, valamint kielégítő és energizáló nassolnivalót kínálnak. Sokan megjegyzik, hogy nem ízlenek túlságosan „porízűen”, és kiválthatnak egy klasszikus édes csemegét. A legtöbb ízt élvezetesnek és egyedinek írják le, olyan erős kedvencekkel, mint a dupla csokoládé és az áfonyás-fehér csokoládé, míg a sós karamell megosztja a véleményeket.

  • Kiváló íz
    |
  • Puha, rugalmas (kaukázatosan rágós) állag
    |
  • Kielégítő nassolnivaló
    |
  • Nem porízű
    |
  • Egyedi ízek
    |
  • Könnyen magával vihető útközben

AI által generálva 690 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Lucie

Ellenőrzött vásárlás
Soha életemben nem jutna eszembe fehérje "kekszet" venni, csokirajongó vagyok, ezért ízben inkább proteinszeletet cserélek helyette. A rendelésre ajándékba kaptam egy dupla csokis sütit, azzal a
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Daniel

Ellenőrzött vásárlás
Az első uzsonna, ami nagyon rossz nekem. Az elején teljesen lehetséges, de a második felétől nagyon erős és undorító utóíze van + sok cukor van benne. Nagyon szeretem a szalmakaramell, de ez még
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (104)
Ellenőrzött vásárlások (619)
Pozitív (659)
Negatív (30)
Vélemények más országokban (586)
  • Elík

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 09. 07.

    Ízesítés: sós karamell
    Ez az új függőségem! Mind az állaga, mind az íze 10/10. Ha szereted a sózott karamellt, mint én, akkor mindenképp menj rá. Már rendeltem egy nagy előnyös csomagot. (⁠•⁠‿⁠•⁠)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Anna

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 09. 07.

    Ízesítés: sós karamell
    A tortában van potenciál. Vettem a sós karamellt és túl sós volt. Vizet vagy tejet kell inni hozzá. Minden más remeknek tűnik, jó az állaga, így a végső értékelés előtt még kipróbálok néhány ízt.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ladislav

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 08. 14.

    Ízesítés: sós karamell
    Ajándékba kaptam a rendelésemmel, ami nagy + Ízre nagyon jó, így magamnak is csak egy íz opció volt, de elhiszem, hogy a többi is jó. Edzés utáni finom falat :D
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • blazenka

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 08. 05.

    Ízesítés: dupla csokoládé, áfonya-fehér csoki
    Áfonya, fehér csokoládé 12 db Kiváló...
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Сергій

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 06. 19.

    Ízesítés: áfonya-fehér csoki
    Ízletes és tápláló sütik, reggeli kávéhoz, csak ami hiányzott.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Kikusinecka

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2023. 04. 20.

    Kiváló sütik, remek ízek, csak ajánlom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Natália

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2023. 04. 19.

    Ízesítés: sós karamell
    Ajándékba kaptam egy sütit fehérjére, de magam nem venném meg másodszor. Túl édes nekem. Talán egy másik íz kevésbé lenne édes
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Аня

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 04. 11.

    Ízesítés: sós karamell
    A süti nem rossz, de nekem túl édes
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Nikol

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2023. 03. 23.

    Ízesítés: dupla csokoládé, sós karamell, áfonya-fehér csoki
    Megrendeltem az összes ízt. A dupla csokoládé és az áfonyás fehér csokoládé finom. De a sózott karamell tényleg borzasztó volt. Nem fordul elő, hogy ne eszek valamit, de ez lehetetlen volt.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Soňa

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 03. 16.

    Ízesítés: dupla csokoládé, sós karamell, áfonya-fehér csoki
    Fehérjetartalmú gyors uzsonna, edzés után remek :) A dupla csokis íze igazán csokis ízű, ajánlom
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még