Vélemények - MoiMüv Protein Cookie - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A MoiMüv Protein Cookie egy ízletes süti, amelybe már az első kóstolás után beleszeretsz. Magas fehérjetartalommal büszkélkedhet, amely támogatja az izomnövekedést és -fenntartást, ráadásul rostforrás is. Természetesen kellemesen lágy állaga is van, aminek köszönhetően sokféleképpen felhasználhatod. Ez a fitt fehérjés keksz remekük jön egy kemény edzés után, egy kiadós kiránduláson vagy egy rohanó munkanap során.

990 Ft(13 200 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

MoiMüv Protein Cookie - GymBeam

4.7
Értékelési átlag 691 értékelésből
(570 értékelés)
(64 értékelés)
(27 értékelés)
(17 értékelés)
(12 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vevők elsősorban azért dicsérik ezeket a protein sütiket, mert nagyon finomak, puha, rugalmas (kaukázatosan rágós) állagúak, valamint kielégítő és energizáló nassolnivalót kínálnak. Sokan megjegyzik, hogy nem ízlenek túlságosan „porízűen”, és kiválthatnak egy klasszikus édes csemegét. A legtöbb ízt élvezetesnek és egyedinek írják le, olyan erős kedvencekkel, mint a dupla csokoládé és az áfonyás-fehér csokoládé, míg a sós karamell megosztja a véleményeket.

  • Kiváló íz
    |
  • Puha, rugalmas (kaukázatosan rágós) állag
    |
  • Kielégítő nassolnivaló
    |
  • Nem porízű
    |
  • Egyedi ízek
    |
  • Könnyen magával vihető útközben

AI által generálva 691 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Lucie

Ellenőrzött vásárlás
Soha életemben nem jutna eszembe fehérje "kekszet" venni, csokirajongó vagyok, ezért ízben inkább proteinszeletet cserélek helyette. A rendelésre ajándékba kaptam egy dupla csokis sütit, azzal a
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Daniel

Ellenőrzött vásárlás
Az első uzsonna, ami nagyon rossz nekem. Az elején teljesen lehetséges, de a második felétől nagyon erős és undorító utóíze van + sok cukor van benne. Nagyon szeretem a szalmakaramell, de ez még
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (104)
Ellenőrzött vásárlások (619)
Pozitív (659)
Negatív (30)
Vélemények más országokban (587)
  • Vaper

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 09. 18.

    Ízesítés: sós karamell
    minden nap adok. Nagyon jó ízűek. Puhák és jók. Minőség
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Jozef

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 09. 18.

    Ízesítés: dupla csoki
    Számomra a legjobb termék, amit valaha kóstoltam a proteinszeletek, stb kategóriában... és ugyanezt érzem más boltokkal kapcsolatban is. Nagyon ajánlom, főleg kalóriapótlásra, egy süti 3 perc alatt megeszik és 300 kcal van benne. És akkor is könnyű enni, ha nem vagy éhes, nekem személy szerint nagy gondot okoz a megfelelő kalóriabevitel normál kajával, ezért valami ilyesmihez nyúltam. Egy dolog igaz, hogy rendkívül drága, az őszi akció során sokkal olcsóbban jutottam hozzá. Naponta csak alkalmanként veszek be egyet, amikor kevés a kalória, napi 3-5-nél többet nem javaslok, azt írja, ha túlzásba viszi, akkor hasmenést kaphat.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • vAnia

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 09. 15.

    Ízesítés: dupla csokoládé
    Ez nagyszerű
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ági

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 09. 06.

    Ízesítés: dupla csokoládé
    Finom, jó az összetétele.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Nikos

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 08. 28.

    Ízesítés: áfonya-fehér csoki
    Túl édes, de ízletes
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Super

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 08. 27.

    Ízesítés: áfonya-fehér csoki
    Nincs hozzászólás
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Chris

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 08. 27.

    Kiváló ízű, nem túl édes, kevés kalóriával és fehérjebevitellel!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Yuliia

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 08. 26.

    Jó reggelt) köszönöm szépen) kiváló minőségű nagyon finom sütik!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Snježana

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 08. 21.

    Ízesítés: dupla csokoládé
    Számomra ízletes és laktató. Nincs lelkifurdalás.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tommy_s80

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 08. 19.

    Büszke
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még