Vélemények - MoiMüv fehérjeszelet - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A MoiMüv Protein Bar egy ínycsiklandó finomság, amelybe már az első harapás után bele fogsz szeretni. Magas fehérjetartalommal büszkélkedhet, ami támogatja az izomtömeg növekedését és fenntartását, emellett értékes rostforrás is. Ellenállhatatlanul finom ízével és kellemes állagával garantáltan levesz a lábadról. Ez a fitnesz fehérjeszelet édes jutalomként a legjobb egy kemény edzés után.

670 Ft(11 167 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már csütörtök 6. 25. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

MoiMüv fehérjeszelet - GymBeam

4.7
Értékelési átlag 850 értékelésből
(686 értékelés)
(93 értékelés)
(31 értékelés)
(16 értékelés)
(24 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vélemények többnyire egy nagyon finom, kiegyensúlyozott ízű fehérjeszeletet emelnek ki, remek teltségérzettel és olyan kielégítő textúrával, mint például a karamellás roppanósság. Sok vásárló kényelmes uzsonnaként használja edzés előtt vagy után, munka közben vagy útközben. A táplálkozást gyakran úgy írják le, mint a kalóriák szempontjából jól kiegyensúlyozottnak, bőven fehérjével. Néhány vásárló megemlíti, hogy a textúra a körülményektől függően lehet lágyabb vagy keményebb, illetve hogy a receptek/formulák eltérhetnek.

  • Nagyszerű íz
    |
  • Kielégítő teltség
    |
  • Karamellás süti ízek
    |
  • Jó fehérjeegyensúly
    |
  • Kényelmes uzsonna
    |
  • Kellemes textúra

AI által generálva 850 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Laura

Ellenőrzött vásárlás
Nagyon jó fehérjeszelet, mind a tejszínes keksz, mind a ropogós karamell íze. Reggel fehérjeforrásként és uzsonna helyett és edzés után is fogyasztom őket. Nagyon jó ízűek és laktatóak. A
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Dávid

Ellenőrzött vásárlás
nem elég fehérjét önteni a rúdba, hogy fehérje legyen - ez tiszta ragasztó a szájnak, fogaknak, ... egyszerűen édesség fehérjével, semmi több, de igen, jó íze van, kár, hogy csak azért, mert olyan
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (132)
Ellenőrzött vásárlások (738)
Pozitív (807)
Negatív (41)
Vélemények más országokban (718)
  • Nina

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 11. 07.

    ízletes, húzódzkodó, elég édes, de nekem így is bejön
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Vojtěch

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 11. 07.

    Számomra egyértelműen az egyik legjobb fehérjeszelet itt. (a ropogós karamell a legjobb)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Beathryche

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 11. 05.

    Fehérjeszelet. A fehérjeszeletek általános jellemzője szerintem, hogy amennyiben a makrói rendben vannak, akkor nem igazán finomak. Finoman fogalmazva. Más esetben bűnrosszak. Ennek a szeletnek a makrói rendben vannak. Ennek ellenére finom. No persze nem Snickers-finom, de ez nem is lehet elvárás ezektől a termékektől, ellenben nemhogy az ehető kategórián belül van, hanem tényleg szívesen fogyasztja az ember. A legjobb termék, amit próbáltam, úgyhogy bőven jár az öt csillag.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • BoarderQueen

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 11. 05.

    Remek íz, elég édes, de végül egy ízletes proteinszelet kedvező áron.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Kira

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 10. 28.

    Nekem nagyon ízlik, most már mindig ezt választom, ha csillapítani akarom az édesség hiányom :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Georgiana

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 10. 26.

    Nem magamnak rendeltem, de aki evett a bárban, azt mondja, hogy az egyik legfinomabb étel, amit valaha ettek.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Neda

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 10. 23.

    Ízesítés: krémes keksz
    A fehérjeszelet nem cukorka, és nem az íze miatt vásárolják, hanem rost, fehérje és fehérje miatt. Ez az íz teljesen rendben van számomra.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Cristi

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 10. 17.

    Nagyon jó ízűek, frissnek tűnnek, nem erősek, annak a jele, hogy jól fogynak, nem ülnek évekig a polcokon, mint a többi bár. Az ár, főleg az ajánlattal együtt tökéletes, sikeresen cserélsz asztalt.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tina

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 10. 16.

    Ízesítés: krémes keksz, ropogós karamell
    Edzés után vagy tízóraira, uzsonnára tökéletes nassolni való. Mind a 2 ízesítés nagyon finom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Paula

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 10. 02.

    nagyon finom maszk, jobban szeretem a sütit és a tejszínt, mindig van nálam :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még