Vélemények - L-glutamin - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

Az L-Glutamin egy feltételesen esszenciális aminosav oldható por formájában. Természetes módon megtalálható az olyan fehérjetartalmú élelmiszerekben, mint a hús, a tej vagy a tojás. Étrend-kiegészítő formájában egyéni preferencia szerint erő- vagy állóképességi edzés után vagy a nap bármely szakaszában bevehető.

4 490 Ft(8 980 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már kedd 6. 23. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

L-glutamin - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 706 értékelésből
(607 értékelés)
(70 értékelés)
(16 értékelés)
(5 értékelés)
(7 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A hozzáadott ízesítés nélküli L-glutamin por értékelései túlnyomórészt pozitívak. Sok vásárló számol be jobb emésztésről, valamint IBS-re vagy érzékeny gyomorra nyújtott enyhülésről, továbbá gyorsabb edzés utáni regenerációról, kevesebb izomfájdalommal, kevesebb puffadással és javuló közérzetről. A felhasználók a zökkenőmentes elkeverhetőséget is dicsérik: csomók és hab nélkül. Emellett tiszta, egyszerű összetevői összetételt említenek. Néhányan alkalmanként szokatlan szagot vagy nehezebben visszazárható csomagolást említenek, de a többség elégedett.

  • Javítja az emésztést
    |
  • Támogatja az edzés utáni regenerációt
    |
  • Könnyen elkeverhető
    |
  • Nincs csomó vagy hab
    |
  • Tiszta, egyszerű formula
    |
  • Segít csökkenteni a puffadást

AI által generálva 706 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

sportmen

Ellenőrzött vásárlás
Napi 3x10 grammot fogyasztok ízesítetlenből az év 365 napján, az év minden periódusában (havi 1 kg). Reggel, közvetlen edzés előtt, és közvetlen edzés után. Pihenőnapokon reggel-este 15-15 grammot.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Csaba

Ellenőrzött vásárlás
Egyszer már rendeltem glutamint innen. Semmi gond nem volt vele. A mostani rendelésemnél viszont amikor kibontottam a zacskót,förtelmesen büdös szag jött belőle. Nem is mertem bekeverni ,inkább
Vélemények Magyarországon (178)
Ellenőrzött vásárlások (637)
Pozitív (693)
Negatív (13)
Vélemények más országokban (528)
  • Antonios

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 09. 25.

    Ízesítés: ízesítetlen
    újra megvenném
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • налатья

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 09. 24.

    Ízesítés: zöldalma
    Elsősorban a bélműködés helyreállítására vettem. Már a második napon éreztem az eredményt. Emellett a szédülés megszűnt, és a duzzanat is elmúlt. A lányomnak már nem fájt a gyomra. Többet rendeltem
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Richard

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 09. 12.

    Ízesítés: ízesítetlen
    A glutamin íztelen, önmagában is könnyen fogyasztható/iható. Mivel fehérjéhez is adható, nem látom értelmét az ízeknek.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Валерій

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 09. 01.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Működik!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Levente

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 08. 18.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Ízesítetlen változatot használok, a fehérjeturmixomba keverve, teljesen jól oldódik, semmi mellékíze nincs, nekem legalább annyira bevált, mint egy-egy nagyobb márka drágább glutaminja.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ricsi

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 08. 02.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Problémám nem volt vele, BCAA mellé kevertem ízesítetlen porból és úgy ittam edzések alatt. Hatásról nem tudok nyilatkozni, de mintha többet bírnék amikor iszom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Anže

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 06. 20.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Kiváló ár-érték arány.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tamás

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 05. 30.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Miota betettem az edzes utaniba erezhetoen jobban fejlodnek az izmaim. Persze az a kombo mar eleg vegyes (whey+casein+glutamine+gyors szenhidrat), de vagy placebo vagy ezek igy mukodnek :) de hat a centimeter meg a latvany nem hazudik. Nalam mukodik! Ajanlott!!! (Fiam utalja az izet en nem. Van vmi minimalis ize es nem oldodik 100%san, de engem egyaltalan nem zavar. Tureshataron belul van.)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Dudl

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 05. 08.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Normál ízű, jótékony hatással van az emésztésre. Számomra kiváló ár-érték arány.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Adriána

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 04. 26.

    Ízesítés: ízesítetlen
    A legjobb íztelen, sokat segít az izmomon és az emésztésemen.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még