Vélemények - Just Whey termékminta - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Just Whey termékminta egy adag többkomponensű tejsavó fehérjét tartalmaz, amely szabad tartású tehenek tejéből készül. Ez a tejsavó koncentrátum, izolátum és hidrolizátum funkcionális kombinációja. Hatékonyan segíti a fehérjebevitelt az izomnövekedés és -fenntartás támogatása érdekében.

550 Ft(18 333 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
További Információ
Vélemények

Just Whey termékminta - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 684 értékelésből
(564 értékelés)
(78 értékelés)
(30 értékelés)
(6 értékelés)
(4 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vélemények többnyire kiváló ízt és kellemes, krémes selymességet emelnek ki, sok vásárló pedig megjegyzi, hogy a por könnyen keveredik csomók nélkül. Ismételten visszaköszön az emészthetőség és a mindennapi használhatóság is, többek között turmixokban, tejben, sőt még zabkásában történő felhasználás során. Az a lehetőség is széles körben elnyeri a vevők tetszését, hogy vásárlás előtt kipróbálhatják a mintás ízeket, így összességében nagyon pozitív a benyomás.

  • Nagyszerű íz
    |
  • Könnyű keverhetőség
    |
  • Krémes selymesség
    |
  • Kellemes édesség
    |
  • Jó emészthetőség
    |
  • Kényelmes mintavételezés

AI által generálva 684 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Patrícia

Ellenőrzött vásárlás
Van itthon 1 kg csokis turmixom, aminek sokszor ivása miatt kicsit tompa lett az ízlésem, ezért szerettem volna más ízeket is kipróbálni. Nagyra értékelem a lehetőséget, hogy kipróbálhatok egy mintát,
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Олена

Ellenőrzött vásárlás
Amikor csak a mintát próbáltam, nagyon tetszett a Süti íze. És az illata is kellemes volt. De amikor megvettem az egész dobozt, rájöttem, hogy túl édes és mesterséges. Még az illata is túl erős, és
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (109)
Ellenőrzött vásárlások (667)
Pozitív (665)
Negatív (12)
Vélemények más országokban (575)
  • verca

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 13.

    nem igazán van benne semmi különösebb
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Matej

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 13.

    A csokoládés jó, de a vanília jobban ízlik nekem.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Boldi

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 13.

    A banános nagyon nagyon finom!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • a

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 13.

    szuper rendben
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Andrej

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 12.

    szuper utazó csomagolás
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • fdvcdsc

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 12.

    Ajánlom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Dobrý

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 12.

    Kiváló termék
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Dodi

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 12.

    Összességében közepes… jobbak.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Filip

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 12.

    Guter und interessanter Geschmack – besser als die Cookies-&-Cream-Sorten von den anderen
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • MC

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 11.

    Nyugodt legyen
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még