Vélemények - Just Whey termékminta - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Just Whey termékminta egy adag többkomponensű tejsavó fehérjét tartalmaz, amely szabad tartású tehenek tejéből készül. Ez a tejsavó koncentrátum, izolátum és hidrolizátum funkcionális kombinációja. Hatékonyan segíti a fehérjebevitelt az izomnövekedés és -fenntartás támogatása érdekében.

550 Ft(18 333 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
További Információ
Vélemények

Just Whey termékminta - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 684 értékelésből
(564 értékelés)
(78 értékelés)
(30 értékelés)
(6 értékelés)
(4 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vélemények többnyire kiváló ízt és kellemes, krémes selymességet emelnek ki, sok vásárló pedig megjegyzi, hogy a por könnyen keveredik csomók nélkül. Ismételten visszaköszön az emészthetőség és a mindennapi használhatóság is, többek között turmixokban, tejben, sőt még zabkásában történő felhasználás során. Az a lehetőség is széles körben elnyeri a vevők tetszését, hogy vásárlás előtt kipróbálhatják a mintás ízeket, így összességében nagyon pozitív a benyomás.

  • Nagyszerű íz
    |
  • Könnyű keverhetőség
    |
  • Krémes selymesség
    |
  • Kellemes édesség
    |
  • Jó emészthetőség
    |
  • Kényelmes mintavételezés

AI által generálva 684 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Patrícia

Ellenőrzött vásárlás
Van itthon 1 kg csokis turmixom, aminek sokszor ivása miatt kicsit tompa lett az ízlésem, ezért szerettem volna más ízeket is kipróbálni. Nagyra értékelem a lehetőséget, hogy kipróbálhatok egy mintát,
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Олена

Ellenőrzött vásárlás
Amikor csak a mintát próbáltam, nagyon tetszett a Süti íze. És az illata is kellemes volt. De amikor megvettem az egész dobozt, rájöttem, hogy túl édes és mesterséges. Még az illata is túl erős, és
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (109)
Ellenőrzött vásárlások (667)
Pozitív (665)
Negatív (12)
Vélemények más országokban (575)
  • top

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 20.

    felső
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Števo

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 19.

    Etwas künstlicher Geschmack, aber trotzdem ganz gut.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • ka

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 19.

    Skvělá chuť, jako když jsem si řekla, že si koupím velké balení :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • eliska

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 19.

    „Dobree“
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Daniel

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 19.

    Nagyon jó emésztés
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Κ

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 19.

    Valami olyasmi, mintha megváltozott volna az íze
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Pato

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 19.

    ajánlom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Sovička

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 18.

    Freut mich, dass Sie etwas von der Probe kosten. Geschmacklich hervorragend.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Spyros

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 18.

    Jó étvágyat kívánunk
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • anonym

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 18.

    top
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még