Vélemények - Colla Pink - BeastPink | GymBeam.hu Skip to main content

A Colla Pink egy komplex szépségital, amelyet nők számára terveztek. A termék alapját kollagén peptidek alkotják, amelyeket hialuronsavval, szőlőmagkivonattal, valamint válogatott vitaminokkal és ásványi anyagokkal egészítenek ki. Ébreszd fel szépségedet és önbizalmadat!

4 390 Ft(18 292 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Colla Pink - BeastPink

4.5
Értékelési átlag 1647 értékelésből
(1256 értékelés)
(159 értékelés)
(99 értékelés)
(50 értékelés)
(76 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vélemények elsősorban a bőrön, a hajon és a körmökön észrevehetően pozitív hatásról számolnak be: sok felhasználó tisztább arcbőrről, kevesebb pattanásról, valamint erősebb, gyorsabban növő körmökről és hajról ír. Az ügyfelek emellett dicsérik a kellemes, gyümölcsös ízeket, és azt, hogy a megfelelő módon jól feloldódik. Összességében a visszajelzések erősen pozitívak, bár az édesség és az állag iránti preferenciák eltérnek, és egy kisebb hányad íz- vagy keverési problémákról, illetve egyéni érzékenységről számol be.

  • Látható bőrjavulás
    |
  • Erősebb körmök
    |
  • Gyorsabb haj növekedés
    |
  • Hatékony pattanások ellen
    |
  • Kellemes gyümölcsös íz
    |
  • Jól oldódik shakerben

AI által generálva 1647 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

eSka

Ellenőrzött vásárlás
1-ig használom a terméket. Egy hét alatt jelentősen javult a bőröm. Rendeltem epret, de biztosan kipróbálok más ízeket is. És persze rendszeresen fogok rendelni.. nagy elégedettség számomra
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Agáta

Ellenőrzött vásárlás
Mindkettő fényűző ízű - tökéletes a melegebb napokon felfrissülésként, hidratálásként és egyben megkapom a szükséges vitaminokat és ásványi anyagokat.
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (348)
Ellenőrzött vásárlások (1337)
Pozitív (1506)
Negatív (133)
Vélemények más országokban (1299)
  • Michaela

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 05. 04.

    Ízesítés: mangó-narancs
    Többször is vásárolom, bár nehezebben oldódik, de jó az íze és meg is hat.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Viktória92

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 05. 04.

    Nagyon finom az erdei gyümölcsös, most a mangó-narancsot fogom kipróbálni. Ajánlom mindenkinek!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Johy

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 05. 03.

    Ízesítés: erdei gyümölcs
    Könnyen elkészíthető, kevés ízű, de gyorsan megiható. Az eredményeket még nem tudom felmérni, röviden használom és váltogatom a Marine beauty-val. Furcsa habot csinál a shakerben, kanállal nehezebb összekeverni, remélem hamarosan lesz valami eredmény
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Veronika

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2022. 04. 29.

    Ízesítés: szőlő
    Rendeltem a szőlő ízét, és nagyon édes.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Katy

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 04. 27.

    Ízesítés: mangó-narancs
    A kollagén íze tökéletes, elégedett vagyok
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Woytman

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 04. 27.

    Ízesítés: epres limonádé
    Nagyon finom, nincs utóíz, könnyen keverhető. Egy hónapos használat után nem regisztrálok változást.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Meli

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2022. 04. 27.

    Ízesítés: erdei gyümölcs
    Tegnap jött meg az erdei gyümölcsös és nagyon szörnyű íze van. Olyan mint valami vegyszer. Remélem legalább a hatása kárpótolni fog.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Fru

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 04. 25.

    Ízesítés: epres limonádé
    Kicsit nehezebben oldódik , így én a 'rugós' gymbeam shakerrrel használom. Nekem nagyon ízlik, mint egy mentás nyári frissítő ;)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Lucia

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 04. 23.

    Ízesítés: mangó-narancs
    Nagyon ízlik
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Šárka

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2022. 04. 22.

    Két hónapja használom, minden nap. Azt hiszem, fura vagyok, de semmi eredményt nem veszek észre, kivéve a kisebb térdfájdalmat. Nagyon édes, de megszoktam. Ellenkező esetben vizet kell hozzáadni a porhoz, nem a port a vízhez, ezért vannak csomók.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még