Vélemények - BIO Greens Mix - VanaVita | GymBeam.hu Skip to main content

A BIO Greens Mix tizenegy különböző összetevő prémium kategóriás kombinációjából áll, amelyek értékes tápanyagprofillal rendelkeznek. Például nagyszerű rostforrás, és értékelni fogod, hogy magas a fehérjetartalma. Tulajdonságainak köszönhetően alkalmas az egészséges életmód minden rajongója számára

 

6 990 Ft(23 300 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már csütörtök 6. 25. nálatok
Részletek
További Információ
Vélemények

BIO Greens Mix - VanaVita

4.3
Értékelési átlag 366 értékelésből
(247 értékelés)
(50 értékelés)
(21 értékelés)
(21 értékelés)
(27 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók túlnyomórészt úgy írják le a Bio Green keveréket, mint egy „vitamin- és ásványianyag-növelő” készítményt, amely könnyen beilleszthető a mindennapi rutinjukba. Sokan számolnak be több energiáról, jobb emésztésről és kevesebb puffadásról, gyakran már az első hetekben. Az íze vegyes megítélés alá esik: egyesek kellemesnek találják a mentolos ízvilágot, míg mások kifejezetten nem szeretik, és inkább azt javasolják, hogy gyümölcslével vagy smoothie-ba keverve fogyasszák, hogy jobb legyen az ital élvezhetősége.

  • Több energia
    |
  • Jobb emésztés
    |
  • Kevesebb puffadás
    |
  • Gazdag mikroelemekben
    |
  • Funkcionál smoothie-kban is
    |
  • Kellemes mentolos íz

AI által generálva 366 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Stefan

Ellenőrzött vásárlás
Én személy szerint nem szeretem a tablettákat és a multivitaminokat lenyelni, de ez a kiegészítő valami gyönyörű számomra. Az étrend-kiegészítő porított formája mindenképpen kellemesebb a mindennapi
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Petar

Ellenőrzött vásárlás
ami a hatást illeti, két hónapos használat után nem vettem észre különösebb különbséget. maga az íze elég csúnya. rendeléskor legyen körültekintő, főleg ha akciós a termék és ha több darabot rendel.
Vélemények Magyarországon (114)
Ellenőrzött vásárlások (279)
Pozitív (318)
Negatív (48)
Vélemények más országokban (252)
  • F.B.

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2025. 03. 04.

    100%
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Kata

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2025. 02. 18.

    Mi izesitett ice teakkal isszuk, semmi rossz nincs az izeben ???? En is tartottam tole, de teljesen fogyaszthato
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Anna

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 02. 11.

    Már egy hét használat után érzem a különbséget. Problémám volt a puffadt hassal, ennek a keveréknek a használata után megszűnt a probléma. Az arcom bőrének állapota is javult. Több energiám van. Az íze csúnya, de elviselhető. Nagyon ajánlom!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Honza

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 02. 09.

    Szuper kombináció, nagyon finom az íze.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Monika

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2025. 02. 04.

    Az íze remek. Minden benne van, amit szerettem volna.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Robi

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2025. 02. 04.

    Ha anyira tápláló, mint amennyire rossz íze van, akkor rendben van. Termekmintának kaptam, de rendelni nem fogok belőle.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Netti

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 02. 03.

    Számomra nem ihatatlan kategória, teába tettem főleg, de vízzel is ittam. Élettani hatásáról sokat nem tudok nyilatkozni , talán picit energikusabb lettem tőle.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tanyka

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2025. 01. 25.

    Ez olyan, mintha levágott füvet ennék, valami szörnyűség, belerepült a kaszába
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Natalia

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2025. 01. 23.

    Elkészültem az első csomaggal, és a másodikat is biztosan megveszem! Ragyogóan eltávolítja a vizet a testből, a has kisebbnek tűnik. Az első hatások néhány nap használat után láthatók. Szörnyű az íze, nehéz megszokni, az érzékenyebbeknél hányás reflex lehet. Azt javaslom, hogy keverjük el fél pohár vízben és egyből igyuk meg gondolkodás nélkül :D
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Dina

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 01. 18.

    Smoothieba szoktam keverni. Imádom???? Amibe a legjobban bele illik : 1 db banán, 1 db narancs, 50g spenót, 1ek lenmag, 1ek zabpehely és annyi víz , hogy iható sűrűség legyen . Ne felejtsd el belőle az egy adagoló kanál port. Imádni fogod .
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még