Vélemények - ZERO csokoládé & mogyoró szirup - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A ZERO csokoládé & mogyoró szirup tökéletesen illik bármilyen édes ételbe. Cukormentes, zsírmentes és nagyon kevés kalóriát tartalmaz, konkrétan 7 kcal-t 100 ml-ben. Így kiválóan alkalmas azoknak, akik egy kalóriaszegény diéta részeként figyelnek a kalóriabevitelükre, de nem akarják megvonni maguktól az édességet. Alkalmas gofrihoz, palacsintához, zabpehelyhez és bármilyen desszerthez, amelyet új ízvilággal szeretnénk feldobni.

1 990 Ft
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

ZERO csokoládé & mogyoró szirup - GymBeam

4.2
Értékelési átlag 567 értékelésből
(365 értékelés)
(77 értékelés)
(50 értékelés)
(27 értékelés)
(46 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A visszajelzések főként dicsérik ezt a null cukortartalmú csokoládé–mogyoró szirupot, mint ízletes, alacsony kalóriatartalmú feltétet palacsintához, gofrikhoz, zabkásához, joghurthoz és turmixokhoz. Sok vásárló megemlíti a kellemes, nem túl édes ízt, valamint a diós aromát, és azt is, hogy nem hagy kifejezetten erősen mesterséges utóízt. Reggelibe és desszerthez egyaránt keverhető, így diétázáshoz kényelmes. Néhány vásárló azonban túl hígnak vagy vizesnek találja, és az ízlés megoszlik a mesterséges édesítőszer ízével kapcsolatban.

  • Finom, diós íz
    |
  • Nulla cukor élvezet
    |
  • Nagyszerű desszertekhez
    |
  • Nem túl édes
    |
  • Kellemes aroma
    |
  • Diétához is beválik

AI által generálva 567 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Roxana

Ellenőrzött vásárlás
Ma kaptam meg ezt a szörpöt és kipróbálás után úgy döntöttem, hogy a többi fajtát is megrendelem: csokit és sós karamell. Valószínűleg Ön is olvassa majd az alábbi véleményeket, és nem tudja, mit kell
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Jarek

Ellenőrzött vásárlás
Vettem 4 szószt, mindegyik víz állagú (az eladó azt állítja, hogy minden rendben van, mert vizet tartalmaz) mindegyik csúnya és vegyszeres ízű, 5 háztartástag és 12 barát véleménye (az eladó ismét azt
Vélemények Magyarországon (92)
Ellenőrzött vásárlások (471)
Pozitív (486)
Negatív (75)
Vélemények más országokban (475)
  • Каменов

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 11. 16.

    Egyáltalán nem szerettem ezt a szirupot. A mogyoró illata számomra nagyon hamis és erős. Nem tudom ajánlani :/
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Melinda

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 11. 13.

    Ízesítés: mogyoró-csoki
    Nagyon finom először vettem, de biztos nem utoljára.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Janka

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 11. 11.

    teljesen mesterséges az íze, nem ajánlom senkinek, undorító, ha tudnék csillag nélkül értékelni, akkor adnám
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Deia

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 10. 30.

    Ízesítés: mogyoró-csoki
    Kombinációkban nagyon jól megy. A Plain elég émelyítő, és túl erős az íze, legalábbis nekem. Amúgy azért ajánlom, mert kevés a kalória és nagyon jó ízesítő édesítőszernek!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Stefania

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 09. 09.

    Szállítás a megszokott módon 24 órán belül! Maximális gyorsaság! Ennek a szósznak az íze rendben van, mogyoró illata van, de csokoládé kevésbé. Nem túl édes, de csokoládé fehérjeporral kombinálva remek. Én így használtam. Kipróbálom más kombinációkban is.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Юлия

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 09. 05.

    Ízesítés: mogyoró-csoki
    Már rendeltem egy második adagot ebből a szirupból. A lányomnak és nekem is nagyon tetszik. PP palacsintára és palacsintára öntjük, nagyon finom és kalóriaszegény lesz. Minden csokoládéimádónak ajánlom!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Denisa

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 08. 24.

    Ízesítés: mogyoró-csoki
    Nagyon finom, fehér joghurtokba, túróba használom. Nem panaszkodhatok, ezt az ízt szerettem a legjobban.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Codruț

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 08. 23.

    Szuper állag, de az íze kicsit mesterséges! Diéták segítésére kivételes, de az egyszerűbb ízeket ajánlom!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • P.

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 08. 21.

    Ízesítés: mogyoró-csoki
    az íze túl mesterséges, de túróhoz még nem tettem hozzá, de nem szeretem, nem rendelem újra, de mindenkinek más az íze
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Nikola

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 08. 14.

    Ízesítés: mogyoró-csoki
    Jó feltét kása mellé, de összességében nem szeretem ezeknek a nulláknak az ízét.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még