Vélemények - Thor - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Thor egy komplex edzés előtti formula mindenkinek, aki a legtöbbet szeretné kihozni az edzéseiből, és a határain túl szeretne teljesíteni. Számos funkcionális összetevőt tartalmaz, köztük koffeint, amely segít növelni az éberséget, az állóképességi teljesítményt és javítja a koncentrációt. Emellett megtalálható benne a szinefrin is. Jól oldódó por formájában kapható.

5 990 Ft(28 524 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Thor - GymBeam

4.5
Értékelési átlag 1323 értékelésből
(946 értékelés)
(185 értékelés)
(86 értékelés)
(43 értékelés)
(61 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vélemények összességében nagyon pozitívak: a legtöbb felhasználó szerint a Thor egy erős edzés előtti készítmény, amely gyorsan fokozza az energiát, az erőt és az izompumpot, gyakran már kb. 10–30 percen belül. Sokan számolnak be jó állóképességről hosszú edzések során, valamint jobb koncentrációról, miközben olyan ízeket, mint a görögdinnye és az eper-kivi, gyakran dicsérnek az ízükért és a könnyű keverhetőségükért. Néhányan viszketést vagy bizsergést említenek, illetve azt, hogy előnyös az adagolást beállítani.

  • Erőteljes energiafokozás
    |
  • Jó pump és véráramlás
    |
  • Gyors kezdet az edzéshez
    |
  • Erőt és fókuszt javít
    |
  • Jó állóképesség
    |
  • Kellemes ízválaszték

AI által generálva 1323 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Filip

Ellenőrzött vásárlás
Szóval az újévi akció alatt rendeltem a thorát kb 8.95 €-ért, gondoltam kipróbálom hátha csinál valamit, pedig sok embertől hallottam, hogy nem sok... de kellemesen meglepődtem, nem az nem hardcore,
A termék leghasznosabb negatív értékelése

bucket

Ellenőrzött vásárlás
Olyan ember vagyok, akinek az edzés előtti táplálékkiegészítők nem adnak "varázslatos" hatást, csak megszüntetik a fáradtságot. Ez a kiegészítő használatakor is így van, megállítja a fáradtságot, de
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (236)
Ellenőrzött vásárlások (1063)
Pozitív (1212)
Negatív (106)
Vélemények más országokban (1087)
  • Kiwi jahoda

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2022. 01. 12.

    Ízesítés: eper-kiwi
    A rugdalózó elég tisztességes amennyibe kerül, de az epres kivi íze nagyon gyenge ízű és lehetne sokkal édesebb is, szinte savanyú, különben menő termék????
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Emma

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 01. 09.

    Ízesítés: citrom-lime, görögdinnye
    Eddig a legjobb pörgető amit ittam, már meg is rendeltem a következő dobozt :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Libor

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 01. 09.

    Ízesítés: citrom-lime, eper-kiwi, görögdinnye
    bár erősebb, mint a vitarg-os (mennyiség-hatás arány), de ár/teljesítmény arányban még mindig kevésbé híres
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Bence

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 01. 09.

    Ízesítés: citrom-lime
    Hozza amit vártam. Tény, hogy vannak sokkal erősebb pre workoutok de számomra ez is bőven elég sokat hozzá tesz az edzéshez. Viszkető érzés valóban gyakran előfordul a béta alanin miatt.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Jiří Pacner

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 01. 04.

    Ízesítés: citrom-lime, mangó-maracuja, eper-kiwi, görögdinnye
    Pontosan úgy rúg, ahogy szeretnéd egy erős edzés előtti edzéstől, és hatása a hosszú és megerőltető edzések során is kitart.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Без име

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2021. 12. 22.

    Nem érzek semmit és 14 éve iszom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Petr

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 11. 28.

    Ízesítés: mangó-maracuja
    Ez a termék kicsi korom óta minden szempontból tele van pontokkal
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Jan

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 11. 23.

    Ízesítés: citrom-lime, mangó-maracuja
    Személy szerint többször is kipróbáltam ezt az edzés előtti edzést, és nagyon elégedett vagyok vele. Elég magas a koffeinszintem, és sajnos a legtöbb edzés előtti időszaknak nincs nagy hatása rám. De ez nem mondható el Thorról. Nagyon meglepett mind az íze, mind a teljesítménye. Hosszú idő után úgy éreztem, átszaladok a falon. Bár pár nap múlva meg kellett hoznom a döntést, hogy vagy emelem az adagokat, vagy egy kis szünetet tartok tőle, hogy normalizáljam a koffeinszintem. Úgy döntöttem, tartok egy kis szünetet, mert különben eltűnik, mint a gőz a fazék felett. Egyébként csak ajánlani tudom ezt a terméket. Nagy elégedettség.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Калоян Йорданов Георгиев

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2021. 11. 22.

    Ízesítés: eper-kiwi
    Eleinte határozottan nagy energialöketet érzel, ami időnként alábbhagy, de folyamatosan megmarad.. Olyan ember vagyok, akinek van tapasztalata a koffeinről, és elmondhatom, hogy nekem egész jól bevált, nincs mellékhatásom, és az állóképesség, az energia és a motiváció határozottan javult, olyanoknak ajánlom akiknek ereje és motivációja nekem személy szerint megéri
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Enyedi

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 11. 20.

    Ízesítés: citrom-lime, eper-kiwi, görögdinnye
    A nagyobb méltó testvére, egy ízt ne használj sokáig, mert megfogod unni, és túl se told a koffeint, mert a szervezeted hozzászokik, és függője leszel.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még