Vélemények - Thor - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Thor egy komplex edzés előtti formula mindenkinek, aki a legtöbbet szeretné kihozni az edzéseiből, és a határain túl szeretne teljesíteni. Számos funkcionális összetevőt tartalmaz, köztük koffeint, amely segít növelni az éberséget, az állóképességi teljesítményt és javítja a koncentrációt. Emellett megtalálható benne a szinefrin is. Jól oldódó por formájában kapható.

5 990 Ft(28 524 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szerda 6. 24. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Thor - GymBeam

4.5
Értékelési átlag 1316 értékelésből
(939 értékelés)
(185 értékelés)
(86 értékelés)
(43 értékelés)
(61 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vélemények összességében nagyon pozitívak: a legtöbb felhasználó szerint a Thor egy erős edzés előtti készítmény, amely gyorsan fokozza az energiát, az erőt és az izompumpot, gyakran már kb. 10–30 percen belül. Sokan számolnak be jó állóképességről hosszú edzések során, valamint jobb koncentrációról, miközben olyan ízeket, mint a görögdinnye és az eper-kivi, gyakran dicsérnek az ízükért és a könnyű keverhetőségükért. Néhányan viszketést vagy bizsergést említenek, illetve azt, hogy előnyös az adagolást beállítani.

  • Erőteljes energiafokozás
    |
  • Jó pump és véráramlás
    |
  • Gyors kezdet az edzéshez
    |
  • Erőt és fókuszt javít
    |
  • Jó állóképesség
    |
  • Kellemes ízválaszték

AI által generálva 1316 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Filip

Ellenőrzött vásárlás
Szóval az újévi akció alatt rendeltem a thorát kb 8.95 €-ért, gondoltam kipróbálom hátha csinál valamit, pedig sok embertől hallottam, hogy nem sok... de kellemesen meglepődtem, nem az nem hardcore,
A termék leghasznosabb negatív értékelése

bucket

Ellenőrzött vásárlás
Olyan ember vagyok, akinek az edzés előtti táplálékkiegészítők nem adnak "varázslatos" hatást, csak megszüntetik a fáradtságot. Ez a kiegészítő használatakor is így van, megállítja a fáradtságot, de
Vélemények Magyarországon (234)
Ellenőrzött vásárlások (1061)
Pozitív (1210)
Negatív (106)
Vélemények más országokban (1082)
  • Péter

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 10. 05.

    Iszonyat jó termék! Nagyon felpörget, tényleg erős szóval csak óvatosan. 5 hónapja használom, minden edzés előtt. Csak ajánlani tudom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Majo

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 10. 04.

    Célját teljesíti és nem puffad fel, nem fáj a feje. a citromos lime jó ízű, ajánlom. a görögdinnye nem az én ízlésem.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Dávid

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 10. 04.

    kiváló minőségű keverék, amely erősen koncentrált formulát tartalmaz, nem tartalmaz kreatint vagy szénhidrátot, ezzel a stimulánssal hihetetlen energiát és jó motivációt érzek az edzéshez, kedvező áron
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Peto

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 10. 03.

    A leghatékonyabb stimuláns, amit valaha is használtam 8 éve. gyakorlatok, 15 perc után hihetetlen remegést és még nagyobb energiát érzek, mindig motivál és sokkal jobban edzek, nincs mellékhatás, mindenképp ajánlom :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Dávid

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 10. 02.

    GymBeam nagyon köszönöm, nagyon erős a termék és sokkal jobban megy a torna ennek a terméknek köszönhetően. + ha az ember fülhallgatót rak a fülébe és a hangos zenénét enged akkor az a legjobb torna!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Miloš

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 09. 27.

    GymBeam, köszönöm szépen, végre valami tisztességes SZUPER áron, és hihetetlen erő, nem okozott csalódást a Hardcore-nak, ahogy írom, mindenhol próbáltam, de végre valami bevált, az edzéseim sokkal jobbak, és ajánlom fejhallgató és hangos zene ehhez, TOP
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Norbert

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 09. 22.

    A terméket akkor vettem amikor akció volt és járt hozzá ajándék is. Korábban nem nagyon használtam a edzés előtti cuccokat, de úgy éreztem hogy a kávé nem elegendő számomra edzés előtt. Ezért adtam neki egy esélyt és meg vagyok elégedve.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • karil

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 08. 31.

    Hihetetlen teljesítménnyel indul, az árához képest egész jó :) A citromos lime jó ízű, ajánlom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Elemér

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 08. 31.

    2-3 hónapja minden konditermes edzés előtt szoktam inni egy adag Thort - t, számomra nagyon hatáos és nagyon segít miden edzésnél. Imááádom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Dávid

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 08. 16.

    nem hiába van oda írva hogy "Soha ne lépje túl az ajánlott napi mennyiséget 24 órán belül". En elég keményfejű vagyok és azt hittem a legerősebb is. A termék tényleg nagyon erős
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még