Vélemények - Thor - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Thor egy komplex edzés előtti formula mindenkinek, aki a legtöbbet szeretné kihozni az edzéseiből, és a határain túl szeretne teljesíteni. Számos funkcionális összetevőt tartalmaz, köztük koffeint, amely segít növelni az éberséget, az állóképességi teljesítményt és javítja a koncentrációt. Emellett megtalálható benne a szinefrin is. Jól oldódó por formájában kapható.

5 990 Ft(28 524 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Thor - GymBeam

4.5
Értékelési átlag 1320 értékelésből
(943 értékelés)
(185 értékelés)
(86 értékelés)
(43 értékelés)
(61 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vélemények összességében nagyon pozitívak: a legtöbb felhasználó szerint a Thor egy erős edzés előtti készítmény, amely gyorsan fokozza az energiát, az erőt és az izompumpot, gyakran már kb. 10–30 percen belül. Sokan számolnak be jó állóképességről hosszú edzések során, valamint jobb koncentrációról, miközben olyan ízeket, mint a görögdinnye és az eper-kivi, gyakran dicsérnek az ízükért és a könnyű keverhetőségükért. Néhányan viszketést vagy bizsergést említenek, illetve azt, hogy előnyös az adagolást beállítani.

  • Erőteljes energiafokozás
    |
  • Jó pump és véráramlás
    |
  • Gyors kezdet az edzéshez
    |
  • Erőt és fókuszt javít
    |
  • Jó állóképesség
    |
  • Kellemes ízválaszték

AI által generálva 1320 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Filip

Ellenőrzött vásárlás
Szóval az újévi akció alatt rendeltem a thorát kb 8.95 €-ért, gondoltam kipróbálom hátha csinál valamit, pedig sok embertől hallottam, hogy nem sok... de kellemesen meglepődtem, nem az nem hardcore,
A termék leghasznosabb negatív értékelése

bucket

Ellenőrzött vásárlás
Olyan ember vagyok, akinek az edzés előtti táplálékkiegészítők nem adnak "varázslatos" hatást, csak megszüntetik a fáradtságot. Ez a kiegészítő használatakor is így van, megállítja a fáradtságot, de
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (235)
Ellenőrzött vásárlások (1062)
Pozitív (1211)
Negatív (106)
Vélemények más országokban (1085)
  • David

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 08. 30.

    Ízesítés: citrom-lime
    Adok egy mérőpoharat és már 10 perc után bizsergést érzek az egész testemben, ami nem 2x kellemes, de tökéletesen beindul, 173cm/70kg. A citrom lime íze borzasztó. Az ízét leszámítva nagyon jó. Határozottan ajánlom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Lenka

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 08. 27.

    Ízesítés: görögdinnye
    A koffeinnek nincs túlnyomó hatása rám, de thor beindult, pedig egyáltalán nem akartam. Nagyobb energia- és erőhullám, vigyázni kell a szivárgásra az edzőteremben. Érezhetsz enyhe viszketést az izmaidban, mivel citrullint tartalmaz, ez normális! Este rendesen elaludtam, az alvással nem volt gond. A dinnye íze elég kellemes, az oldhatóság nem túl jó.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Matúš

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 08. 22.

    Egy hónap rugdosás nélkül úgy döntöttem, hogy a Német Istenhez nyúlok. Nem bántam meg, disznó módjára lépdel, borzalmas az edzés. Elég egy mérőpohár, tapasztaltnak 2, nekem a gazdag 1. TÖKÉLETES
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Braden1987

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 08. 21.

    Ízesítés: görögdinnye
    93 kg egy mérőpohár edzés előtt 9:30-kor arra számítottam, hogy elszaladok az edzőterembe... És semmi. Szóval visszaautóztam, futottam 5 km-t, hazajöttem és elaludtam, de nem olyan nehéz az alvás, azt mondanám, hogy legközelebb valószínűleg emelni fogom az adagot... Olyan ember vagyok, akinek kávé után nehezen alszik el, szóval valahol valami hiba lehet, de adok neki még egy esélyt
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Jakub

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 08. 03.

    Ízesítés: eper-kiwi
    Jó, egyáltalán nem ajánlom ezt a terméket, nagyon gyenge hatások, sok edzés előtt kipróbáltam már, csak a brutális izzadást érzem, még a dupla adag sem segített. Ámen.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Маняка

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 07. 30.

    Ez a Thor nagyon jó! Az energia egyszerűen felrobban benned
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Andrei

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 07. 27.

    Ízesítés: citrom-lime, mangó-maracuja, eper-kiwi, görögdinnye
    Többnyire megéri a pénzt. Ne fogyasszon el 2 csészénél többet, mert nem fog elaludni. Saját tapasztalatból beszélek. Keményítendő, amíg jó körülmények között tároljuk, addig nem keményedik meg. Ui: ne dobd ki a "szilikagél" borítékot, a GymBeam egy célból tette oda.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Alex

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 07. 24.

    Ízesítés: citrom-lime, mangó-maracuja, eper-kiwi, görögdinnye
    talán ez a legjobb! az oktatóm ajánlotta nekem!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Сашо

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 07. 23.

    hatásos, jobban energizál, mint a többi mentac!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ballack

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 07. 22.

    38 éves vagyok, így már tudom, hogy megéri-e az edzés vagy sem. Soha nem szedtem rugdalózót, edzés előtt kávéztam. De ez nem mindig segít. Megvettem Thort, és elárulom, hogy úgy rúgott belém, hogy 3 maximumot csináltam, guggolás, fekvés és deadlift, persze nem 1 nap alatt. Ő kiváló.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még