Vélemények - Thor - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Thor egy komplex edzés előtti formula mindenkinek, aki a legtöbbet szeretné kihozni az edzéseiből, és a határain túl szeretne teljesíteni. Számos funkcionális összetevőt tartalmaz, köztük koffeint, amely segít növelni az éberséget, az állóképességi teljesítményt és javítja a koncentrációt. Emellett megtalálható benne a szinefrin is. Jól oldódó por formájában kapható.

5 990 Ft(28 524 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már csütörtök 6. 25. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Thor - GymBeam

4.5
Értékelési átlag 1320 értékelésből
(943 értékelés)
(185 értékelés)
(86 értékelés)
(43 értékelés)
(61 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vélemények összességében nagyon pozitívak: a legtöbb felhasználó szerint a Thor egy erős edzés előtti készítmény, amely gyorsan fokozza az energiát, az erőt és az izompumpot, gyakran már kb. 10–30 percen belül. Sokan számolnak be jó állóképességről hosszú edzések során, valamint jobb koncentrációról, miközben olyan ízeket, mint a görögdinnye és az eper-kivi, gyakran dicsérnek az ízükért és a könnyű keverhetőségükért. Néhányan viszketést vagy bizsergést említenek, illetve azt, hogy előnyös az adagolást beállítani.

  • Erőteljes energiafokozás
    |
  • Jó pump és véráramlás
    |
  • Gyors kezdet az edzéshez
    |
  • Erőt és fókuszt javít
    |
  • Jó állóképesség
    |
  • Kellemes ízválaszték

AI által generálva 1320 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Filip

Ellenőrzött vásárlás
Szóval az újévi akció alatt rendeltem a thorát kb 8.95 €-ért, gondoltam kipróbálom hátha csinál valamit, pedig sok embertől hallottam, hogy nem sok... de kellemesen meglepődtem, nem az nem hardcore,
A termék leghasznosabb negatív értékelése

bucket

Ellenőrzött vásárlás
Olyan ember vagyok, akinek az edzés előtti táplálékkiegészítők nem adnak "varázslatos" hatást, csak megszüntetik a fáradtságot. Ez a kiegészítő használatakor is így van, megállítja a fáradtságot, de
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (235)
Ellenőrzött vásárlások (1062)
Pozitív (1211)
Negatív (106)
Vélemények más országokban (1085)
  • Dávid

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 08. 16.

    nem hiába van oda írva hogy "Soha ne lépje túl az ajánlott napi mennyiséget 24 órán belül". En elég keményfejű vagyok és azt hittem a legerősebb is. A termék tényleg nagyon erős
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • kuba

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 08. 04.

    ez a pumpa nagyon jól működik, ki fogom próbálni az ajánlott adagolást, egy idő után edzés közben a legmegfelelőbbre alakítottam. Tényleg erős
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ferko

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 07. 27.

    Thort az akció alatt vettem + ajándék. Korábban nem nagyon használtam az edzés előtti edzéseket, de úgy érzem, hogy edzés előtt nem elég nekem a kávé. Így hát adtam neki egy esélyt, és nem panaszkodtam. A citrom lime íze nem okozott csalódást, és az izgalom 100% volt. A viszketésen kívül minden megfelel nekem!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Zdenek

    Ellenőrzött vásárlás

    2018. 07. 13.

    Több hasonló terméket is kipróbáltam az Extrifittől és a Nutrendtől. Az Extrifit Hellnox volt a legjobb eddig. A Nutrend készítménye szinte ehetetlen volt és a legkisebb hatásokkal. Úgy döntöttem, hogy kipróbálom a Thor-t, és nem bántam meg. Eddig kétszer használtam, 2 gombóc után (1 nem elég). És a hatás nagyszerű volt, mondhatnám, jobb, mint a Hellnox. Lehet, hogy a hatás egyéni, és valami mindenkinél másképp működik. Elégedett vagyok és csak ajánlani tudom. 171cm/73kg vagyok. újra fogok rendelni.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Mendel

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 07. 12.

    a legjobb edzés előtti stimuláns amit valaha próbáltam. Tényleg nagyon erős , úgyhogy legyetek ovatosak. :) De aki oda figyel, az biztos csak dicsérni fogja :) tényleg nagyon jó
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Martin

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 06. 26.

    Testre gyakorolt hatását tekintve jó termék, mindkét íze undorító, de megittam, megérte a pénzét, rendkívül elégedett vagyok....
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Mihaela

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 05. 30.

    Már harmadszor rendeltem, nagyon elégedett ????
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Nu recomand.

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 05. 02.

    A dinnye íze az én ízlésemnek borzalmas, és ami az erősséget illeti, tettem 2 csészével, és nem igazán éreztem sokat...
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • ToJeJedno

    Ellenőrzött vásárlás

    2018. 04. 25.

    Az íze teljesen gusztustalan, de ok, nekem a hatás a fontos, csakhogy teljesen nem volt! Nem csak, hogy nem ingerelt, de még rosszul is éreztem magam minden adag után, akár éhgyomor voltam, akár nem. Ezenkívül az az érzésem, hogy a termékkel kapcsolatos összes pozitív megjegyzést maga az oldal írta. Szóval számomra ez totális pénzkidobás.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Máté

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 04. 16.

    Felpörget, nem üt ki. Sok edzés előttivel ellentétben gyorsan hat (pár perc), órákig kitart és utána nem érzem enerváltnak magam. Edzés alatt a gépet is megemelem, nem csak a súlyt! Ha okosan használod (kitapasztalod az általad tolerált mennyiséget), új élményt ad.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még