Vélemények - Thor - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Thor egy komplex edzés előtti formula mindenkinek, aki a legtöbbet szeretné kihozni az edzéseiből, és a határain túl szeretne teljesíteni. Számos funkcionális összetevőt tartalmaz, köztük koffeint, amely segít növelni az éberséget, az állóképességi teljesítményt és javítja a koncentrációt. Emellett megtalálható benne a szinefrin is. Jól oldódó por formájában kapható.

5 990 Ft(28 524 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Thor - GymBeam

4.5
Értékelési átlag 1323 értékelésből
(946 értékelés)
(185 értékelés)
(86 értékelés)
(43 értékelés)
(61 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vélemények összességében nagyon pozitívak: a legtöbb felhasználó szerint a Thor egy erős edzés előtti készítmény, amely gyorsan fokozza az energiát, az erőt és az izompumpot, gyakran már kb. 10–30 percen belül. Sokan számolnak be jó állóképességről hosszú edzések során, valamint jobb koncentrációról, miközben olyan ízeket, mint a görögdinnye és az eper-kivi, gyakran dicsérnek az ízükért és a könnyű keverhetőségükért. Néhányan viszketést vagy bizsergést említenek, illetve azt, hogy előnyös az adagolást beállítani.

  • Erőteljes energiafokozás
    |
  • Jó pump és véráramlás
    |
  • Gyors kezdet az edzéshez
    |
  • Erőt és fókuszt javít
    |
  • Jó állóképesség
    |
  • Kellemes ízválaszték

AI által generálva 1323 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Filip

Ellenőrzött vásárlás
Szóval az újévi akció alatt rendeltem a thorát kb 8.95 €-ért, gondoltam kipróbálom hátha csinál valamit, pedig sok embertől hallottam, hogy nem sok... de kellemesen meglepődtem, nem az nem hardcore,
A termék leghasznosabb negatív értékelése

bucket

Ellenőrzött vásárlás
Olyan ember vagyok, akinek az edzés előtti táplálékkiegészítők nem adnak "varázslatos" hatást, csak megszüntetik a fáradtságot. Ez a kiegészítő használatakor is így van, megállítja a fáradtságot, de
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (236)
Ellenőrzött vásárlások (1063)
Pozitív (1212)
Negatív (106)
Vélemények más országokban (1087)
  • Martin

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 01. 24.

    Ízesítés: görögdinnye
    Ha egy jó edzés előtti edzést keresel jó áron, akkor ez neked való. Amikor felteszem 20 percre és semmi, akkor az ember azon töpreng, hogy működik-e?? De 20-30 perc alatt teljesen megváltozik a világod, elpusztíthatatlannak és erősnek fogod érezni magad, mint Hulk. Úgy vezetsz, mint egy motoros egér, és a pumpa is irreális. 2 órát voltam konditeremben és akkor is több dolgot sikerült otthon csinálni mint egy hét alatt :D. Az íze nem túl jó, de meg lehet inni. Nekem egy felső és ajánlom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Jonda

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2023. 01. 23.

    Ízesítés: görögdinnye
    Egy felszólítással kezdem, mégpedig azzal, hogy az edzés előtti edzés már egy gombóccal is úgy működik, ahogy kell, és szépen esik az edzés. De lehet, hogy nagyon rosszul választottam meg az ízét, elsőre jónak tűnik a föld, de aktív használat után már csak arra az ízre gondolva rosszul érzem magam, most muszáj kikanalaznom, mert ha összekeverem, a gyomromon kívülre kerülne.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Eduard

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 01. 21.

    Ízesítés: zöldalma, citrom-lime, mangó-maracuja, eper-kiwi, görögdinnye
    Hatékony, lendületes és kitartó!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Teo

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2023. 01. 21.

    Ízesítés: mangó-maracuja
    Egyetlen csésze energiát ad és hatalmas pumpát, nekem bevált, ajánlom!!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Jakub

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2023. 01. 21.

    Ízesítés: eper-kiwi
    Az eper kivi íze nagyszerű. A hatások nagyszerűek, de Thor állóképessége rossz. Kibír egy ideig, majd a dobozban lévő por kiszárad és megkeményedik
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Panos

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2023. 01. 19.

    Ízesítés: mangó-maracuja
    Hát saját tapasztalatból azt kell mondanom, hogy ha napközben nincs annyi étvágyad és energiád, akkor a pre elég sokat segít.Biztos benne.Valamint ha teszel oda 2 scoup-ot akkor unni fog neked végleg, főleg ha lábakat vagy általános edzést kell végezned nagy súlyokkal, akkor igen, mindenképpen megéri
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Jonáš

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 01. 17.

    Ízesítés: zöldalma, citrom-lime, mangó-maracuja, eper-kiwi
    A kicker nekem nagyon bejön, szépen indul és a pumpa is jobb. Igényesebb edzõknek valószínûleg átlagos lesz, de aki kickerrel kezd, vagy nem annyira igényes...mindenképpen ajánlom. Mangós passiógyümölcs íze nem sok, de a kivi eper csodálatos számomra.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Samuel1912

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 01. 15.

    Remek szivattyú elfogadható áron
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Katka

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2022. 12. 28.

    Ízesítés: zöldalma, citrom-lime, mangó-maracuja, eper-kiwi, görögdinnye
    Egy gombóc után nem éreztem semmit. Szóval adtam 2-t, és elég nagy mészárlás volt. Azt hittem lefekszem az edzőterembe. Néha alacsony a vérnyomásom is, és még a rugdalózással is szédültem, villogtak a szemem előtt, és hányingerem volt. Este nem tudtam aludni és másnap még eléggé ájult voltam. 3 órát aludtam és felkeltem a magas pulzus miatt. Talán azért, mert nem vagyok hozzászokva ekkora koffein adaghoz. ???? Na mindegy, legközelebb tudom, hogy nem kapok 2 gombócot... talán. Egyébként nagyon jó az íze.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • ano

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2022. 12. 16.

    Ízesítés: görögdinnye
    Vettem egy egész mértéket és egy kis kupacot tettem a tetejére, szép, érzem a színek illatát és hallom az ízeket 11/10
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még