Vélemények - Thor - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Thor egy komplex edzés előtti formula mindenkinek, aki a legtöbbet szeretné kihozni az edzéseiből, és a határain túl szeretne teljesíteni. Számos funkcionális összetevőt tartalmaz, köztük koffeint, amely segít növelni az éberséget, az állóképességi teljesítményt és javítja a koncentrációt. Emellett megtalálható benne a szinefrin is. Jól oldódó por formájában kapható.

5 990 Ft(28 524 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Thor - GymBeam

4.5
Értékelési átlag 1323 értékelésből
(946 értékelés)
(185 értékelés)
(86 értékelés)
(43 értékelés)
(61 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vélemények összességében nagyon pozitívak: a legtöbb felhasználó szerint a Thor egy erős edzés előtti készítmény, amely gyorsan fokozza az energiát, az erőt és az izompumpot, gyakran már kb. 10–30 percen belül. Sokan számolnak be jó állóképességről hosszú edzések során, valamint jobb koncentrációról, miközben olyan ízeket, mint a görögdinnye és az eper-kivi, gyakran dicsérnek az ízükért és a könnyű keverhetőségükért. Néhányan viszketést vagy bizsergést említenek, illetve azt, hogy előnyös az adagolást beállítani.

  • Erőteljes energiafokozás
    |
  • Jó pump és véráramlás
    |
  • Gyors kezdet az edzéshez
    |
  • Erőt és fókuszt javít
    |
  • Jó állóképesség
    |
  • Kellemes ízválaszték

AI által generálva 1323 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Filip

Ellenőrzött vásárlás
Szóval az újévi akció alatt rendeltem a thorát kb 8.95 €-ért, gondoltam kipróbálom hátha csinál valamit, pedig sok embertől hallottam, hogy nem sok... de kellemesen meglepődtem, nem az nem hardcore,
A termék leghasznosabb negatív értékelése

bucket

Ellenőrzött vásárlás
Olyan ember vagyok, akinek az edzés előtti táplálékkiegészítők nem adnak "varázslatos" hatást, csak megszüntetik a fáradtságot. Ez a kiegészítő használatakor is így van, megállítja a fáradtságot, de
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (236)
Ellenőrzött vásárlások (1063)
Pozitív (1212)
Negatív (106)
Vélemények más országokban (1087)
  • Josip

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 03. 03.

    Ízesítés: citrom-lime
    Először próbáltam és elégedett. Nekem elég egy gombóc, és majdnem fél napig feltölt energiával, többnyire fél gombóccal használok. Még nem próbáltam ki két gombócot egyszerre. Csúcs citrom íz.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Prjpk

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2022. 02. 26.

    remekül működik és jó ízű, de lehetne jobb is
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ondra

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 02. 25.

    Ízesítés: citrom-lime, mangó-maracuja, görögdinnye
    Ez egy igazán nagyszerű termék az árért
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Jaakko

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 02. 23.

    Ízesítés: mangó-maracuja
    Csak akkor használja, ha fáradt vagy extra lendületre van szüksége az edzéshez. Használj egy gombócot, mert többre nincs szükséged! A legjobb PWO, amit használtam
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • r0bert

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2022. 02. 03.

    Ízesítés: citrom-lime
    A Thor az első edzés előtti edzés, amióta ismerem magam, és abszolút nincs rám hatással, a citrom és a lime íze nem olyan jó. Megpróbálok bevenni 3 csészével... talán ennek lesz hatása.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Koudelka

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 01. 27.

    Ízesítés: citrom-lime, mangó-maracuja, eper-kiwi
    Jó minőségű és nagyon ütős de meg kell ismerni az ízét az eper és a kivi tényleg savanyú de a maracuja és a mangó jobb ízű de a citrom és a lime talán a legjobb.. Görögdinnyét még nem ettem de az is jön legközelebb
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ondřej

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 01. 20.

    Legyen óvatos az adagolással, elég hatékony
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Dj Roby

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2022. 01. 18.

    Ízesítés: citrom-lime, mangó-maracuja, eper-kiwi, görögdinnye
    Már régóta használom, és még mindig úgy érzem, mint az első nap, a bizsergés, amit ad, arra késztet, hogy az utolsó vízcseppig húzd magad, amit ki fogsz engedni, biztosan eléred a határaidat és Ha ezt a stimulánst szedi, jobban felkészülten fogom érezni magát az edzésre. Nincs olyan képzés, amely ne lenne sikeres, ha ilyesmit használsz.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Lahvac

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2022. 01. 18.

    Ízesítés: görögdinnye
    Megvettem, kipróbáltam és csalódott voltam. Más márkához képest nem működőképes. Jó ízű.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Markéta

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 01. 15.

    Ízesítés: eper-kiwi
    Működik! Az eper és a kivi íze rendben van, nem kellemetlen, de nem is ízletes. De ezt nem követelem a rúgótól.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még