Vélemények - Pure IsoWhey - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Pure IsoWhey egy prémium tejsavó izolátum, legalább 81% fehérjetartalommal, alacsony zsírtartalommal, cukorral és laktózzal. Ez ideális választássá teszi bárki számára, aki hatékonyan szeretné támogatni az izomnövekedést és fenntartást.

14 990 Ft(14 990 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Pure IsoWhey - GymBeam

4.5
Értékelési átlag 797 értékelésből
(594 értékelés)
(84 értékelés)
(41 értékelés)
(23 értékelés)
(55 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlói értékelések összességében erősen pozitívak ehhez a laktózmentes tejsavó-izoláthoz: a legtöbben kiemelik a kiváló fehérjetartalmat, a shakerben való jó keverhetőséget, valamint kellemes ízt, például vanília fagylaltot, sós karamellt és csokoládés mogyorót. Sokan azt is jelzik, hogy jól emészthető, nincs puffadás, és nincs kellemetlen tejíz. Kisebb arányban ugyanakkor megemlítik, hogy a batch-ek között változhat az íz vagy a formula, illetve időnként szemcsésséget, erős édességet vagy extra habosodást tapasztalnak.

  • Laktózmentes tolerancia
    |
  • Egyszerű shakeres keverés
    |
  • Kellemes ízprofil
    |
  • Nem jelentkezett puffadás
    |
  • Jó emészthetőség
    |
  • Magas fehérjetartalom

AI által generálva 797 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Peter

Ellenőrzött vásárlás
Sok megjegyzés az ízre és az oldhatóságra vonatkozik, és nem habzik se ide, se oda. Ha fehérjét keverünk egy klasszikus shakerben, akkor semmi gond, nem tudom, nagyon kedvesek ezek a modern "menő
A termék leghasznosabb negatív értékelése

David Dragomir

Ellenőrzött vásárlás
Kiváló terméke volt, egészen addig, amíg úgy döntött, hogy tönkreteszi. Sőt, káposzta legyen belőle. Sok szempontot változtatnak a címkén, kezdve attól, hogy már nem laktózmentes, egészen addig, hogy
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (122)
Ellenőrzött vásárlások (562)
Pozitív (713)
Negatív (78)
Vélemények más országokban (675)
  • Zuzana

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 09. 01.

    edzés utáni regenerálódáshoz kiváló - jól oldódik, kellemes az íze
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Beni

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 09. 01.

    szerintem kivalo ize van es laktato hatas ad. Vanilia ice cream izesites probaltam vizzel es jo volt. amit meg eszre vettem hogy gyors , latvanyos eredmenyt hoz az izmok novelese es megtatasa erdekeben. Csak ajanlani tudom, akinek fontos az egeszsege es laktóz vagy gluténérzékeny!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • LIV

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 08. 31.

    kiváló - nincs cukor, laktóz, remek íz. igazán elégedett
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Hanna

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 08. 31.

    Soha nem lepen tul a napi ajánlott adagot, ami 25g . imádom a reggeli edzest így mindig utana fogyasztom a fehérjét. Nagyon nagyon jo az osszetetele, és az íe is :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Anna

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 08. 29.

    A laktóz intolerancia miatt választottam ezt a fehérjét, nekem nagyon ízlik és az emészthetősége is megfelelő. Szóval ajánlom :) Nekem csokis-diós ízem van. Biztosan újra fogok vásárolni! :) Csak egy nagyobb ízválasztékot köszönnék meg ehhez a fehérjéhez.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Nixak58

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 08. 22.

    A fehérje elképesztő tápértékkel és ízesítetlen por ízével rendelkezik. Fontosnak tartom a minőséget, ezért minden kiegészítőt íz nélkül választok. Nagyon jó érzés, ha minőségi és igazi fehérjét iszol! Ajánlom. :-)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Vera

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 08. 18.

    nagyon nagyon jó osszetetele van. Ajánlom mindenkinek akinek problemaja van a gyomraval. En is soka kerestem a szamom megfelelo feherjet, de vegre sikerult.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Evulik

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 07. 27.

    Még csak rövid ideig használom ezt a fehérjét, de annak ellenére, hogy íztelen, olyan finom az íze, és nem keményíti meg a gyomrom, és nem nyom el tőle. Gyakran ízesítem különböző ízű cseppekkel, így sosem unom meg a fehérjét. Mindenképpen ajánlom + az ár kedvező
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Gergo

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 07. 12.

    Imadom, a leheto legjobb dontes volt, hogy attertem a Gymbeam - re. Nekem a chocolate hazelnut ízesítés megunhatatlan. Az osszetetele tokeletes.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tamás

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 07. 02.

    Bevett szokásom, hogy már edzés előtt elkészítem a fehérjeturmixot és edzés után a helyszínen meg is iszom. Ilyen szempontból nem szoktam túlságosan foglalkozni az oldódással, mert ez idő alatt nekem minden fehérje feloldódott. A Pure IsoWhey-el sem volt ez másképp, de azért tettem egy próbát az azonnal elkészítés utáni fogyasztásra is: azt tapasztaltam, hogy egy kicsit tovább kellett rázni, mint egy átlagos fehérjét, de fél perc után teljesen homogén lett. Keverés után érdemes várni pár percet, mert - ahogyan a képen is látható - enyhén felhabzik. Csoki ízben rendeltem, és ha valamihez hasonlítani kellene az ízét, az a Scitec-es IsoWhey fehérje lenne. Kb hasonló ízvilág :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még