Vélemények - Pure IsoWhey - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Pure IsoWhey egy prémium tejsavó izolátum, legalább 81% fehérjetartalommal, alacsony zsírtartalommal, cukorral és laktózzal. Ez ideális választássá teszi bárki számára, aki hatékonyan szeretné támogatni az izomnövekedést és fenntartást.

14 990 Ft(14 990 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Pure IsoWhey - GymBeam

4.5
Értékelési átlag 803 értékelésből
(599 értékelés)
(85 értékelés)
(41 értékelés)
(23 értékelés)
(55 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlói értékelések összességében erősen pozitívak ehhez a laktózmentes tejsavó-izoláthoz: a legtöbben kiemelik a kiváló fehérjetartalmat, a shakerben való jó keverhetőséget, valamint kellemes ízt, például vanília fagylaltot, sós karamellt és csokoládés mogyorót. Sokan azt is jelzik, hogy jól emészthető, nincs puffadás, és nincs kellemetlen tejíz. Kisebb arányban ugyanakkor megemlítik, hogy a batch-ek között változhat az íz vagy a formula, illetve időnként szemcsésséget, erős édességet vagy extra habosodást tapasztalnak.

  • Laktózmentes tolerancia
    |
  • Egyszerű shakeres keverés
    |
  • Kellemes ízprofil
    |
  • Nem jelentkezett puffadás
    |
  • Jó emészthetőség
    |
  • Magas fehérjetartalom

AI által generálva 803 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Peter

Ellenőrzött vásárlás
Sok megjegyzés az ízre és az oldhatóságra vonatkozik, és nem habzik se ide, se oda. Ha fehérjét keverünk egy klasszikus shakerben, akkor semmi gond, nem tudom, nagyon kedvesek ezek a modern "menő
A termék leghasznosabb negatív értékelése

David Dragomir

Ellenőrzött vásárlás
Kiváló terméke volt, egészen addig, amíg úgy döntött, hogy tönkreteszi. Sőt, káposzta legyen belőle. Sok szempontot változtatnak a címkén, kezdve attól, hogy már nem laktózmentes, egészen addig, hogy
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (123)
Ellenőrzött vásárlások (563)
Pozitív (714)
Negatív (78)
Vélemények más országokban (680)
  • A.H.

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 27.

    Kiváló termék.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • G.B.

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 22.

    Kiváló termék
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • gymboi

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 21.

    Nagyon jól összekeveredik, és kellemes íze van. Könnyen emészthető, és hatékonyan segít regenerálódni az edzések után.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • M.K.

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 21.

    finom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Z.K.

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 20.

    Hasznosnak találta a véleményt?
  • damny

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 20.

    Hasznosnak találta a véleményt?
  • νικ

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 19.

    A legszebb ízek egyike! Adjon hozzá csak vizet, és élvezze a kényelmet!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • A.

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 19.

    Kiváló
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • G.R.

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 18.

    Nagyon jó minőségű termék
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Bartek

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 17.

    ????????
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még