Vélemények - Pure IsoWhey - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Pure IsoWhey egy prémium tejsavó izolátum, legalább 81% fehérjetartalommal, alacsony zsírtartalommal, cukorral és laktózzal. Ez ideális választássá teszi bárki számára, aki hatékonyan szeretné támogatni az izomnövekedést és fenntartást.

14 990 Ft(14 990 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Pure IsoWhey - GymBeam

4.5
Értékelési átlag 798 értékelésből
(595 értékelés)
(84 értékelés)
(41 értékelés)
(23 értékelés)
(55 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlói értékelések összességében erősen pozitívak ehhez a laktózmentes tejsavó-izoláthoz: a legtöbben kiemelik a kiváló fehérjetartalmat, a shakerben való jó keverhetőséget, valamint kellemes ízt, például vanília fagylaltot, sós karamellt és csokoládés mogyorót. Sokan azt is jelzik, hogy jól emészthető, nincs puffadás, és nincs kellemetlen tejíz. Kisebb arányban ugyanakkor megemlítik, hogy a batch-ek között változhat az íz vagy a formula, illetve időnként szemcsésséget, erős édességet vagy extra habosodást tapasztalnak.

  • Laktózmentes tolerancia
    |
  • Egyszerű shakeres keverés
    |
  • Kellemes ízprofil
    |
  • Nem jelentkezett puffadás
    |
  • Jó emészthetőség
    |
  • Magas fehérjetartalom

AI által generálva 798 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Peter

Ellenőrzött vásárlás
Sok megjegyzés az ízre és az oldhatóságra vonatkozik, és nem habzik se ide, se oda. Ha fehérjét keverünk egy klasszikus shakerben, akkor semmi gond, nem tudom, nagyon kedvesek ezek a modern "menő
A termék leghasznosabb negatív értékelése

David Dragomir

Ellenőrzött vásárlás
Kiváló terméke volt, egészen addig, amíg úgy döntött, hogy tönkreteszi. Sőt, káposzta legyen belőle. Sok szempontot változtatnak a címkén, kezdve attól, hogy már nem laktózmentes, egészen addig, hogy
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (122)
Ellenőrzött vásárlások (562)
Pozitív (713)
Negatív (78)
Vélemények más országokban (676)
  • Алина

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 07. 13.

    Ízesítés: eperkrém
    Meg voltam elégedve a fehérjével, és azonnal rendeltem egy nagy csomagot. ingyenes szállítás 1200 UAH feletti rendelés esetén, szuper
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Victor

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 07. 11.

    Ízesítés: csokoládé mogyoró, sós karamell, eperkrém, ízesítetlen, vanília fagylalt
    Nagyon jó ez a termék, mérőpohár is jár hozzá, csokis mogyoró a legjobb ízű!!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ivka

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 07. 10.

    Egy sokszor kipróbált fehérje, és én 1*-re értékelem, megfelelő étrenddel kombinálva az eredmény érezhető. Csak egy ideje szedem ezt a fehérjét. Vanília fagylalt ízű. A fehérjét mindenkinek ajánlom, aki egy tökéletes, minőségi összetételű és még jobb ízű fehérjére vágyik.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • daniel

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 07. 08.

    Edzés után csak az izolátum! Gyorsan felszívódik, nem telit el, siman tudok enni utana rendeset is. A csokis a legjobb, a vaniliasnak nem sok ize volt.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Gabesz

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 07. 07.

    Ízesítés: eperkrém
    Kicsit félve vásároltam meg,tényleg már sokféle fehérjét kipróbáltam ettől jóval drágábbat, márka neveket nem akarok ideiirni azok legtöbbe sz*r oldódású egy idő után ihatalna geil ízű,. Ez a fehérje TENYLEG nagyon finom nagyon jól oldódik,könnyen emészthető,laktóz érzékeny vagyok de egyáltalán nincs bajom ettől !! Biztos hogy maradok ennél a márkánál és fehérjénél, 2,5 kg ennyi pénzért ilyen jó összetételű nem kapni !!! Vegyetek bátran!!!!!!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Мирослава

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 07. 07.

    Születésnapi ajándéknak rendeltem a barátomnak, ő izolálást kért, örült és megköszönte)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Amir

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 07. 05.

    Íze jó, csokis mogyorós ajánlom, könnyen keveredik
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Jay

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 06. 26.

    Ízesítés: csokoládé brownie, csokoládé mogyoró, sós karamell, eperkrém, ízesítetlen, vanília fagylalt
    Minőségi ISO tejsavó kiváló áron. Szuper jól oldódik, finom krémes az íze :) Edzés után rögtön adom, minőségi fehérje az izmoknak ;)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Costi Dudas

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 06. 24.

    Ízesítés: csokoládé brownie, eperkrém
    a legjobb fehérje-izolátumok, valóban elvégzik a dolgukat. Nekem tökéletesek, tekintve, hogy laktóz érzékeny vagyok.A legjobb íz - eper
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Lukáš

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 06. 23.

    Ízesítés: csokoládé mogyoró
    Az íze és az oldhatósága elképesztő, plusz az, hogy laktózmentes, csak ajánlani tudom :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még