Vélemények - MoiMüv Protein Cookie - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A MoiMüv Protein Cookie egy ízletes süti, amelybe már az első kóstolás után beleszeretsz. Magas fehérjetartalommal büszkélkedhet, amely támogatja az izomnövekedést és -fenntartást, ráadásul rostforrás is. Természetesen kellemesen lágy állaga is van, aminek köszönhetően sokféleképpen felhasználhatod. Ez a fitt fehérjés keksz remekük jön egy kemény edzés után, egy kiadós kiránduláson vagy egy rohanó munkanap során.

990 Ft(13 200 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

MoiMüv Protein Cookie - GymBeam

4.7
Értékelési átlag 691 értékelésből
(570 értékelés)
(64 értékelés)
(27 értékelés)
(17 értékelés)
(12 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vevők elsősorban azért dicsérik ezeket a protein sütiket, mert nagyon finomak, puha, rugalmas (kaukázatosan rágós) állagúak, valamint kielégítő és energizáló nassolnivalót kínálnak. Sokan megjegyzik, hogy nem ízlenek túlságosan „porízűen”, és kiválthatnak egy klasszikus édes csemegét. A legtöbb ízt élvezetesnek és egyedinek írják le, olyan erős kedvencekkel, mint a dupla csokoládé és az áfonyás-fehér csokoládé, míg a sós karamell megosztja a véleményeket.

  • Kiváló íz
    |
  • Puha, rugalmas (kaukázatosan rágós) állag
    |
  • Kielégítő nassolnivaló
    |
  • Nem porízű
    |
  • Egyedi ízek
    |
  • Könnyen magával vihető útközben

AI által generálva 691 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Lucie

Ellenőrzött vásárlás
Soha életemben nem jutna eszembe fehérje "kekszet" venni, csokirajongó vagyok, ezért ízben inkább proteinszeletet cserélek helyette. A rendelésre ajándékba kaptam egy dupla csokis sütit, azzal a
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Daniel

Ellenőrzött vásárlás
Az első uzsonna, ami nagyon rossz nekem. Az elején teljesen lehetséges, de a második felétől nagyon erős és undorító utóíze van + sok cukor van benne. Nagyon szeretem a szalmakaramell, de ez még
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (104)
Ellenőrzött vásárlások (619)
Pozitív (659)
Negatív (30)
Vélemények más országokban (587)
  • Miška

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 06. 18.

    Ízesítés: áfonya-fehér csoki
    szörnyű mesterséges íz
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Anita

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 06. 17.

    Ízesítés: dupla csokoládé
    Csak ajánlani tudom. Igazán finom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Eryk_Bubek

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 06. 12.

    Ízesítés: dupla csokoládé
    A süti finom, azt hittem olyan lesz, mint egy normál süti, de nagyobb, mint a normál bolti, az íze és a kinézete is remek
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Erik

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 06. 08.

    Ízesítés: dupla csokoládé
    A dupla csokoládé íze kiváló. Ezek a sütik nem kemények, inkább puhák és finomak. Mind a tízet ajánlom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Veronika

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 06. 05.

    Ízesítés: dupla csokoládé, sós karamell, áfonya-fehér csoki
    A sütik nagyon finomak, nekem az áfonyás fehér csokis íze volt a legjobban, míg a férjemnek a sós karamell
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ellie

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 05. 17.

    Ízesítés: dupla csoki
    A süti nekem alulsültnek tűnik, az íze (nekem dupla csoki volt) nem sok, a végén kaptam egyfajta utóízt... Legközelebb biztosan nem.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Niki

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 05. 14.

    Ízesítés: dupla csokoládé, sós karamell, áfonya-fehér csoki
    Az áfonyás-fehércsokis ízt rendeltem, amit a harmadik helyre tettem. Második helyre a sós karamellt tenném, és a legjobban a dupla csokoládé tetszett, amit meg kellett rendelni, majd újra rendelni. Csak ajánlani tudom ezt a sütit :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Martina

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 04. 18.

    Ízesítés: dupla csokoládé, áfonya-fehér csoki, dupla csoki, áfonya-fehér csokoládé
    Ez olyan hihetetlen jóság. Teljesen szeretem őt.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Takac

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 03. 27.

    Ízesítés: áfonya-fehér csokoládé
    Undorító az illata, nem váltotta be az elvárásaimat
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Takac

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 03. 27.

    Ízesítés: áfonya-fehér csokoládé
    Büdös és undorítóan drága, nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még