Vélemények - MoiMüv Protein Cookie - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A MoiMüv Protein Cookie egy ízletes süti, amelybe már az első kóstolás után beleszeretsz. Magas fehérjetartalommal büszkélkedhet, amely támogatja az izomnövekedést és -fenntartást, ráadásul rostforrás is. Természetesen kellemesen lágy állaga is van, aminek köszönhetően sokféleképpen felhasználhatod. Ez a fitt fehérjés keksz remekük jön egy kemény edzés után, egy kiadós kiránduláson vagy egy rohanó munkanap során.

990 Ft(13 200 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

MoiMüv Protein Cookie - GymBeam

4.7
Értékelési átlag 690 értékelésből
(569 értékelés)
(64 értékelés)
(27 értékelés)
(17 értékelés)
(12 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vevők elsősorban azért dicsérik ezeket a protein sütiket, mert nagyon finomak, puha, rugalmas (kaukázatosan rágós) állagúak, valamint kielégítő és energizáló nassolnivalót kínálnak. Sokan megjegyzik, hogy nem ízlenek túlságosan „porízűen”, és kiválthatnak egy klasszikus édes csemegét. A legtöbb ízt élvezetesnek és egyedinek írják le, olyan erős kedvencekkel, mint a dupla csokoládé és az áfonyás-fehér csokoládé, míg a sós karamell megosztja a véleményeket.

  • Kiváló íz
    |
  • Puha, rugalmas (kaukázatosan rágós) állag
    |
  • Kielégítő nassolnivaló
    |
  • Nem porízű
    |
  • Egyedi ízek
    |
  • Könnyen magával vihető útközben

AI által generálva 690 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Lucie

Ellenőrzött vásárlás
Soha életemben nem jutna eszembe fehérje "kekszet" venni, csokirajongó vagyok, ezért ízben inkább proteinszeletet cserélek helyette. A rendelésre ajándékba kaptam egy dupla csokis sütit, azzal a
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Daniel

Ellenőrzött vásárlás
Az első uzsonna, ami nagyon rossz nekem. Az elején teljesen lehetséges, de a második felétől nagyon erős és undorító utóíze van + sok cukor van benne. Nagyon szeretem a szalmakaramell, de ez még
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (104)
Ellenőrzött vásárlások (619)
Pozitív (659)
Negatív (30)
Vélemények más országokban (586)
  • Viktoriia S.

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 02.

    Finom süti! Az íze nagyon jó, az állaga pedig kellemesen lágy. Remek választás egész nap egy édes falatként. Nagy plusz az összetevőkért és a fehérjetartalomért. Biztosan még visszanyúlok érte!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • liza

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 01.

    Sehr gut gefallen hat sie
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Terka

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 01.

    A sütik mindig jók. A citromosnak nem volt olyan jó az íze, de az áfonyás sokkal természetesebben hatott.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • K

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 31.

    nagyon finom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Fruzsina D.

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 30.

    Az összes ízben befogom szerezni
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • M

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 30.

    ízlések
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • protein

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 29.

    supee
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • P.S.

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 29.

    Kiváló falat. Finom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Deny

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 29.

    szuper
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Dávid

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 29.

    Finom
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még