Vélemények - MoiMüv Protein Cookie - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A MoiMüv Protein Cookie egy ízletes süti, amelybe már az első kóstolás után beleszeretsz. Magas fehérjetartalommal büszkélkedhet, amely támogatja az izomnövekedést és -fenntartást, ráadásul rostforrás is. Természetesen kellemesen lágy állaga is van, aminek köszönhetően sokféleképpen felhasználhatod. Ez a fitt fehérjés keksz remekük jön egy kemény edzés után, egy kiadós kiránduláson vagy egy rohanó munkanap során.

990 Ft(13 200 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már csütörtök 6. 25. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

MoiMüv Protein Cookie - GymBeam

4.7
Értékelési átlag 689 értékelésből
(568 értékelés)
(64 értékelés)
(27 értékelés)
(17 értékelés)
(12 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vevők elsősorban azért dicsérik ezeket a protein sütiket, mert nagyon finomak, puha, rugalmas (kaukázatosan rágós) állagúak, valamint kielégítő és energizáló nassolnivalót kínálnak. Sokan megjegyzik, hogy nem ízlenek túlságosan „porízűen”, és kiválthatnak egy klasszikus édes csemegét. A legtöbb ízt élvezetesnek és egyedinek írják le, olyan erős kedvencekkel, mint a dupla csokoládé és az áfonyás-fehér csokoládé, míg a sós karamell megosztja a véleményeket.

  • Kiváló íz
    |
  • Puha, rugalmas (kaukázatosan rágós) állag
    |
  • Kielégítő nassolnivaló
    |
  • Nem porízű
    |
  • Egyedi ízek
    |
  • Könnyen magával vihető útközben

AI által generálva 689 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Lucie

Ellenőrzött vásárlás
Soha életemben nem jutna eszembe fehérje "kekszet" venni, csokirajongó vagyok, ezért ízben inkább proteinszeletet cserélek helyette. A rendelésre ajándékba kaptam egy dupla csokis sütit, azzal a
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Daniel

Ellenőrzött vásárlás
Az első uzsonna, ami nagyon rossz nekem. Az elején teljesen lehetséges, de a második felétől nagyon erős és undorító utóíze van + sok cukor van benne. Nagyon szeretem a szalmakaramell, de ez még
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (104)
Ellenőrzött vásárlások (619)
Pozitív (659)
Negatív (30)
Vélemények más országokban (585)
  • László

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 07. 16.

    Ízesítés: dupla csokoládé
    Brutál jó és brutál finom! Csk ajánlani tudom!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Szabi

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 06. 30.

    Ízesítés: dupla csokoládé, áfonya-fehér csoki
    Nézzétek, ez olyan, mint egy egészséges reggeli lehetőségnek álcázott süti. Nem hittem el, milyen jó volt! A csokis és a fehércsokis-áfonyás is isteni finom! Élvezem a reggeli kávéval való párosítást. Azt kell szem előtt tartani, hogy minden süti kb 2 adagnak felel meg, legalábbis nekem. Az egész süti több mint 300 kalóriát tartalmaz. Reggelire megeszek egy fél sütit, ami őszintén kielégítő, mert süti nagy és vastag. Azt hiszem, még a Mikulás is megenné ezeket, ha karácsonykor kitenném a sütiket. Nekem valamiért ez ugrott be, amikor először megküstoltam. Nagyon puhák.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Julie

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 06. 26.

    Ízesítés: dupla csokoládé
    Nincs más hozzáfűznivalóm, mint hogy minden cukrászdában kapható desszertnél jobb
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Szandi

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 06. 18.

    Ízesítés: dupla csokoládé
    Nagyon finom, annyira laktató max. felet tudok megenni.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Nenačilo

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2021. 06. 18.

    Ízesítés: dupla csokoládé, áfonya-fehér csoki
    Csodálatos falat ezek a sütik, imádom! Én jobban szeretem az "áfonyás fehércsokoládé" ízt, mert nem olyan édes, mint a csokoládé íze. Általában 1 vagy 2-t eszek reggelire és 1 kalóriaszegény vacsorára.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Annamária

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 06. 01.

    Ízesítés: dupla csokoládé, áfonya-fehér csoki
    Nagyon ízlik, szeretjük. Főleg a duplacsokis a kedvenc. Omlós, puha.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Michaela

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 05. 26.

    Ízesítés: dupla csokoládé
    A torta nagyon finom... Az íze tényleg nagyon jó és a torta is puha... És csak... Csokis... Csodálatos
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Patrícia

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2021. 05. 14.

    Ízesítés: áfonya-fehér csoki
    Volt egy hasonló egy másik márkától, és ez jobban tetszett. Nem túl édes. Kellemes ízű, lágy, édességeket is jól helyettesít. Biztosan rendeljük a dupla csokoládé ízt is.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Naty

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2021. 05. 10.

    Ízesítés: dupla csokoládé, áfonya-fehér csoki
    Kaptam ingyen fehérjét, kipróbáltam már a drágább versenytársak sütijét, ami teljesen mesterséges volt, így nem voltak nagy elvárásaim... De finomak voltak! Az áfonyás kicsit jobban tetszett, egy gyümölcsös muffinra emlékeztetett csokidarabokkal, de mindenképpen érdemes mindkét ízt kipróbálni!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tuddy

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 05. 05.

    Ízesítés: dupla csokoládé
    Nagyon jó ízűek, ajánlom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még