Vélemények - MoiMüv fehérjeszelet - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A MoiMüv Protein Bar egy ínycsiklandó finomság, amelybe már az első harapás után bele fogsz szeretni. Magas fehérjetartalommal büszkélkedhet, ami támogatja az izomtömeg növekedését és fenntartását, emellett értékes rostforrás is. Ellenállhatatlanul finom ízével és kellemes állagával garantáltan levesz a lábadról. Ez a fitnesz fehérjeszelet édes jutalomként a legjobb egy kemény edzés után.

670 Ft(11 167 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már csütörtök 6. 25. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

MoiMüv fehérjeszelet - GymBeam

4.7
Értékelési átlag 850 értékelésből
(686 értékelés)
(93 értékelés)
(31 értékelés)
(16 értékelés)
(24 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vélemények többnyire egy nagyon finom, kiegyensúlyozott ízű fehérjeszeletet emelnek ki, remek teltségérzettel és olyan kielégítő textúrával, mint például a karamellás roppanósság. Sok vásárló kényelmes uzsonnaként használja edzés előtt vagy után, munka közben vagy útközben. A táplálkozást gyakran úgy írják le, mint a kalóriák szempontjából jól kiegyensúlyozottnak, bőven fehérjével. Néhány vásárló megemlíti, hogy a textúra a körülményektől függően lehet lágyabb vagy keményebb, illetve hogy a receptek/formulák eltérhetnek.

  • Nagyszerű íz
    |
  • Kielégítő teltség
    |
  • Karamellás süti ízek
    |
  • Jó fehérjeegyensúly
    |
  • Kényelmes uzsonna
    |
  • Kellemes textúra

AI által generálva 850 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Laura

Ellenőrzött vásárlás
Nagyon jó fehérjeszelet, mind a tejszínes keksz, mind a ropogós karamell íze. Reggel fehérjeforrásként és uzsonna helyett és edzés után is fogyasztom őket. Nagyon jó ízűek és laktatóak. A
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Dávid

Ellenőrzött vásárlás
nem elég fehérjét önteni a rúdba, hogy fehérje legyen - ez tiszta ragasztó a szájnak, fogaknak, ... egyszerűen édesség fehérjével, semmi több, de igen, jó íze van, kár, hogy csak azért, mert olyan
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (132)
Ellenőrzött vásárlások (738)
Pozitív (807)
Negatív (41)
Vélemények más országokban (718)
  • k

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 22.

    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tmc

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 21.

    Ízletes
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • teo

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 21.

    Hasznosnak találta a véleményt?
  • gumboy

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 21.

    A rúdnak nagyon jó az íze és kellemes a textúrája. Tökéletes gyors uzsonnának, amikor szüksége van plusz fehérjebevitelre.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Pepa

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 21.

    mňamina
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Bun rau

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 20.

    Ennek a zamata olyan, mintha az egésznek lenne egy kis cukorral együtt kevésbé édes jegye
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • xxx

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 19.

    Ajánlom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Jana Š.

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 19.

    A rúdnak szuper íze van, és kiváló a gyors energiafeltöltéshez, például túrázás közben.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • laura

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 19.

    kiváló
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • copcea

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 18.

    ajánlott
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még