Vélemények - MoiMüv fehérjés krém - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content
Rendelj most 25.000 Ft felett, és zsebelj be 4 ajándékot. Használd a NYARIAJANDEK kódot!

A MoiMüv fehérjés krém mindenkinek örömet szerez, aki szeret nassolni, de az édességek alkalmasabb változatát keresi. Fehérjeforrás, ráadásul egyáltalán nem tartalmaz hozzáadott cukrot. Tápérték profilja mellett finom édes ízével és krémes állagával is elnyeri a tetszésedet. Így alkalmas palacsintához, zabkásához, pirítóshoz vagy egyszerűen csak az üvegből kanalazva.

Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztek
Vélemények

MoiMüv fehérjés krém - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 633 értékelésből
(552 értékelés)
(45 értékelés)
(18 értékelés)
(5 értékelés)
(11 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók túlnyomórészt lenyűgözöttnek mutatkoznak ettől a fehérjeterméktől: sokan ismételten dicsérik a Nutella-szerű ízét, a gazdag mogyorós és tejszínesen fehér ízjegyeket, valamint a sima, krémes állagot, amely könnyedén kenhető kenyérre, palacsintára és gofrira. Sokan emellett nagyra értékelik a fehérjedomináns összetételt és az egyszerű, mindennapi felhasználást is. Az összkép kifejezetten pozitív, bár egy kisebbség nagyon édesnek és az édesítőszerekhez köthető emésztési kellemetlenségnek számol be.

  • Nutella-szerű íz
    |
  • Krémes, könnyen kenhető
    |
  • Remek mogyoró íz
    |
  • Dicsért tejszínesen fehér íz
    |
  • Kiemelkedően magas fehérjeérzet
    |
  • Snackekhez sokoldalúan használható

AI által generálva 633 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Monika

Ellenőrzött vásárlás
hol kezdjem... ennyi xxxxx test után az egészségesco-ból azt választottam, ami összetételében és ízében is a számomra a legjobb volt... már sok van belőlük a piacon és a magasabb ár ellenére elmentem
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Eugen

Ellenőrzött vásárlás
Elkövettem azt a hibát, hogy nem néztem meg alaposan az összetevőket, és láttam, hogy mindenki ajánlja, és 5 csillagot adtam neki. Nagy hiba. Az íze rendben van, erős illatú, de egyértelműen
Vélemények Magyarországon (108)
Ellenőrzött vásárlások (567)
Pozitív (615)
Negatív (18)
Vélemények más országokban (525)
  • bun

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 12.

    bármi
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • jani

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 12.

    kiváló
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Federico

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 11.

    kiváló íz, de kalóriadús; kis mennyiségben használja, mint minden szószt
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • An

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 10.

    Ízesítés: sós karamell
    Tökéletes íz és állag — sokféle fehérjeterméket/jellegű krémet próbáltam, ezek a legjobbak!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • kristina

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 10.

    Jó étvágyat kívánunk
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • [email protected]

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 10.

    Ízletes tészta felesleges dolgok nélkül
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Denisa

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 09.

    Szeretem a levest.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • N.H.

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 08.

    Jó étvágyat kívánunk
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Beatrice D.

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 08.

    Nagyon jó.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Fruzsina K.

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 08.

    Nem lehet abbahagyni :d
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még