A MoiMüv fehérjés krém mindenkinek örömet szerez, aki szeret nassolni, de az édességek alkalmasabb változatát keresi. Fehérjeforrás, ráadásul egyáltalán nem tartalmaz hozzáadott cukrot. Tápérték profilja mellett finom édes ízével és krémes állagával is elnyeri a tetszésedet. Így alkalmas palacsintához, zabkásához, pirítóshoz vagy egyszerűen csak az üvegből kanalazva.
MoiMüv fehérjés krém - GymBeam
4.8Vásárlói tapasztalatok:
A vásárlók túlnyomórészt lenyűgözöttnek mutatkoznak ettől a fehérjeterméktől: sokan ismételten dicsérik a Nutella-szerű ízét, a gazdag mogyorós és tejszínesen fehér ízjegyeket, valamint a sima, krémes állagot, amely könnyedén kenhető kenyérre, palacsintára és gofrira. Sokan emellett nagyra értékelik a fehérjedomináns összetételt és az egyszerű, mindennapi felhasználást is. Az összkép kifejezetten pozitív, bár egy kisebbség nagyon édesnek és az édesítőszerekhez köthető emésztési kellemetlenségnek számol be.
- Nutella-szerű íz|
- Krémes, könnyen kenhető|
- Remek mogyoró íz|
- Dicsért tejszínesen fehér íz|
- Kiemelkedően magas fehérjeérzet|
- Snackekhez sokoldalúan használható
AI által generálva 656 vásárlói vélemény alapján.
Monika
Eugen
Nika
Ellenőrzött vásárlás2020. 07. 15.
Ízesítés: fehércsokiKipróbáltam a tejfehér ízt és nem okozott csalódást, az íze remek, édes, íze olyan, mint a tejpor és a fehér csokoládé, az állaga kellemes, biztosan fogok még rendelni, ajánlomHasznosnak találta a véleményt?Михаела
Ellenőrzött vásárlás2020. 07. 13.
Ízesítés: mogyoró, fehércsokiMindkettő nagyon finom, de én jobban szeretem a mogyorót. újra fogok vásárolni! Ajánlom!Hasznosnak találta a véleményt?Daria
Ellenőrzött vásárlás2020. 07. 12.
Ízesítés: fehércsokiŐrülten finom tészta! Kiváló összetétel és jó ár! Ideális egészséges helyettesítője az édességeknekHasznosnak találta a véleményt?
MoiMüv fehérjés krém - GymBeam
4.8Vásárlói tapasztalatok:
A vásárlók túlnyomórészt lenyűgözöttnek mutatkoznak ettől a fehérjeterméktől: sokan ismételten dicsérik a Nutella-szerű ízét, a gazdag mogyorós és tejszínesen fehér ízjegyeket, valamint a sima, krémes állagot, amely könnyedén kenhető kenyérre, palacsintára és gofrira. Sokan emellett nagyra értékelik a fehérjedomináns összetételt és az egyszerű, mindennapi felhasználást is. Az összkép kifejezetten pozitív, bár egy kisebbség nagyon édesnek és az édesítőszerekhez köthető emésztési kellemetlenségnek számol be.
- Nutella-szerű íz|
- Krémes, könnyen kenhető|
- Remek mogyoró íz|
- Dicsért tejszínesen fehér íz|
- Kiemelkedően magas fehérjeérzet|
- Snackekhez sokoldalúan használható
AI által generálva 656 vásárlói vélemény alapján.
Monika
Eugen
Nika
Ellenőrzött vásárlás2020. 07. 15.
Ízesítés: fehércsokiKipróbáltam a tejfehér ízt és nem okozott csalódást, az íze remek, édes, íze olyan, mint a tejpor és a fehér csokoládé, az állaga kellemes, biztosan fogok még rendelni, ajánlomHasznosnak találta a véleményt?Михаела
Ellenőrzött vásárlás2020. 07. 13.
Ízesítés: mogyoró, fehércsokiMindkettő nagyon finom, de én jobban szeretem a mogyorót. újra fogok vásárolni! Ajánlom!Hasznosnak találta a véleményt?Daria
Ellenőrzött vásárlás2020. 07. 12.
Ízesítés: fehércsokiŐrülten finom tészta! Kiváló összetétel és jó ár! Ideális egészséges helyettesítője az édességeknekHasznosnak találta a véleményt?
Mások ezt vásárolták még






