Vélemények - MoiMüv fehérjés krém - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A MoiMüv fehérjés krém mindenkinek örömet szerez, aki szeret nassolni, de az édességek alkalmasabb változatát keresi. Fehérjeforrás, ráadásul egyáltalán nem tartalmaz hozzáadott cukrot. Tápérték profilja mellett finom édes ízével és krémes állagával is elnyeri a tetszésedet. Így alkalmas palacsintához, zabkásához, pirítóshoz vagy egyszerűen csak az üvegből kanalazva.

3 790 Ft(9 475 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

MoiMüv fehérjés krém - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 656 értékelésből
(572 értékelés)
(46 értékelés)
(19 értékelés)
(6 értékelés)
(11 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók túlnyomórészt lenyűgözöttnek mutatkoznak ettől a fehérjeterméktől: sokan ismételten dicsérik a Nutella-szerű ízét, a gazdag mogyorós és tejszínesen fehér ízjegyeket, valamint a sima, krémes állagot, amely könnyedén kenhető kenyérre, palacsintára és gofrira. Sokan emellett nagyra értékelik a fehérjedomináns összetételt és az egyszerű, mindennapi felhasználást is. Az összkép kifejezetten pozitív, bár egy kisebbség nagyon édesnek és az édesítőszerekhez köthető emésztési kellemetlenségnek számol be.

  • Nutella-szerű íz
    |
  • Krémes, könnyen kenhető
    |
  • Remek mogyoró íz
    |
  • Dicsért tejszínesen fehér íz
    |
  • Kiemelkedően magas fehérjeérzet
    |
  • Snackekhez sokoldalúan használható

AI által generálva 656 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Monika

Ellenőrzött vásárlás
hol kezdjem... ennyi xxxxx test után az egészségesco-ból azt választottam, ami összetételében és ízében is a számomra a legjobb volt... már sok van belőlük a piacon és a magasabb ár ellenére elmentem
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Eugen

Ellenőrzött vásárlás
Elkövettem azt a hibát, hogy nem néztem meg alaposan az összetevőket, és láttam, hogy mindenki ajánlja, és 5 csillagot adtam neki. Nagy hiba. Az íze rendben van, erős illatú, de egyértelműen
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (110)
Ellenőrzött vásárlások (587)
Pozitív (634)
Negatív (19)
Vélemények más országokban (546)
  • Nika

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 07. 15.

    Ízesítés: fehércsoki
    Kipróbáltam a tejfehér ízt és nem okozott csalódást, az íze remek, édes, íze olyan, mint a tejpor és a fehér csokoládé, az állaga kellemes, biztosan fogok még rendelni, ajánlom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Михаела

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 07. 13.

    Ízesítés: mogyoró, fehércsoki
    Mindkettő nagyon finom, de én jobban szeretem a mogyorót. újra fogok vásárolni! Ajánlom!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Daria

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 07. 12.

    Ízesítés: fehércsoki
    Őrülten finom tészta! Kiváló összetétel és jó ár! Ideális egészséges helyettesítője az édességeknek
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még