Vélemények - MoiMüv fehérjés krém - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A MoiMüv fehérjés krém mindenkinek örömet szerez, aki szeret nassolni, de az édességek alkalmasabb változatát keresi. Fehérjeforrás, ráadásul egyáltalán nem tartalmaz hozzáadott cukrot. Tápérték profilja mellett finom édes ízével és krémes állagával is elnyeri a tetszésedet. Így alkalmas palacsintához, zabkásához, pirítóshoz vagy egyszerűen csak az üvegből kanalazva.

3 790 Ft(9 475 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

MoiMüv fehérjés krém - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 656 értékelésből
(572 értékelés)
(46 értékelés)
(19 értékelés)
(6 értékelés)
(11 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók túlnyomórészt lenyűgözöttnek mutatkoznak ettől a fehérjeterméktől: sokan ismételten dicsérik a Nutella-szerű ízét, a gazdag mogyorós és tejszínesen fehér ízjegyeket, valamint a sima, krémes állagot, amely könnyedén kenhető kenyérre, palacsintára és gofrira. Sokan emellett nagyra értékelik a fehérjedomináns összetételt és az egyszerű, mindennapi felhasználást is. Az összkép kifejezetten pozitív, bár egy kisebbség nagyon édesnek és az édesítőszerekhez köthető emésztési kellemetlenségnek számol be.

  • Nutella-szerű íz
    |
  • Krémes, könnyen kenhető
    |
  • Remek mogyoró íz
    |
  • Dicsért tejszínesen fehér íz
    |
  • Kiemelkedően magas fehérjeérzet
    |
  • Snackekhez sokoldalúan használható

AI által generálva 656 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Monika

Ellenőrzött vásárlás
hol kezdjem... ennyi xxxxx test után az egészségesco-ból azt választottam, ami összetételében és ízében is a számomra a legjobb volt... már sok van belőlük a piacon és a magasabb ár ellenére elmentem
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Eugen

Ellenőrzött vásárlás
Elkövettem azt a hibát, hogy nem néztem meg alaposan az összetevőket, és láttam, hogy mindenki ajánlja, és 5 csillagot adtam neki. Nagy hiba. Az íze rendben van, erős illatú, de egyértelműen
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (110)
Ellenőrzött vásárlások (587)
Pozitív (634)
Negatív (19)
Vélemények más országokban (546)
  • Denisa

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 09. 19.

    Ízesítés: mogyoró
    Palacsintával vagy rántottával nagyon ízlik, a szokásos nutellás kenhető egészségesebb változata és az állaga is megfelelő.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Timi

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2020. 09. 15.

    Ízesítés: fehércsoki
    A fehér csokisat rendeltem meg tegnap, ami ma reggelre meg is érkezett. Ezt nagyon szeretem a GymBeam-ben, plusz arról nem is beszélve, hogy isteni. Ez egy új szerelem lesz :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Claudiu

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 08. 28.

    Sokkal finomabb, mint a mogyorós krém (szerintem), bár nekem még ez is rendben volt.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Mirjana

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 08. 20.

    Ízesítés: mogyoró
    Tényleg, nagyon, nagyon jól. Korábban időnként vettem más gyártótól a Protinelát, csakhogy jóval drágább volt, nem vettem észre komoly különbséget. Ha legközelebb fehér csokit rendel, nagyon érdekel, hogy olyan jó-e, mint a mogyoró.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Csilla

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 08. 05.

    Ízesítés: mogyoró
    Ez tényleg nagyon fincsi!! Sajnos hamar meg lehet enni ???? Fehércsokisat még nem próbáltam, remélem az is jó lesz
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Virág

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 08. 03.

    Ízesítés: fehércsoki
    A fehércsokis változatot kóstaltam eddig, de nem csalódtam. Olyan íze van, mint a raffaello krémjének. Zabkásához szoktam fogyasztani, mert nagyon feldobja az ízvilágot. :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Akos

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 07. 22.

    Ízesítés: mogyoró
    Nagyon meglepett, hogy ennek az egészséges változatnak majdnem olyan íze lehet, mint az egészségtelennek. És szerintem ez a verzió még jobb és lelkiismeret-furdalás nélkül meg tudom csinálni :) Mindenképpen ajánlom!!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • dominik

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 07. 22.

    Ízesítés: mogyoró
    nagyon ízlik
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ladislav

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 07. 20.

    Ízesítés: mogyoró, fehércsoki
    Még jó, hogy a gymbeam ennyi ízletes terméket készít, legalább egy termékhez nem fogok hozzászokni állandóan, az egészségesCO után jött a gymbeam egy brutál mogyorós kenettel, amit megennék ízlés szerint, nagyon jól kenhető, hihetetlen íze van és nem tartalmazza azt a rendetlenséget, amit a szokásos nutella okoz.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Monika

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 07. 15.

    Ízesítés: mogyoró
    hol kezdjem... ennyi xxxxx test után az egészségesco-ból azt választottam, ami összetételében és ízében is a számomra a legjobb volt... már sok van belőlük a piacon és a magasabb ár ellenére elmentem hozzá... de aztán bejött ez a dolog.. .csodálatos diós íz, az állaga teljesen tökéletes kenhető, nagyon egyszerű összeállítás..jelenleg megvan az első hely fehér, még nem próbáltam, de szerintem a gymbeamben finom lesz, tudják mit szeretünk :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még