Vélemények - Micelláris kazein - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A micelláris kazein az egyik leglassabban, hosszabb idő alatt felszívódó fehérjetípus. Éppen ezért ideális éjszakai fehérjének, amelyet lefekvés előtt fogyasztva minőségi fehérjével láthatod el a szervezetedet. A fehérje ugyanis hozzájárul az izomtömeg növekedéséhez és fenntartásához, valamint a csontozat egészségének megőrzéséhez. A micelláris kazein ráadásul finom ízzel és kiváló oldódással rendelkezik.

9 990 Ft(9 990 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Micelláris kazein - GymBeam

4.4
Értékelési átlag 397 értékelésből
(278 értékelés)
(58 értékelés)
(28 értékelés)
(13 értékelés)
(20 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók elsősorban a micelláris kazeint emelik ki megbízható „éjszakai fehérjeként”, amely támogatja a teltségérzetet és a kiegyensúlyozott emésztést; gyakran lefekvés előtt vagy gyors étkezés-helyettesítőként használják. A vélemények gyakran dicsérik az igen jó keverhetőséget, kevés vagy egyáltalán nincs csomóval, kellemes kakaó- vagy vaníliaízt, valamint a jó tolerálhatóságot puffadás nélkül. Összességében az értékelések nagyon pozitívak. Kiváló keverhetőség|||Nem keletkezik csomó, ha jól összekeveri|||Nagyszerű kakaóíz|||Jó teltségérzet-hatás|||Kíméletes az emésztéshez|||Étkezés-helyettesítőként is működik

  • Előfordulhat, hogy kicsit szemcsés
    |
  • Egyes ízek habosodhatnak
    |
  • A textúrára vonatkozó preferenciák eltérőek

AI által generálva 397 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Bianka

Ellenőrzött vásárlás
Az éjjeli fehérjéről mindig is azt gondoltam, hogy az csak a sportolóknak kell. Viszont eljött az az idő, hogy nagyon sűrű napjaim voltak és nem volt időm enni. Ekkor jutott eszembe, hogy vmi olyan
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Richard

Ellenőrzött vásárlás
Nem ajánlanám ezt a legrosszabb ellenségemnek. A fehérje illata jó, legalább valami. Az íze undorító, feszült voltam, amikor megittam. Nem oldódik vízben, olyan, mintha homokot öntenénk egy shakerbe.
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (77)
Ellenőrzött vásárlások (314)
Pozitív (361)
Negatív (33)
Vélemények más országokban (320)
  • Bun

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 20.

    Ajánljon
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • excelent

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 20.

    kiváló
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • gabriel

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 19.

    ????
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • ok

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 19.

    rosszabb oldhatóság és íz
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • niki

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 19.

    top
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • ricsi

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 18.

    Rendben
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • dan

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 17.

    Hatékony fehérje, amellyel nagyon jó fagylaltot készíthet
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • adam

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 17.

    szuper
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • lorand

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 17.

    Ízesítés: vanília
    A termék nem okozott csalódást, finom ízű.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • cazeina

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 16.

    Könnyen feloldódik, de a benne lévő rész habot képez, emiatt nehéz meginni.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még