Vélemények - Hydrator TT 2,5 l sportpalack Black - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Hydrator TT 2,5 l sportpalack azoknak készült, akik átérzik a vízfogyasztás fontosságát, és maximálisan kontrollálni akarják folyadékbevitelüket. A palack nagy űrtartalma biztosítja, hogy ne kelljen a folytonos újratöltés miatt aggódnod, praktikus alakja, szivárgásmentes kupakja és divatos kialakítása pedig garantáltan elnyeri tetszésedet. A palackot a konditerembe és az irodába is magaddal viheted.

Színek

fekete
kék
rózsaszín
3 990 Ft
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
További Információ
Vélemények

Hydrator TT 2,5 l sportpalack Black - GymBeam

3.9
Értékelési átlag 160 értékelésből
(97 értékelés)
(16 értékelés)
(13 értékelés)
(7 értékelés)
(27 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb ügyfél a 2,5 l-es méretet szereti a mindennapi hidratáláshoz, kényelmes fogantyúval, könnyű ivással, és sokan arról számolnak be, hogy megfelelően lezárva nem szivárog. Többen azt is megemlítik, hogy a nagy nyílás miatt a tisztítás kezelhető. Az összkép azonban vegyes, mivel a jelentős arányú vásárló súlyos minőségi problémákról számol be, például a fedélből vagy a menetes rész csatlakozásánál történő szivárgásról, gyenge anyaghasználatról, illetve a bevonat felválásáról.

  • Nagy 2,5 l-es űrtartalom
    |
  • Kényelmes, könnyen fogható
    |
  • Sokak szerint nem szivárog
    |
  • Könnyű inni
    |
  • Nagy nyílás, könnyű tisztítás
    |
  • Jó mindennapi strapabírás

AI által generálva 160 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Viktor

Ellenőrzött vásárlás
A műanyag vékony, nagyon erős az illata (korábban kimostam), az anyagok minősége nem túl jó. De az árához képest valószínűleg ez a legjobb megoldás
A termék leghasznosabb negatív értékelése

B

Ellenőrzött vásárlás
Az elején tökéletes, viheted bárhová. Kb a második-harmadik héttől kezdett el folyni, ha esetleg eldőlt. Most két hónap után tartok ott, hogy csak akkor nem folyik, ha egy bizonyos szögben kezdem
Vélemények Magyarországon (28)
Ellenőrzött vásárlások (126)
Pozitív (124)
Negatív (34)
Vélemények más országokban (132)
  • Henrich

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 08.

    ma ju, mój Bruder, a entschieden habe ich mich, dass ich sie auch kaufe
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • kucziies

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 08.

    kiváló palack az edzőterembe
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Vladar01

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 05.

    Ez egy must-have
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Trevis

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 05.

    Egy idő után elkezdett hámlani a festék, de egyébként nagyon rendben van.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • majo

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 01.

    Rendben
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Smeet25

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 01.

    Van egy szép befogadóképesség. Teszi a dolgát.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • mk

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 01.

    Rosszúl tisztítható, nem szabad mosogatógépbe tenni
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Milan D.

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 31.

    Köszönhetően ennek az üvegnek végre betartom az ivási rendet, és jól is hordható.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • adam

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 31.

    Alles in Ordnung
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • NB

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 30.

    Szuper 
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még