Vélemények - Glutamin peptid - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A glutamin peptid a feltételesen esszenciális aminosavat, a glutamint tartalmazza funkcionális peptid formában. Ez teszi ezt az étrend-kiegészítőt népszerűvé edzés után és a nap bármely más szakaszában is. Különösen alkalmas az erő- és állóképességi sportolók, vagy minden más, egészséges életmódot folytató ember számára.

5 890 Ft(11 780 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már csütörtök 6. 25. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Glutamin peptid - GymBeam

3.5
Értékelési átlag 137 értékelésből
(67 értékelés)
(17 értékelés)
(4 értékelés)
(13 értékelés)
(36 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vélemények vegyesek, de összességében inkább pozitív képet mutatnak az eredményekről: sok felhasználó számol be jobb regenerációról, és ha más italokkal együtt fogyasztják, akkor semleges vagy elfogadható ízről is többen beszámolnak. Gyakran visszatérő közös téma a rossz vízoldhatóság, ami gyakran csomókat vagy ragacsos maradványt eredményez, így önmagában kevésbé kellemes fogyasztani. Néhányan említenek enyhe emésztési terhelést is bizonyos felhasználóknál.

  • A regeneráció javításában segít
    |
  • Semleges vagy enyhe íz
    |
  • Kiegészítő (supplement) stackekben is működik
    |
  • Jó felszívódási forma
    |
  • Turmixokban elfogadható

AI által generálva 137 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Vili79

Ellenőrzött vásárlás
talpi ingyulladásra szedtem, felsőtestes edzés előtt, közben, és után bcaa+glutamin mellé. a betegség 3 hónapja után kezdem szedni a 3X5gr plusz glutamint pár nap után hatott
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Corina

Ellenőrzött vásárlás
Nem jó a termék!! Nem oldódik, nagyon furcsa színe van!! Marad, mint a bolgárok a vízben! Megpróbáltam felvenni a kapcsolatot a Bean gym-el, mert nem tűnik normálisnak!! Persze azt válaszolták, hogy
Vélemények Magyarországon (36)
Ellenőrzött vásárlások (103)
Pozitív (88)
Negatív (49)
Vélemények más országokban (101)
  • Andrea

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 05. 19.

    Az íze olyan undorító, bár próbáltam lében keverve. Az első dolog, amit tényleg nem adok, és a peptidek már egy gombóc után a szemetesbe repülnek. Keserű íz, ami elfogyasztása után sem múlik el, sőt eléggé rosszul lettem tőle. Csereként vettem, amikor elfogyott a glutamin. Soha többet, pénz.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Michal

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 05. 16.

    Nagyon rossz íze van. Ráadásul búzából. Eddigi legnagyobb hiba, miután nem volt készleten L-glutamin.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Corina

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 05. 03.

    Nem jó a termék!! Nem oldódik, nagyon furcsa színe van!! Marad, mint a bolgárok a vízben! Megpróbáltam felvenni a kapcsolatot a Bean gym-el, mert nem tűnik normálisnak!! Persze azt válaszolták, hogy az én hibám, hogy rosszul tároltam!! Mivel sok más terméket ugyanilyen körülmények között tárolnak, egyikkel sincs gondom... teljes csalódás!! amióta kinyitottam, észrevettem a furcsa színt... de arra gondoltam, hogy talán így néznek ki... aztán mikor el akartam fogyasztani, rájöttem, hogy nem jó...!!! nem ajánlom!! Vannak más termékeim is tőlük, amik jók, de ez teljes kudarc!!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Anton Whatever

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 04. 18.

    Pehelyben szedem, így a keserű íze nem annyira érezhető.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tony

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 01. 06.

    Több e-shopban keresgéltem és itt remek ár/mennyiség/minőség arány.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Rox

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 06. 27.

    10. megjegyzés
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Vili79

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 02. 17.

    talpi ingyulladásra szedtem, felsőtestes edzés előtt, közben, és után bcaa+glutamin mellé. a betegség 3 hónapja után kezdem szedni a 3X5gr plusz glutamint pár nap után hatott
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még