Vélemények - Collagen Beauty Shot - BeastPink | GymBeam.hu Skip to main content
Ingyenes szállítás 9.999 Ft felett Express One Csomagpontokra és Automatákba. Adj le egy rendelést most!

A Collagen Beauty Shot funkcionális adag prémium tengeri kollagént, hialuronsavat, valamint válogatott vitaminokat és ásványi anyagokat tartalmaz. Ezek közül a szelén például támogatja az egészséges körmök és haj fenntartását. A shot praktikus formájának köszönhetően minden nő szépségápolási készletében megtalálhatja a helyét.

Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztek
Vélemények

Collagen Beauty Shot - BeastPink

4.6
Értékelési átlag 133 értékelésből
(100 értékelés)
(19 értékelés)
(8 értékelés)
(4 értékelés)
(2 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vevők nagy többsége nagyon kedveli ezt a kollagénes italt, és dicséri, hogy a napi használata rendkívül egyszerű, egy adagos kiszerelésben. Különösen praktikus utazáshoz vagy munkavégzés közben. A erdei bogyók ízét gyakran kellemesnek, édesnek és hűtve frissítőnek írják le. Sokan látható javulásról számolnak be a bőr ragyogásában, emellett erősebb, kevésbé töredező körmökről, valamint kevesebb hajhullásról. Többen megemlítik a jobb ízületi mozgékonyságot, és kevesebb kellemetlen reakciót tapasztalnak.

  • Nagyon kényelmes, fogyasztásra kész forma
    |
  • Kellemes erdei bogyós íz
    |
  • Adalékmentes, egyszerű rutin
    |
  • Látható bőrképjavulás
    |
  • Erősebb, kevésbé töredező körmök
    |
  • Csökkent hajhullás

AI által generálva 133 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Ladislav

Ellenőrzött vásárlás
Egyszer használható, praktikus ampulla prémium minőségű hidrolizált kollagénnel, amelyet tengeri halakból állítanak elő. Hialuronsavval, ásványi anyagokkal, például szelénnel vagy mangánnal, valamint
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Bibu

Ellenőrzött vásárlás
Az íze nem annyira jó
Vélemények Magyarországon (34)
Ellenőrzött vásárlások (107)
Pozitív (127)
Negatív (6)
Vélemények más országokban (99)
  • Ivka

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. augusztus 18.

    Kollagén
    Ma rendeltem csak kipróbálásra
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Szinti

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. július 30.

    Ízesítés: erdei gyümölcs
    Exre idd meg
    A halkollagénnek köszönhetően az íze és illata nem a legkellemesebb, viszont kollagéntartalma miatt vásároltam, így elégedett vagyok, panaszom nem lehet. :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Monca

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. július 28.

    rendben
    tökéletes lövés, az íze kicsit édeskés és nem tudom eldönteni, hogy tetszik-e vagy sem, ez még egy lövés, amit hozzá kell adni, mi a bajunk, ezért csak pozitívan nézem ezt a terméket... ez mindenképpen érdemes megvenni a csomagot
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Kérdések
    Termékváltozatok
    Kapcsolódó videók
    Blog

    Mások ezt vásárolták még