Vélemények - Beef Protein - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Beef Protein egy hidrolizált készítmény por formában, több mint 90%-os fehérjetartalommal. Alacsony a zsír- és cukortartalma. Ezáltal kiváló fehérjeforrás, amely hozzájárul az izomtömeg növekedéséhez és fenntartásához. Ezenkívül nem tartalmaz laktózt, sem tehéntejfehérjét, így megfelelő alternatíva a tejfehérjét kerülők számára.

9 590 Ft(9 590 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szerda 6. 24. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Beef Protein - GymBeam

3.8
Értékelési átlag 875 értékelésből
(468 értékelés)
(153 értékelés)
(62 értékelés)
(64 értékelés)
(126 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A marhahús fehérje kategóriájára vonatkozó vélemények többnyire nagyon pozitívak. A legtöbb vásárló kiemeli a kiegyensúlyozott fehérjeprofil jellemzőit, a jó emészthetőséget, valamint segítséget azok számára, akik laktózzal vagy tejfehérjével küzdenek. Az íz gyakran elfogadhatónak és élvezhetőnek is leírható, különösen csokoládé vagy vanília esetén. A leggyakoribb hátrány a keveréskor jelentkező habosodás és csomósodás, amelyet általában javít a melegítés, a megfelelő arányok betartása és néhány perc várakozás.

  • Laktózmentes, barátságos
    |
  • Jó emésztési tolerancia
    |
  • Magas fehérjetartalmú minőség
    |
  • Laktózproblémák után is beválik
    |
  • Jól keverhető meleg vízzel
    |
  • Elfogadható csokoládé/vanília

AI által generálva 875 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Luky

Ellenőrzött vásárlás
Kipróbáltam több fehérjét is, de ez jött be a legjobban. Mivel laktóz intoleranciában szenvedek, az orvosom marhafehérjét vagy vegán fehérjét is javasolt. Úgy döntöttem, hogy kipróbálom ezt, és jól
A termék leghasznosabb negatív értékelése

F

Ellenőrzött vásárlás
Mindkét ízt a Monster Beef alternatívájaként vettem az Amix-től, de nem lehet összehasonlítani. Ez a fehérje ragasztó, különben nem is nevezném annak. A vanília íze egész jó, a csoki tiszta szemét. Én
Vélemények Magyarországon (334)
Ellenőrzött vásárlások (680)
Pozitív (683)
Negatív (192)
Vélemények más országokban (541)
  • Zsé

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2025. 02. 06.

    Tejsavó fehérjét most kerülöm, ezért próbáltam ki. Sajnos nem olvastam a véleményeket, így most 8000ft megy a kukába. Ízre még jó lenne (csokis) de nem oldódik. Csomós. Hányinger kerülget mikor iszom. Ha ki szeretnéd próbálni, azt javaslom, inkább engedd el....
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Zoli

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 01. 31.

    Ízesítés: csokoládé
    Betegség miatt sajnos már nem tudok tejsavófehérjét fogyasztani, ezért némi fenntartással vásároltam meg ezt a marhafehérje-alapú terméket. Összességében azonban kellemes meglepetést okozott, jobb, mint amire számítottam. Való igaz, hogy habzik (szinte szappanos hatást kelt), de az oldódásával – legalábbis vízben – személy szerint nem tapasztaltam problémát. Az illata nem olyan kellemes, mint a tejsavófehérjéé, de nem mondanám kifejezetten rossznak. Első szaglásra egy pillanatra azt hittem, hogy véletlenül növényi fehérjét bontottam fel, mivel az illata enyhén arra emlékeztet. Ami viszont nekem a fontos4, az a fehérjetartalom és az aminosav-profil, amelyek egyértelműen jobbak, mint a tejsavófehérje esetében. Íz szempontjából elfogadható, hatóanyag-összetételét tekintve pedig kiváló választás.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Simone m.

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 01. 28.

    Ízesítés: csokoládé
    Magabiztosan rendeltem ezt a terméket a tápértékeket tekintve, mert a minőség/ár megfelelő volt, sajnos nagyot csalódtam, cementkeverésnek tűnik, erős rázással sem meleg vízben, sem szobahőmérsékleten nem oldódnak fel a fehérjék. , igen rátapadnak a shakerre, és nagyon kemény filmet képeznek, egy teáskanál segítségével kell leválasztani őket, de olvadás nélkül a fehérjéknek nem csokoládé íze van, hanem gombáé (komolyan mondom) a tejben azonban elfogadhatók és vannak jó ízű, nem hiszem, hogy komolyan 28 g fehérje van minden gombócban, kimondottan magas ára ennek a terméknek, kevesebbe kellene kerülnie, főleg a semleges aminosavak
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Alex

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 01. 22.

    Ízesítés: csokoládé
    Egyszerűen nem lehet normálisan meginni annyira darabos! Még hozzá rossz ízű is, a szagáról nem is beszélve.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Dávid

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 01. 20.

    Ízesítés: csokoládé
    A lehető legrosszabb fehérje amit eddig ittam. Hideg vízben 4 óra ázás/ rázás után is darabos, meleg vízzel kicsit jobban oldódik. A szaga íze borzalmas. Aki tudja kerülje.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • JERZY

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2025. 01. 18.

    Ízesítés: vanília
    Jó oldhatóság, normál íz. Tehát először tesztelem a marhafehérjét. Egyelőre ez egy plusz.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Matej

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2025. 01. 18.

    Ízesítés: csokoládé
    Az íze finom, én csak vízzel készítem, tejjel biztosan finomabb lenne. Brutálisan habzik, de 5 perc után már könnyen fogyasztható.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Олександр

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 01. 17.

    Ízesítés: csokoládé
    Az összetétele jó, de az íze nagyon specifikus.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ferkó

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 01. 16.

    Ízesítés: csokoládé, vanília
    Már 2 éve használom ezt a terméket folyamatosan laktóz érzékenyésg miatt. Nagyon nehezen oldódott szánalmas volt az íze stb.. , de 2024-re nagyon sokat javult a minősége. Sokkal jobban oldódik és az íze már határozottan jónak mondható legyen az csoki vagy vanília. Azt kell észre venni, hogy figyelik a vásárlói visszajelzéseket, szerintem ez abszolút pozitív.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Святослав

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 01. 13.

    Ízesítés: csokoládé
    Az összetétel a legjobb fehérje. Ízét és állagát tekintve az egyik legrosszabb. Pénzben sokkal jobban járt, ki tudja, mi történt.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még