Vélemények - Beef Protein - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Beef Protein egy hidrolizált készítmény por formában, több mint 90%-os fehérjetartalommal. Alacsony a zsír- és cukortartalma. Ezáltal kiváló fehérjeforrás, amely hozzájárul az izomtömeg növekedéséhez és fenntartásához. Ezenkívül nem tartalmaz laktózt, sem tehéntejfehérjét, így megfelelő alternatíva a tejfehérjét kerülők számára.

9 590 Ft(9 590 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Beef Protein - GymBeam

3.8
Értékelési átlag 877 értékelésből
(469 értékelés)
(154 értékelés)
(62 értékelés)
(64 értékelés)
(126 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A marhahús fehérje kategóriájára vonatkozó vélemények többnyire nagyon pozitívak. A legtöbb vásárló kiemeli a kiegyensúlyozott fehérjeprofil jellemzőit, a jó emészthetőséget, valamint segítséget azok számára, akik laktózzal vagy tejfehérjével küzdenek. Az íz gyakran elfogadhatónak és élvezhetőnek is leírható, különösen csokoládé vagy vanília esetén. A leggyakoribb hátrány a keveréskor jelentkező habosodás és csomósodás, amelyet általában javít a melegítés, a megfelelő arányok betartása és néhány perc várakozás.

  • Laktózmentes, barátságos
    |
  • Jó emésztési tolerancia
    |
  • Magas fehérjetartalmú minőség
    |
  • Laktózproblémák után is beválik
    |
  • Jól keverhető meleg vízzel
    |
  • Elfogadható csokoládé/vanília

AI által generálva 877 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Luky

Ellenőrzött vásárlás
Kipróbáltam több fehérjét is, de ez jött be a legjobban. Mivel laktóz intoleranciában szenvedek, az orvosom marhafehérjét vagy vegán fehérjét is javasolt. Úgy döntöttem, hogy kipróbálom ezt, és jól
A termék leghasznosabb negatív értékelése

F

Ellenőrzött vásárlás
Mindkét ízt a Monster Beef alternatívájaként vettem az Amix-től, de nem lehet összehasonlítani. Ez a fehérje ragasztó, különben nem is nevezném annak. A vanília íze egész jó, a csoki tiszta szemét. Én
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (334)
Ellenőrzött vásárlások (680)
Pozitív (683)
Negatív (192)
Vélemények más országokban (543)
  • Opik

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 05. 17.

    Ízesítés: vanília
    Abszolút használhatatlan, habzó, csomós, borzalmas ízű. Nagy csalódás, eddig nagyon elégedett a GymBeam termékekkel, de ez!!! Még szivaccsal sem lehet kimosni.
    CZFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Alex

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 05. 10.

    Ízesítés: csokoládé
    Az íze valami rossz, és semmilyen módon nem keveredik. Ne válassza ezt az ostobaságot, csak a 100 grammonkénti extra néhány gramm fehérje miatt.
    ROFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ivet

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 05. 09.

    Minőségi összeállítás, és ha valakinek elromlik az ízlése, akkor anyukához vagy eperhez keverem, és sokkal jobban ízlik a csokoládé és a vanília.
    CZFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Martin

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 04. 21.

    A szeleteket is lehetne ebbe csomagolni????.... nem jó minden rossz szerintem
    SKFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Станимир

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 04. 20.

    Ízesítés: csokoládé, vanília
    A fehérje nem rossz, viszonylag jól oldódik és nagyon jó makróval. Csak elég kellemetlen íze van, mint valami megégettnek, és az illata is ugyanolyan, de ennyi pénzért jó.
    BGFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Johny

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 04. 18.

    Ízesítés: csokoládé
    Sajnos nem olvastam a véleményeket. Az íze undorító, de ennek a fehérjének a legnagyobb hátránya az oldhatósága... A shakerben ragacsos darabok maradnak, amit csak forrásban lévő vízzel lehet mosni...
    CZFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Enrico

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 04. 18.

    Ízesítés: csokoládé, vanília
    OPTIMÁLIS
    ITFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Václav

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 03. 29.

    Ízesítés: csokoládé
    Borzasztóan sajnálom, de ezt a csokoládé ízű fehérjét soha többé nem adom a számba, remek az összetétele, de az ízét akkor sem érzem, ha beszívom, lenyelem a fehérjét, majd újra beszívom, szóval a gyomrom mindig reggel fordul, elvégre nem fogom kidobni, úgyhogy ki kell bírnom és be kell fejeznem, kár.
    CZFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Simeon

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 03. 16.

    Ízesítés: csokoládé
    A fehérjét csak shake-ben használnám oldhatóságként. Az íze és az ár-érték aránya kiváló, és nem panaszkodhatok.
    BGFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Aleksandar

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 03. 06.

    Ízesítés: csokoládé
    Íze, illata és sűrűsége nem túl jó. A jó oldala a gyors gyógyulás és a laktóz miatti puffadásmentesség.
    HRFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még