Vélemények - Excelent fehérje szelet 85 g - Nutrend | GymBeam.hu Skip to main content

Az Excelent egy 25%-os fehérjetartalmú szelet. Ellát energiával a nehéz napokon vagy eltelít, ha nincs idő enni. Célszerű edzés után is fogyasztani, mert minőségi fehérjéket tartalmaz, amelyek szükségesek az izomtömeg növekedéséhez.

720 Ft(8 471 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már csütörtök 6. 25. nálatok
Részletek
További Információ
Vélemények

Excelent fehérje szelet 85 g - Nutrend

4.7
Értékelési átlag 245 értékelésből
(193 értékelés)
(35 értékelés)
(14 értékelés)
(2 értékelés)
(1 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbben kiváló ízeik miatt dicsérik ezeket a fehérjeszeleteket sokféle ízben, amelyek közül különösen kedveltek a pisztácia és az áfonya, valamint laktató, kielégítő állaguk. Sokan azt mondják, hogy edzés után vagy utazás közben kényelmes, útközbeni nassolnivalóként jól működnek, és többen megemlítik a jó gyomortűrést, illetve azt, hogy nem okoznak kellemetlenséget. Egy kisebb rész úgy érzi, hogy az összetétel gyengébb, vagy hogy az édességük túlságosan magas a valódi fehérjeszeletekhez képest.

  • Kiváló ízválaszték
    |
  • Nagyon laktató és kielégítő
    |
  • Jó utazáshoz
    |
  • Bármikor kényelmes nassolnivaló
    |
  • Jó gyomortűrés
    |
  • Kielégítő állag

AI által generálva 245 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Татяна

Ellenőrzött vásárlás
Nagyon meg vagyok elégedve a szelettel, mert van benne BCAA és glutamin is, és mindenféle extra és extra fehérje a tetejére - a legjobb snack, amit kipróbálhatsz!
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Lukáš

Ellenőrzött vásárlás
Egy megrendelést feláldoztam, hogy nagyobb mennyiségű rudat teszteljek. Ez egyáltalán nem tetszett és a szemétbe került. ajánlom másoknak.
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (39)
Ellenőrzött vásárlások (179)
Pozitív (239)
Negatív (3)
Vélemények más országokban (206)
  • Mia

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 02. 26.

    Ízesítés: mandula pisztácia
    Fehérjével és szénhidráttal teli fehérjeszelet. Energiát tölt fel és csökkenti az éhségérzetet. Több ízben árulják, eddig limuzinos papayával és mandulás pisztáciával próbálkoztam. A második jobban tetszik.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Daniel

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 01. 13.

    Ízesítés: mandula pisztácia
    Ízben és minőségben a legjobb bár a piacon. Ennél jobbat még nem kóstoltam, ami a rudakat illeti. Valójában, mintha valami olyat ettem volna, mint a Deli pisztácia, a mandulás pisztácia a legjobb. Én is ettem diót és az is jó volt.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • R.

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 07. 12.

    Ár, íz, gramaz - parádé - csak egy nagy pazarlás a pálmazsírból, amit a gyártók vásárolnak, és jó hírt adnak. mert olcsó... Jobb, ha egy kicsit többet fizet, és nem lesz ott ez a szar. Van egy alternatíva az SK gyártó MAXSPORT-tól, amely egyfajta pálmazsír nélküli rúd gyártását kezdte el - ROYAL PROTEIN KING SIZE - ízletes, nem olyan szuper lágy, mint ezek, de az összetétele nekem jobban tetszik. A GYM BEAM azt fontolgatja, hogy elkezdi elvinni ezt a terméket? https://www.maxsport.sk/produkt/royal-protein-kingsize-cokolada-15
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Velitel

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 11. 20.

    Az íze jó, a grammok és az ára, de az összetétele az egyik leggyengébb szerintem....
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Kristína

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 07. 30.

    Nem értem, hogy nem szeretheti valaki, nekem a TOP gyümölcsízek és a pisztáciás, ami pisztáciás DELI ízű, ráadásul az 1,2-es ára teljesen szuper (2,16-ba kerülnek Billben!) és 85 gramm , szóval ez egy igazi szelet, igaz, csak valami 30 g-os szendvics :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • valecek

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 07. 19.

    A bárt a kisebbik rossznak tekintem, ha van kedvem egy csaló naphoz. az összetétele megfelel az árnak, az íze kiváló.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Marián

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 03. 24.

    Több ízem volt, többnyire nagyon szerettem, de jobban szerettem volna glükóz-fruktóz szirupot, ill. egyik sem.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Andrea

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 03. 24.

    Nagyon finom szelet kedvező áron, amely hiányában kiegészíti a fehérjéket. Utazáshoz használom őket. Kényelmesebb, mint egy csészéből enni a vonaton. Ajánlom!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • rýša

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 03. 14.

    Nagyszerű szelet az energia és a fehérje pótlására a nap folyamán. A feketeribizli áfonya íze a legjobb. Nem eszem gyakran, de mindig úgy várom őket, mint egy kisgyerek. Étkezéspótlónak is használható, inkább a kalóriámat pótolom vele. nincs semmi panaszom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Andrea

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 03. 06.

    Nagyon finom szelet kedvező áron, amely hiányában kiegészíti a fehérjéket. Utazáshoz használom őket. Kényelmesebb, mint egy csészéből enni a vonaton. Ajánlom!!
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok

Mások ezt vásárolták még