Vélemények - 100% Kreatin-monohidrát - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

100% Kreatin-monohidrát egy kiegészítő, amelyet több ezer tanulmány igazolt, és alapvető fontosságú a sporttáplálkozás világában. Növeli a teljesítményt rövid távú, egymást követő intenzív edzések során. Emiatt minden kategóriából nagyra értékelik a sportolók.

4 990 Ft(9 980 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már csütörtök 6. 25. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Laboratóriumi tesztek
Vélemények

100% Kreatin-monohidrát - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 6053 értékelésből
(5202 értékelés)
(517 értékelés)
(155 értékelés)
(67 értékelés)
(97 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vélemények többnyire úgy írják le, mint egy tiszta, megbízható kreatin-monohidrátot, amely észrevehető erő- és izomnövekedést biztosít. Sok vásárló számol be arról, hogy könnyű elkeverni, jó a vízben való oldhatósága, és a kényelmes, 5 g-os adagolás mellett helyesen alkalmazva kevés vagy semmilyen gyomorpanaszt nem okoz. Az ízesített változatokat általában kedvelik, bár néhány felhasználó megemlíti az ízpreferenciát és az alkalmanként előforduló rossz tasaktömítési problémákat.

  • Tiszta monohidrát minőség
    |
  • Hatékony erőnövekedés
    |
  • Jó oldhatóság
    |
  • Egyszerű 5 g-os adagolás
    |
  • Kedvelt ízesített íz
    |
  • Általában jó emésztés

AI által generálva 6053 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Кънчо Кънев

Ellenőrzött vásárlás
A kreatin remek, megvan a hatása, főleg a várakozási szakasz után, nagyon kell a hatás. Jól oldódik és mindenhez iszom. Ez nagyszerű
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Markus

Ellenőrzött vásárlás
Megrendeltem a terméket, elég gyorsan megérkezett, mondhatom, hogy a kreatin nagyon jó, de sajnos a csomagolása hagy maga után kívánnivalót maga után, lévén egy cipzáras táska. Ez nem zárt elég jól és
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (707)
Ellenőrzött vásárlások (5598)
Pozitív (5828)
Negatív (179)
Vélemények más országokban (5346)
  • Libor Šikula

    Ellenőrzött vásárlás

    2018. 11. 11.

    Csak ajánlani tudom a kreatint. Edzés előtt és lefekvés előtt használok egy adagolókanálot, és sikerült felszednem körülbelül 3 kilót, ami még azután is megmaradt, hogy abbahagytam a használatát. Kicsit jobb teljesítményt érek el utána és tetszik, hogy ízesítésben is kapható, amiért kicsit külön kell fizetni, de összességében ritka az ízesített kreatin. Viszont nem oldódik fel teljesen (ami nem a GymBeam hibája), ezért érdemesebb lével adni az ajánlás szerint, akkor nem érzed annyira a port. Ráadásul tetszik, hogy a GymBeam mikronizált kreatint is gyárt, amivel ez a kis probléma is megoldódott. Határozottan ajánlom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Zsolt

    Ellenőrzött vásárlás

    2018. 10. 30.

    Most hozta a futár 24 órába sem telt a kiszállítás, meg is ittam az elsőt,3-4 keveréssel fel is oldódott teljesen.íze illata nagyon jó.Hatását sajnos nem tudom kifejteni de a kúra végén írok még egyszer.Mostantól innen vásárolok:)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Cristi.

    Ellenőrzött vásárlás

    2018. 08. 18.

    Szuper jó 1 hónapja használom és eddig nagyon meg vagyok vele elégedve.Az első 2 hétben már nem látsz semmi különbséget,de a 3.héttől már látható különbségek.Nagyobb ellenállás,az az izmok egyre jobban kezdenek dagadni a legjobban. :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Lora

    Ellenőrzött vásárlás

    2018. 08. 03.

    Szuper!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Alexandru

    Ellenőrzött vásárlás

    2018. 08. 02.

    Befolyásolhatja a vesét?
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ács

    Ellenőrzött vásárlás

    2018. 04. 29.

    Nincsen íze ezért akármivel könnyű meginni, Jól oldódik. Hatása észrevehető és a testtömegem is nőtt. Próbáljátok ki.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Cristinel

    Ellenőrzött vásárlás

    2018. 03. 03.

    A Gymbeam kreatin nagyon finom és jól keveredik a vízben. Van még fél doboz Redis kreatinom, ami tulajdonképpen olyan, mint a homok (finomabb tételt csak egyszer találtam). A Pronutrition olcsó változata pedig kiábrándító (még a teljesítmény is csökkent egy kicsit). Voltak elvárásaim a Gymbeam kreatinnal szemben, és úgy tűnik, hogy jobb, mint amire számítottam. Az eredményekről nem tudok beszélni, mert évek óta fogyasztok kreatint (folyamatosan, kis szünetekkel), és ugyanazon típusú kreatin fogyasztása után már nem jelenhetnek meg különböző eredmények.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Visan

    Ellenőrzött vásárlás

    2018. 02. 28.

    m
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még