Vélemények - 100% Kreatin-monohidrát - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

100% Kreatin-monohidrát egy kiegészítő, amelyet több ezer tanulmány igazolt, és alapvető fontosságú a sporttáplálkozás világában. Növeli a teljesítményt rövid távú, egymást követő intenzív edzések során. Emiatt minden kategóriából nagyra értékelik a sportolók.

8 990 Ft(8 990 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Laboratóriumi tesztek
Vélemények

100% Kreatin-monohidrát - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 6095 értékelésből
(5236 értékelés)
(524 értékelés)
(155 értékelés)
(67 értékelés)
(98 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vélemények többnyire úgy írják le, mint egy tiszta, megbízható kreatin-monohidrátot, amely észrevehető erő- és izomnövekedést biztosít. Sok vásárló számol be arról, hogy könnyű elkeverni, jó a vízben való oldhatósága, és a kényelmes, 5 g-os adagolás mellett helyesen alkalmazva kevés vagy semmilyen gyomorpanaszt nem okoz. Az ízesített változatokat általában kedvelik, bár néhány felhasználó megemlíti az ízpreferenciát és az alkalmanként előforduló rossz tasaktömítési problémákat.

  • Tiszta monohidrát minőség
    |
  • Hatékony erőnövekedés
    |
  • Jó oldhatóság
    |
  • Egyszerű 5 g-os adagolás
    |
  • Kedvelt ízesített íz
    |
  • Általában jó emésztés

AI által generálva 6095 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Кънчо Кънев

Ellenőrzött vásárlás
A kreatin remek, megvan a hatása, főleg a várakozási szakasz után, nagyon kell a hatás. Jól oldódik és mindenhez iszom. Ez nagyszerű
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Markus

Ellenőrzött vásárlás
Megrendeltem a terméket, elég gyorsan megérkezett, mondhatom, hogy a kreatin nagyon jó, de sajnos a csomagolása hagy maga után kívánnivalót maga után, lévén egy cipzáras táska. Ez nem zárt elég jól és
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (711)
Ellenőrzött vásárlások (5601)
Pozitív (5831)
Negatív (179)
Vélemények más országokban (5384)
  • gabbb

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 10. 05.

    A legjobb minőségű kreatin.megfelelően szedve nagymértékben növeli az erőnlétet és szedés közben jobban néz ki
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Laurentiu

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 09. 07.

    Íze, mint a tabletták, azoknak, akik tudni akarják, milyen íze van. És a weboldalon nincs feltüntetve, de ez a kreatin mikronizált és könnyen oldódik vízben.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Gimee

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 09. 04.

    Úgy látom, néhányan választ szeretnének kapni ezzel a típusú kreatinnal kapcsolatban. A testvéreknek, maximum. Nagyon menővé tesz, de türelemre és nyilvánvalóan napi gyakorlatokra van szüksége. A kreatin-monohidrátot dicsérem, olcsó és valóban működik. Ez egy aminosav. Ha szigorúan sportolsz, a kreatin nagyon jól formál.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Martin

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 08. 25.

    Jó ár és minőség is. A kreatin leghíresebb formája, egyben a legolcsóbb és számomra szubjektíven a legjobb forma, egyik kreatinnal sem értek el olyan jó eredményeket, mint a monohidráttal. Napi 5g, nem oldod meg a telítési fázist, ha amatőr sportoló vagy és glükózzal vagy gyümölcslével iszol? Te nem! A jobb felszívódás érdekében minimum 90g szénhidrát (ami kb. 340 kcal) javasolt. Jobb, ha ezeket a kalóriákat táplálékkal töltjük fel, mint valami kis százalékkal javítani a felszívódást. Mindenesetre próbáld ki, ami neked a legjobb :) Hagyd nőni!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Roman

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 07. 22.

    Valószínűleg a legjobb monohidrát a piacon, semmi panaszra, nagyszerű eredmények emésztési problémák nélkül. Nagyon jól oldódik, akár fehérjéhez, akár léhez adom, de nyugodtan ihatod vízzel, semmi vészes. Amikor kreatinkezelést végzek, csak edzőterembe járok.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Honza

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 07. 21.

    Klasszikus kreatin A CREAPURE®-t drágábban üdvözölném, különben a kreatin a lakosság kis százalékánál nem működik, nem szereti a savas környezetet, pl. a citromlevet, kontraproduktív, ha vízhajtóval, alkohollal stb. .
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ivan

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 07. 08.

    Jó kreatin jó áron. 2 hónapig minden nap 5 g-ot adagoltam. Az izmok nagyobbak és erősebbek. 1 hónap szedését javaslom. Ennek a kreatinnak az a hátránya, hogy hosszan tartó használat esetén előfordulhat, hogy a kreatin anyag megszűnik képződni szervezetünkben. Sőt, nagyon hosszú ellenállás esetén a vese el is tud menni, így nem kell sokáig szünet nélkül szedni. Kezdőknek és haladóknak egyaránt ajánlom a megvásárlását.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Laszlo

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 07. 06.

    Ahogy mondtam, a kreatin továbbra is kreatin, bárhová is viszi. Vannak effektusok, de ne számíts arra, hogy csak a kreatintól leszel Hulk. Javaslom, hogy dextrózzal vegye be a jobb felszívódás érdekében. Ne vegye be gyümölcslevekkel, vagy savtartalmú anyaggal, mert a pozitív hatások elpárolognak.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Cristi

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 06. 28.

    László, kérlek, jöjjön vissza 1-2 hét múlva, és mondja el nekünk, hogy a kreatin meghozta-e a várt hatásokat1 Köszönjük!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Laszlo

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 06. 27.

    A csomagon belüli mérték 5g annak, aki kér. Használhat például egy kis műanyag kanalat fagylaltból. ezek a kanálok 1g-osak, ha több adagra akarjuk bevenni. A kreatin rendben van ahhoz képest, amit eddig fogyasztottam. A kreatin végül is kreatin marad. Kisebb a szemcséje, mint a redisnek, és könnyebben oldódik vízben. Ajánlom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még