Vélemények - True Whey - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A True Whey egy kíméletesen feldolgozott fehérje tejsavó koncentrátum formájában, magas fehérjetartalommal, amely hozzájárul az izomtömeg növekedéséhez és fenntartásához. Az ízesítéstől függően adagonként akár 23 g fehérjét tartalmaz, miközben az összes esszenciális aminosavat pótolja, beleértve a BCAA-kat is.

12 190 Ft(12 190 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már csütörtök 6. 25. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Laboratóriumi tesztek
Vélemények

True Whey - GymBeam

4.6
Értékelési átlag 6674 értékelésből
(5135 értékelés)
(855 értékelés)
(275 értékelés)
(157 értékelés)
(228 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A(z) e fehérjeport illető értékelések többnyire pozitívak: sok vásárló dicséri az ízét, különösen pedig a vízzel vagy tejjel való jól keverhetőségét, és gyakran említik, hogy nincs csomósodás, illetve kevés habot képez. Többen szólnak arról is, hogy jól tolerálható, és kényelmes a gyomor számára. Kisebb arányban vannak olyan visszajelzések, amelyek szerint egyes ízek vagy tételek idővel változtak: néhányan kevésbé kellemes ízt, csomósodást vagy gyengébb feloldódást említenek.

  • Kiváló íz és aroma
    |
  • Könnyű oldódás, nincs csomó
    |
  • Jó keverhetőség vízzel
    |
  • Kevés habzási élmény
    |
  • Jó emészthetőség
    |
  • Erős összkép

AI által generálva 6674 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Silviu

Ellenőrzött vásárlás
A legjobb fehérje a román piacon minőségi áron, a létező legrosszabb zárási rendszerrel. Nem tehetek róla, hogy nem írok véleményt, csak azért, mert a csomagolást fárasztó lecsukni, és ez nem csak a
A termék leghasznosabb negatív értékelése

typa

Ellenőrzött vásárlás
Majdnem kétszerese a fehérje árának, ez vicc? Elkezdtél aranyat árulni benne, vagy valami elixírt a mennyiségért? A Gymbeam már csak az ár/minőség arányban is az első volt nálam, de ezen az áron
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (1015)
Ellenőrzött vásárlások (5394)
Pozitív (6252)
Negatív (409)
Vélemények más országokban (5659)
  • Irina

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 12. 31.

    Mielőtt felfedeztem volna ezeket a fehérjéket, elmondhatom, hogy szinte az összes sportoló által ajánlott fehérjét kipróbáltam, és semmi sem segített, nagyon szintetikus ízű, és a gyomrom nem tudta megemészteni őket! Nagyon boldog vagyok, hogy végre felfedeztem néhány tökéletes fehérjét! Már 5 ízt kipróbáltam és elmondhatom, hogy nagyon természetes ízűek és nagyon gyors az emésztésük!!!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ahmed Sanni

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2020. 12. 30.

    Ízesítés: vanília
    Elégedettség
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Szandi

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 12. 29.

    Ízesítés: karamell, csokoládé mogyoró
    Karamell és mogyorós csoki ízekben rendeltem. A karamell isteni, néha kókusztejjel fogyasztom, ha kis nasira vágyom, de vízzel is nagyon finom és jól oldódik. A csokis mogyis már kissé natúr, kevésbé oldódik jól, valamint nem olyan intenzív ízben, mint a karamell, de összességében abszolút fogyasztható. Alig várom, hogy jöjjön a többi íz, ha ezek elfogynak! Nagyon laktató és a nap végén egyfajta jutalom! :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Иван

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2020. 12. 29.

    Ez jó
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Katy

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2020. 12. 26.

    Ízesítés: banán, csokoládé, csokoládé kókusz, fehércsoki, vanília
    Szuper fehérje szuper áron...azonban számomra ehetetlen a dicstelen fehér csokoládé, csak a mesterséges édesítőszer extrém farka illatát érzem, ami túl sok...se vízzel, se tejjel nem lehet inni. . De a banán, a csokis-kókuszos és a csokis remek, ajánlani tudom. Nem sok vanília.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Dzon

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 12. 26.

    Ízesítés: csokoládé, csokoládé cseresznye, csokoládé kókusz, csokoládé mogyoró, fehércsoki, pisztácia, eper, vanília
    Mielőtt áttekintem, amit tudok, észrevettem, hogy egyes ízek „nedves” homok állagúak, és jobb ízűek, mint azok, amelyek szerkezetükben inkább durva lisztre emlékeztetnek. (pl. fehér csokoládé, eper). Csokoládé mogyoró - más márkától kaptam, és olyan volt az íze, mint a kinder bueno, de itt mogyoró helyett diót kapsz, és olyan az íze, mint valami karácsonyi süti. Csalódás. Csokoládé kókusz – A pontos íz. Az íze olyan, mint egyfajta édes péksütemény, megéri. Csokoládé cseresznye – Az egyik legrosszabb íz. Az íze pontos, de ivás után valami marad a torokban, amit 10 perc után sem lehet eltávolítani. Csokoládé – Olyan, mint a pikao, kellemes ízű. Fehér csokoládé - Vanília aroma fehér csokoládé darabokkal. Rettenetesen túlcukrozott és mesterséges íz. Pisztácia – A legnépszerűbb íze van. A pisztácia fagylalthoz hasonlóan nem fáradt bele. Eper – az elsők között, nem sokra emlékszem. De inkább mesterséges, savanykás eper íz volt. Vanília – Itt nem történt semmi baj. Nem a legjobb vanília, de nem a legrosszabb. Összességében jól hangzik a 320 CZK/kg, de ha más márkát veszel nagyobb mennyiségben, az is kb. 320-340 CZK, szóval nem az árarány miatt veszem, és persze nem az összetétele miatt sem. De néhány ízt érdemes kipróbálni.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Cristina

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2020. 12. 15.

    Ízesítés: karamell, csokoládé, eper
    A karamell ízű fehérje valóban fantasztikus. Én vagyok ennek a terméknek a legnagyobb rajongója, az biztos! :)) Kiváló a minőség-ár arány! Teljes szívemből ajánlom!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Νατάσα

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 12. 10.

    Ízesítés: banán
    Nagyon elégedett voltam, máskor is jobban szeretem a terméket! Csak annyit kell mondanom, hogy a banán ízben szeretném, ha az íz erősebb lenne!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Daniel

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 12. 08.

    Ízesítés: csokoládé
    Minden benne van, amire a szervezetnek szüksége van, nincs kiütésem. Szuper fehérje az árért. Hozzá kell szokni az ízhez.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • GymGym01

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 12. 08.

    Ízesítés: csokoládé mogyoró
    Ez a fehérje volt a második, amit kipróbáltam, és ez annyira meggyőzött, hogy nem kell másikat keresnem. Az utolsó drágább volt, az íze gyengébb volt. Ez (csokis mogyoró ízű) árban és ízben is kiváló.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még