Vélemények - Tiszta Ghí - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Tiszta Ghí tisztított vaj, amely kiváló alternatívája a hagyományos vajnak vagy olajnak. Koncentrált vajzsírt tartalmaz víz és tejfehérjék nélkül, így még azok számára is alkalmas, akik kerüleik a laktózt. Ezáltal nagyon sokoldalúan felhasználható a konyhában, és biztosan neked is a kedvenc választásod lesz főzéshez, sütéshez, hirtelen sütéshez (sauté) vagy kenyérre kenve feltétként.

9 090 Ft(9 090 Ft/ l)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szerda 6. 24. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Tiszta Ghí - GymBeam

4.9
Értékelési átlag 74 értékelésből
(70 értékelés)
(3 értékelés)
(0 értékelés)
(0 értékelés)
(1 értékelés)
A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Stefan

Ellenőrzött vásárlás
A Ghee-t a következő okok miatt használom főzéshez: - Rendkívül stabil hőmérsékleten (füstpont 252 fok) - A legjobb Omega 6 / Omega 3 arány (1,5/1), amit egy étolajban/vajban kaphat.
Vélemények Magyarországon (9)
Ellenőrzött vásárlások (68)
Pozitív (73)
Negatív (1)
Vélemények más országokban (65)
  • Силви

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 07. 18.

    Nagyon jó ízű
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Katoo

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 02. 28.

    Főzéshez és sütéshez is jó, a csirkemell ropogós és mégis puha ????
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • BorecJan

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 02. 26.

    luxus, kiváló íz, az ételek más ízűek
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • TheEvilTwin

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 01. 05.

    az ár/mennyiség arány remek, egyébként klasszikus ghí
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Natália

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 11. 12.

    Laktóz érzékeny vagyok, ez remek vajpótló, egészséges és ízletes, nem okoz emésztési problémát
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • agitkcs

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 08. 11.

    Tökéletes állag, íz!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Vanesa

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 08. 05.

    Bűzlik. Avas íze van.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Mimi

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 07. 02.

    Ízletes, szuper alternatíva a tejmentes diétához
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • zuzu

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 05. 17.

    finom vaj sós és édes ételek készítéséhez, finom íze és illata
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Timi0714

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 05. 04.

    Kíváncsiságból vettem meg ugyanis próbálok egészségesebb variánsokat találni a háztartási alapcikkekre. Főzni ugyan még nem próbáltam vele, de kenyérre kenve vajhelyettesítőnek tökéletes. Természetesen más íze van, mint a hagyományos vajnak, de nem intenzív, nem kellemetlen. Ugyan azóta minimálisra csökkentettem a vaj bevitelt (ugyanis kenyeret sem nagyon eszem), de amikor kell, akkor megfelel a célnak. Az elvárásaimnak eleget tett :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még