Vélemények - Stringer Black atléta - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Stringer Black egy fekete atléta, amely főleg edzésre készült, hogy kiemelje a nehezen kidolgozott izmokat. Kiváló minőségű anyagból készült, és egyedülálló dizájnnal rendelkezik. A hátán a „GymBeam“ felirat található és az „Y“ szabásnak köszönhetően kiemeli a hátizomzatot. A Stringer atléta kellemesen szellős és kényelmes viselet az edzéshez.

Színek

fekete
kék
3 790 Ft
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már csütörtök 6. 25. nálatok

Vásárold meg a szettet!

Részletek
Méretek
További Információ
Vélemények

Stringer Black atléta - GymBeam

4.7
Értékelési átlag 131 értékelésből
(107 értékelés)
(12 értékelés)
(8 értékelés)
(3 értékelés)
(1 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb vásárló kiemeli a kellemes, előnyös szabású illeszkedést, a kényelmes viseletet és a jó anyagminőséget, amely edzés közben is remekül néz ki. Sokan megemlítik, hogy a felső tartja a formáját, és mosás után csak minimálisan gyűrődik, így praktikus mind edzéshez, mind hétköznapi viselethez. A méretezés gyakran visszatérő téma: többek szerint érdemes eggyel nagyobbat választani, hogy a mellrészen ne látszódjon át.

  • Előnyös testhezállás
    |
  • Kényelmes viselet
    |
  • Jó anyagminőség
    |
  • Mosás után is megtartja a formáját
    |
  • Szép láthatóság edzéshez
    |
  • Könnyű hétköznapi használat

AI által generálva 131 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Andrei

Ellenőrzött vásárlás
Azok számára, akik általában S-es méretet viselnek, kérjük, vegye figyelembe, hogy nagyon kicsi. M-es méretet ajánlok. 1,75 és 78 kg vagyok
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Balázs

Ellenőrzött vásárlás
Azt írja a modell 185 cm magas és XL-es méretet visel. Jómagam 190/85 vagyok és az L-es méretből kilóg mindkét mellbimbóm annyira nagy. Ez nem feltétlen zavarna, de így nem igazán hordhatom
Vélemények Magyarországon (27)
Ellenőrzött vásárlások (123)
Pozitív (127)
Negatív (4)
Vélemények más országokban (104)
  • Alexander

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 07. 18.

    Sajnos XL-es mérethez túl kicsi.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Chirca Nicolae Daniel

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 04. 29.

    Annyira tetszett ez a trikó, hogy kétszer is felvettem, mielőtt ellopták tőlem az edzőteremben. Újra rendelem, de ha most nincs meg, akkor nem ajánlom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • KejEj

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 04. 01.

    Az ing jól kidolgozott, de az L-es és M-es méret is nehezen illeszthető a kivágással, hogy ne látszódjon túl sokat elölről.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Dája

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 03. 18.

    Ajándék volt, de a vélemények szerint teljesen elégedett és lelkes, kellemes anyag
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Dominik

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 12. 16.

    Bő, szép felső az edzéshez
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • K. Roland

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 12. 03.

    Kiváló ár-érték arányú termék.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Bibiána

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 11. 23.

    a férjnek úgy tetszett, mint a kesztyű, nagyon örült az ajándéknak
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • HN

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 08. 27.

    Elég kényelmes, tetszik.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • NorBi

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 08. 23.

    Könnyen vasalható, kicsit gyűrődik, sok mosás után is megtartja a színét. Jól néz ki a testen. Érdemes ajánlani.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Gábriel

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2023. 08. 22.

    Egy M-eset rendeltem, és alig tudtam felhúzni magamra, viszont a bimbóm már félig kilátszott. Jobb lenne ha 100% pamut lenne az anyag.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok

Mások ezt vásárolták még