Vélemények - PRO Hoodie pulóver Black - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A PRO Hoodie pulóver kellemesen melegen tart és ugyanakkor megvéd a rossz időtől. Puha anyagból készül, amely megfelelő edzéshez és hétköznapi viselésre is. Egy minőségi darab, amelyet minden sportoló értékelni fog a ruhatárában.

Színek

fekete
szürke
piros
fehér
7 890 Ft
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már csütörtök 6. 25. nálatok

Vásárold meg a szettet!

Részletek
Méretek
További Információ
Vélemények

PRO Hoodie pulóver Black - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 188 értékelésből
(159 értékelés)
(22 értékelés)
(6 értékelés)
(0 értékelés)
(1 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vevők elsősorban azért dicsérik ezt a pulóvert, mert nagyon meleg, kellemes tapintású és kiváló minőségű az anyaga. Sokan említik a remek illeszkedést és az előnyös szabást mind edzéshez, mind hétköznapi viselethez. A nyomat/logo sokszor úgy van leírva, hogy mosás után is jól tartja magát. A méretezéssel kapcsolatban néha az a benyomás jelenik meg, hogy kisebbnek fut, és néhány felhasználó megjegyzi, hogy a kezelési útmutató betartása fontos, valamint hogy a mosásnál nagyobb hőfok hatására a ujj része összemehet.

  • Meleg és otthonos érzet
    |
  • Kényelmes illeszkedés
    |
  • Kiváló minőségű anyag
    |
  • Edzéshez is remek
    |
  • A nyomat jól bírja
    |
  • Stílusos megjelenés

AI által generálva 188 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Vojtěch

Ellenőrzött vásárlás
Verhetetlen ár/minőség. Az edzőteremben és azon kívül is. Egyébként 178 cm és 70 kg vagyok, az M-es méret az ideális.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Peter

Ellenőrzött vásárlás
A pulóver egész jó, edzőteremben való edzéshez vettem és erre a célra kiváló, a nyomat továbbra is gond nélkül kitart, egyetlen hátránya, hogy 30 fokon kell mosni. és ezt nem vettem észre – az én
Vélemények Magyarországon (9)
Ellenőrzött vásárlások (177)
Pozitív (187)
Negatív (1)
Vélemények más országokban (179)
  • Jofa

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 22.

    A kedvenc pulóverem, megrendelek még egyet.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Bello

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 22.

    ????
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Martin

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 22.

    Nagyon jó
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tomiqs

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 22.

    Jól illeszkedik, kellemes viselet.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Marco BB

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 22.

    Tökéletesen illik, és mélyfekete színű.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Triac

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 22.

    Legteteje
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • bun

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 21.

    bun
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Pietro

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 21.

    kiváló kapucnis pulóver
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • pulcsi

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 21.

    egesz jo
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ivan

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 20.

    Meleg és megfonható
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még