Vélemények - Omega-3 - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

Omega 3 tartalmaz halolajat, amely gazdag EPA-ban és DHA-ban, amelyek hozzájárulnak a szív megfelelő működéséhez. A DHA önmagában is támogatja a normál agyműködés, valamint az egészséges látás fenntartását. Ezt a terméket rendszeresen tesztelik minőségre, tisztaságra és biztonságra, garantálva ezzel a magas színvonalat.

3 390 Ft(28 Ft/ kap)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Omega-3 - GymBeam

4.9
Értékelési átlag 3039 értékelésből
(2723 értékelés)
(235 értékelés)
(51 értékelés)
(15 értékelés)
(15 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb vevő hatékony napi kiegészítőként írja le ezt az Omega 3-at, különösen azok számára, akik nem gyakran esznek halat. A vélemények gyakran kiemelik az egyszerű lenyelhetőséget, sok felhasználónál az elmaradó kellemetlen halas utóízt, valamint az általános egészségre gyakorolt jótékony hatásokat, például a koleszterin támogatását, az ízületi komfortot, a bőr javulását és a több energiát. A többség emellett értékeli a praktikus, nagy kapszaszámot a folyamatos használathoz.

  • Könnyen lenyelhető kapszulák
    |
  • Nem erős, halas utóíz
    |
  • A koleszterin egészség támogatása
    |
  • Segít az ízületekben és a mozgékonyságban
    |
  • A bőr láthatóan tisztábbnak tűnik
    |
  • A felhasználók több energiát éreznek

AI által generálva 3039 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Mire

Ellenőrzött vásárlás
Az Omega 3 egy másik étrend-kiegészítő, amit naponta ajánlott szedni, napi 2 kapszula reggel és este, ebben a koncentrációban 1000. Szívnek, keringési rendszernek, bőrnek, stb., mert nem eszünk annyit
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Miki

Ellenőrzött vásárlás
A minőségi Omega 3-kiegészítő íze nem olyan, mint a rothadt halolaj, és nem okozhat kellemetlen ízű böfögést. Kerülje el ezt a terméket
Vélemények Magyarországon (352)
Ellenőrzött vásárlások (2879)
Pozitív (2975)
Negatív (30)
Vélemények más országokban (2687)
  • Norbi

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 06. 26.

    Nem javaslom szétszedni a kapszulát. Egészben célszerű bevenni :) Tudom miról beszélek, de amúgy meg vagyok elégedve. Egyenletesebb szívverés, tisztább látás!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Iveta

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 06. 25.

    Ez a termék segít fenntartani az egészséges csontozatot és izmokat. A nyomásproblémák is megszűntek.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Jan

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 06. 24.

    Mindenkinek, akinek keringési problémája van, nagyon tudom ajánlani az omegáit
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • ágnes

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 06. 22.

    Nagyon elégedett vagyok a termékkel. Először használom a terméket, és néhány hónap múlva újra használni fogom.Akciós árban vettem meg a terméket és az egész családom használja. Szerintem szuper és ami még naygon pozitív hogy a kapszula könyen nyelhető.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Martina

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 06. 17.

    Kiváló természetes forrása az állati (az ember számára sokkal értékesebb, mint a növényi) omega 3 telítetlen zsírsavak. Ha legalább egy kicsit is törődik az egészségével, mindenképpen ajánlom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Nataly

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 06. 15.

    Nagyon meg vagyok elégedve a termékkel, tényleg minden gond nélkül segített néhány kilót leadni. Először használom a terméket, és néhány hónap múlva újra használnám. A terméket akcióban vásároltam, az ára nagyon kedvező volt. Megvettem a nagyobb csomagot, amit az egész családom használ. A kapszulákat könnyű lenyelni.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Réka

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 06. 12.

    Ezeket a kapszulákat rendszeresen háromszor naponta használom a multivitamin mellett. Ha nincs lehetőségem halat enni, akkor ezt a módszert választottam, az Omega-savak kiegészítésére. A zselatin kapszula kicsit nagyobb, de könnyen lenyelhető.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Dušan

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 05. 22.

    Ezeket a kapszulákat rendszeresen, napi 3-szor szedem multivitaminnal együtt. Mivel nincs lehetőségem annyi halat enni, ezért az Omega savak pótlására ezt a módszert választottam. A zselatin kapszulák kicsit nagyobbak, de könnyen lenyelhetők.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Bobo

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 05. 22.

    Egyszóval az EPA, DHA/ár aránya miatt ajánlom. Találtam néhány %-kal jobb arányú omega-3-at is, de az ára ezeknek közel 3-szorosa volt. Ha megengedheti magának, hogy hetente legalább 2-3 alkalommal egyél lazacot, akkor ne aggódjon az omega-3 pótlás miatt. A többiek számára ezek a kapszulák nagyszerű helyettesítőként szolgálnak...könnyen lenyelhetők, és nem túl halszagúak.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Szandi

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 05. 21.

    Néhány hónapja EKG vizsgálaton vettem részt, mivel nagyon magas volt a vérnyomásom, kalapált a szívem. Az első lépés az volt, hogy feladtam a kávé fogyasztását, majd vettem egy Omega3 terméket. Azóta semmi bajom, nem magas a vérnyomásom és nem érzem úgy, hogy egy elefánt ül a mellkasomon.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még