Vélemények - Vita Pink - BeastPink | GymBeam.hu Skip to main content

A Vita Pink válogatott vitaminok, ásványi anyagok, növényi kivonatok és egyéb aktív összetevők funkcionális komplexe, amelyet minden nőre és igényeikhez igazítva hoztak létre. Ideális minden nő számára.

5 890 Ft(49 Ft/ kap)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Vita Pink - BeastPink

4.8
Értékelési átlag 405 értékelésből
(353 értékelés)
(37 értékelés)
(9 értékelés)
(2 értékelés)
(3 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A nőknek szánt multivitamin értékelései kiemelkedően pozitívak: a legtöbb vásárló arról számol be, hogy több napi energiát, erősebb immunitást tapasztal, valamint látható javulást észlel a haj, a körmök és a bőr területén. Sokan különösen értékelik a teljes összetételt egy egyszerű kapszula-rutinhoz, és a könnyű lenyelhetőséget is. A kisebb arány emésztési kellemetlenségről vagy refluxról tesz említést, és néhányan kellemetlen kapszula-szagról vagy -ívről számolnak be.

  • Több napi energia
    |
  • Erősebb haj növekedése
    |
  • Erősebb körmök
    |
  • Javult bőrminőség
    |
  • Támogatja az immunrendszert
    |
  • Könnyen lenyelhető

AI által generálva 405 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Miśka

Ellenőrzött vásárlás
Bátran tudom ajánlani ezt a kiegészítést. Bevallom, ami miatt megvettem, az a nagyon szép csomagolás és a kapszulák rózsaszín színe volt, amit a nők szeretnek :). Nem a megjelenés az egyetlen előny.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Markéta

Ellenőrzött vásárlás
A kapszulák zselatin illatúak. Ez sokat visszahoz. Túlélhető volt, amikor este kapszulát vettem be. Különben valószínűleg jobban ismerem a vitaminokat.
Vélemények Magyarországon (143)
Ellenőrzött vásárlások (362)
Pozitív (398)
Negatív (6)
Vélemények más országokban (262)
  • Timi0714

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 09. 21.

    Őszintén szólva én a multivitaminokkal mindig bajban vagyok, mert ha váltok 1-1 multivitamin között nem feltétlenül érzek különbséget (már amennyiben minden megfelelő mennyiségű benne), inkább a multivitamin szedésének hiányát érzem meg. Nincs vele különösebb problémám, elegendő van belőle mindenből, amit hiányolok az a folsav, illetve hogy magnézium lehetne benne több (de azt így is pluszba szedek majdnem mindegyik típushoz), de amúgy meg vagyok vele elégedve :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Anna

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 09. 19.

    Minden vitamin benne van amit amúgy külön szednék. Azóta már csak ezt veszem, és szépen rendben tartja a hajamat es körmömet is.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Rita

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 09. 09.

    nehezen nyelem le a tablettákat, de ezt nagyon egyszerű, és hát mindenki irigykedik a színére! A hatóanyagok zseniálisak, már egy hónap után érzem a javulást!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Emília

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 08. 29.

    A VitaPink rózsaszín tabletták első pillantásra felkeltették a figyelmemet. Minden olyan hatóanyagot tartalmaznak, amelyre egy nő szervezetének szüksége van. Hosszan tartó használat után a hajam és a körmöm minősége javult, egészségesebbnek és életerősebbnek érzem magam. Napi két tablettát szedek. A vitamin adag nem a legmagasabb, ezért a VitaPink-et CollaPink kollagénnel is kiegészítem.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Daria

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 08. 28.

    Ez csak egy irreálisan menő vitaminkomplex, tavasszal kezdtem a bőr- és hajproblémák, gyakori megfázások, ezeknek a vitaminoknak a kúra után minden jobb lett, az általános állapotom sokkal jobb, nem lehetek boldogabb egy ilyen nagyszerű eredmény ilyen áron, egy barátomnak vettem, és ő is nagyon boldog.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Елена

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 08. 23.

    Rendszeresen iszom vitaminokat, ezek összetétele az egyik legjobb minőségű, főleg ilyen áron
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Noémi

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 07. 30.

    Minden vitamint tartalmaz amelyre szüksége van a szervezetnek. Nagyon szeretem a kapszula sem túl nagy és jó az illata. Szuper hogy csak nekünk, Nőknek fejlesztették ki. :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Jelica

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 07. 24.

    Teljes ütés, remek vitaminkeverék. Minden, amire a szervezetnek szüksége van, egyetlen tablettában található. Már használom a második csomagot.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Sue

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 07. 08.

    Majdnem egy éve szedek napi 2 kapszulát, és azt kell mondanom, hogy működik. A bőröm szebb, a körmeim erősek, egyáltalán nem vagyok beteg. Nekem az illik a legjobban. A Beast Pink termékei valóban TOP!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Maya

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 07. 07.

    Az első csomagomat még nem használtam el, de már vettem egy másodikat. Úgy érzem, az immunitásom jobb, a bőröm határozottan kivilágosodott, a hajam mindig is gyorsan nőtt, így nem tudom megmondani, hogy a vitaminok serkentik-e tovább. Teltebbnek érzem magam, mióta szedem őket.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még